کد خبر: ۲۳۵۵۰۷
تعداد نظرات: ۴ نظر
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲
معاون بهداشتی استان همدان گفت: شیوع محدودی از موارد مشکوک به کرونا ویروس در همدان گزارش شده است.
معاون بهداشتی استان همدان گفت: شیوع محدودی از موارد مشکوک به کرونا ویروس در همدان گزارش شده است.

به گزارش اعتدال به نقل از فارس، منوچهر کرمی پیش از ظهر امروز در بسیج اطلاع‌رسانی در پیشگیری از بیماری کرونا اظهار کرد: شیوع محدودی از موارد مشکوک به کرونا ویروس در همدان گزارش شده است.

وی با بیان اینکه اطلاع‌رسانی نسبت به پیشگیری در این زمینه مورد توجه است و رسانه‌ها نقش مهمی در این راستا دارند گفت: موضوع اعتماد عمومی در بین مردم حائز اهمیت است و نباید در خصوص این بیماری ترسی وجود داشته باشد.

معاون بهداشتی استان همدان با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی برای رفع نگرانی مردم آمادگی پرسنل، جایگزین پرسنل و آمادگی بیمارستان‌ها را در دستور کار قرار داده است افزود: سوء تفاهمی در خصوص مفهوم تخلیه بیمارستان به وجود آمده بود که مربوط به اختصاص بیمارستان خاص برای پیشگیری است و این بدان معنی نیست با ابتلای دو نفر آنجا را تخلیه کنیم.

وی با تاکید به اینکه همه مردم دقت نظر داشته باشند و هوشمندانه راه های انتقال بیماری بشناسند افزود: کرونا ویروس از طریق قطرات ریز دهان افراد و عطسه و سرفه منتقل می‌‌شود بنابراین خودمراقبتی حائز اهمیت است.

کرمی با بیان اینکه هر روز ساعت ۱۳ موارد تمام مشکوک و مواردی که منجر به مرگ می‌شوند اطلاع‌رسانی می‌شود گفت: فردی اگر حتی کوچکترین علایم تنفسی داشته باشد آزمایش به تهران ارسال می‌شود و هر روز ساعت ۱۳ اگر مورد ابتلا به کرونا ویروس مثبت باشد به اسم شهر توسط وزارت بهداشت اطلاع‌‌رسانی صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه مورد مرگ در بیمارستان‌ها وجود دارد اما ممکن است موارد مرگ مربوط به کرونا ویروس نباشد خواستار توجه به این مهم شد.
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۳
0
0
قبرستون هم برای مردم آماده کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۳
0
0
اعتدال چه لذتی از انتشار اخبار منفی میبره؟
محمد علی ذاکری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۳
0
0
در جواب این نادانی که اعتدال را متهم کرده است که در حال لذت بردن از انتشار اخبار کرونا است باید بگویم که هنوز این بابا هنوز فرق یک کشور را به طویله و مردم را با گله گاوهایی که از آنجا آمده است را نمی داند.
کرونا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۳
0
0
راست می گوید چرا اخبار تشریف فرمایی من را منتشر می کنید اصلا من خودم مادر این آقا را می خماهم مریض کنم اون هم پسرخوانده من بشود به شما چه مربوط است
امضا مستر کرونا
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری