کد خبر: ۲۳۴۹۸۵
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۵
با توجه به بارش سنگین برف و شدت برودت هوا مدارس برخی استان های کشور چهارشنبه 23 بهمن ماه تعطیل است.
با توجه به شدت بارش برف و برودت هوا مدارس برخی استان های کشور فردا صبح چهارشنبه 23 بهمن ماه تعطیل است.

به گزارش اعتدال، در این بسته مدارسی که به دلیل برودت هوا، بارش برف و باران  و یا آبگرفتگی تعطیل شدند را مشاهده می‌کنید.

تمامی مدارس گیلان فردا تعطیل است

مدیر کل آموزش و پرورش گیلان گفت: به علت بارش برف و یخبندان همه مدارس مقاطع تحصیلی پیش دبستانی، ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم در ۲ نوبت صبح و عصر فردا چهارشنبه ۲۳ بهمن تعطیل است.

مدارس کرمانشاه تعطیل شد

ستاد مدیریت بحران استانداری کرمانشاه در اطلاعیه جدید خود اعلام کرد: مدارس پیش دبستانی و ابتدایی شهرستان‌های گرمسیری استان نیز به دلیل برودت هوا، فردا (چهارشنبه) تعطیل است و مدارس سایر مقاطع هم با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.

بر این اساس تمام مقاطع تحصیلی و همچنین دانشگاه‌های شهرستان‌های کرمانشاه، اسلام‌آبادغرب، دالاهو، ثلاث باباجانی، جوانرود، پاوه، روانسر، هرسین، کنگاور، سنقروکلیایی، صحنه و بخش گواور، فردا (۲۳بهمن) تعطیل است.

در شهرستان‌های گرمسیری شامل سرپل‌ذهاب، قصرشیرین و بخش مرکزی گیلانغرب نیز مدارس پیش دبستانی و مقطع ابتدایی تعطیل است و مدارس سایر مقاطع با یک ساعت تاخیر شروع به‌کار می‌کنند.

بارش برف و تعطیلی برخی مدارس مازندران

سخنگوی آموزش و پرورش مازندران گفت: به علت بارش شدید برف همه مدارس ابتدایی، متوسطه اول و دوم منطقه مرزن آباد در روز چهارشنبه ۲۳ بهمن ۹۸ تعطیل اعلام می‌شود.
 
اطلاعیه جدید تعطیلی مدارس لرستان
 
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان گفت: بنا به تصمیم جدید ستاد مدیریت بحران استان به اطلاع فردا چهارشنبه ۲۳ بهمن تعطیلی و اعلام با تاخیر فعالیت آموزشی مدارس استان به شرح ذیل است.

در پلدختر و معمولان: مدارس ابتدایی نوبت صبح تعطیل و فعالیت آموزشی مدارس متوسطه اول و دوم با یک ساعت تاخیر از ساعت ۹ صبح آغاز می‌شود.

تمامی مدارس الیگودرز، ازنا، سلسله و دلفان و مدارس آموزش و پرورش عشایری استان فردا در ۲ نوبت صبح و عصر تعطیل است.

تمامی مدارس مابقی شهرستان‌ها و مناطق لرستان در نوبت صبح تعطیل است.
 
سرما برخی از مدارس البرز را تعطیل کرد

آموزش و پرورش البرز در اطلاعیه‌ای از تعطیلی مدارس شهرستان طالقان و بخش آسارا در شهرستان کرج در روز چهارشنبه ۲۳ بهمن خبر داد.

فرمانداری نظرآباد هم با توجه به شدت سرما، مهدهای کودک و مدارس ابتدایی نوبت صبح و عصر این شهرستان را تعطیل اعلام کرد.

گفتنی است در خبر تکمیلی علی درویش پور معاون امور عمرانی استانداری البرز مهدهای کودک، پیش‌دبستانی‌ها و مدارس ابتدایی شهرستان‌های کرج، فردیس، نظرآباد، اشتهارد و ساوجبلاغ  را تعطیل اعلام کرد.
 
تعطیلی کلیه مقاطع تحصیلی در طالقان
 
فرماندار طالقان گفت:فردا کلیه مقاطع تحصیلی طالقان تعطیل است.
 
اطلاعیه تعطیلی مدارس در خراسان شمالی
 
روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی برخی مدارس خراسان شمالی به شرح ذیل تعطیل  اعلام کرد.

شهرستان_ بجنورد

به علت بارش برف و برودت هوا فردا چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ نوبت صبح کلیه مدارس روستایی (سه مقطع) در شهرستان بجنورد و همچنین شهر‌های چناران و حصار گرمخان تعطیل اعلام می‌گردد.

مدارس ابتدایی، پیش دبستانی و استثنائی سطح شهر بجنورد در نوبت صبح تعطیل است.

شهرستان_مانه_وسملقان

کلیه پیش دبستانی‌ها ومدارس ابتدایی سطح شهر آشخانه. وکلیه مدارس ابتدایی. متوسطه یک و متوسطه دو در روستا‌ها در نوبت صبح تعطیل است.

شهرستان_راز و جرگلان

تمامی مدارس راز و جرگلان در سه مقطع در شیفت صبح تعطیل است.

شهرستان_جاجرم

تمامی مدارس بخش شوقان در سه مقطع در شیفت صبح و عصر تعطیل می‌باشد و تمامی مدارس مقطع ابتدایی در شهرستان جاجرم و سنخواست نوبت صبح تعطیل است.

 سایر مدارس شهرستان جاجرم دایر است.

شهرستان_گرمه

تمامی مدارس ابتدایی، پیش دبستانی و متوسطه اول و دوم در دهستان بالا دشت و گلستان در نوبت صبح تعطیل است.

سایر مدارس شهرستان دایر است.

شهرستان _شیروان

تمامی مقاطع تحصیلی شهری و روستایی در نوبت صبح شهرستان شیروان تعطیل است.

در نوبت عصر فقط مدارس روستایی تعطیل است.

نوبت عصر مدارس در نقاط شهری شهرستان شیروان  دایر است.

شهرستان _اسفراین

کلیه مدارس ابتدایی شهر و روستا در نوبت صبح شهرستان اسفراین تعطیل است.
 
تعطیلی و تأخیر در فعالیت آموزشی مدارس چهارمحال و بختیاری
 
به دلیل برودت هوا فردا چهارشنبه ۲۳ بهمن برخی مدارس چهارمحال و بختیاری تعطیل و یا فعالیت خود را با تأخیر آغاز می‌کنند.

در اطلاعیه آموزش‌وپرورش آمده است: به اطلاع کلیه هم استانی‌ها عزیز می‌رساند به علت برودت هوا فردا چهارشنبه ۲۳ بهمن‌ماه کلیه مدارس شهرستان کوهرنگ در  کلیه مقاطع تحصیلی تعطیل هستند.

 کلیه مدارس ابتدایی شهرکرد، بروجن، سامان، بن، لاران، فارسان، کیار، گندمان و بلداجی تعطیل و مدارس مقطع متوسطه اول و دوم فعالیت آموزشی خود را با یک ساعت تاخیر آغاز خواهند کرد.
 
کلیه مدارس اردل، میانکوه، خانمیرزا و عشایر در تمامی مقاطع تحصیلی و در لردگان و فلارد فقط مدارس مقطع ابتدایی فعالیت آموزشی خود را با یک ساعت تاخیر آغاز خواهند کرد. 

برخی از مدارس استان قزوین فردا تعطیل است
 
به دلیل برودت هوا و یخبندان تمامی مدارس پیش دبستانی، دبستان و مدارس استثنایی مناطق و نواحی استان قزوین، روز چهارشنبه ۲۳ بهمن ماه در نوبت صبح تعطیل است.

همه مقاطع تحصیلی شهرستان آوج در نوبت صبح تعطیل است.

تعطیلی مدارس استان همدان در روز چهارشنبه
 
مدارس استان همدان در همه پایه‌های تحصیلی صبح روز چهارشنبه تعطیل است.
 
سرما و تعطیلی برخی مدارس استان مرکزی
 
سرمای هواموجب تعطیلی برخی مدارس استان مرکزی شد.

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی گفت: تمامی مدارس نوبت صبح چهارشنبه شهرستان اراک و ۸ شهرستان دیگر تعطیل و فعالیت مدارس برخی دیگر از شهرستان‌های این استان با تاخیر آغاز می‌شود.

مجید یوسفی‌ اظهار کرد: با توجه به برودت شدید هوا و لغزندگی سطح معابر مدارس تمامی دوره های تحصیلی در شهر و روستا در شهرستان های اراک، زرندیه، خمین، خنداب، کمیجان، آشتیان، تفرش، فراهان، شازند و منطقه نوبران در نوبت صبح تعطیل است.

وی افزود: فعالیت مدارس نوبت صبح در تمامی دوره تحصیلی شهر و روستا در شهرستان های محلات و دلیجان با تاخیر و ساعت ۹ صبح آغاز می شود.

مدیر روابط عمومی اموزش و پرورش استان مرکزی تصریح کرد: همچنین فعالیت مدارس شهرستان ساوه به صورت عادی خواهد بود.
 
مدارس و دانشگاه‌های زنجان فردا تعطیل است
 
به علت برودت هوا و یخبندان فردا مدارس و دانشگاه‌های زنجان تعطیل است.

طبق تصمیم کمیته تعطیلی مدارس استان، به دلیل بارش برف و برودت هوا مدارس استان زنجان تعطیل شد.

مدارس تعطیل‌شده شامل همه مقاطع تحصیلی مناطق و نواحی چهارده‌گانه استان زنجان در شیفت صبح و عصر روز چهارشنبه (۲۳ بهمن‌ماه)، است.
 
تعطیلی شماری از مدارس گلستان
 
بر اثر بارش شدید برف و یخبندان تعدادی از مدارس شهرستان_آزادشهر و شیفت صبح روستای زیارت در گرگان تعطیل شد.

براساس مصوبه مدیریت بحران شهرستان آزادشهر، تعدادی از مدارس این شهرستان، فردا چهارشنبه -۲۳بهمن۹۸- در دو نوبت صبح و عصر تعطیل اعلام می‌گردد:

همه مدارس در همه دوره‌های تحصیلی از پادگان نوده تا خوش ییلاق

روستا‌های وطن،نرگس چال، رحیم آباد، رودبار قشلاق، فارسیان،ذتیل آباد، خوش ییلاق،کاشیدار، نراب، وامنان، سیب چال

همچنین بر این اساس مدارس شیفت صبح روستای زیارت تعطیل است.

سایر مدارس استان تعطیل نیست.

تعطیلی مدارس اندیکا در نوبت صبح چهارشنبه

بنا بر اعلام فرمانداری شهرستان اندیکا در خوزستان به دلیل بارش برف و مسدود شدن معابر، همه مدارس شهرستان اندیکا در همه مقاطع در نوبت صبح روز چهارشنبه (۲۳بهمن) تعطیل اعلام شد.

برخی مدارس آذربایجان غربی چهارشنبه شیفت صبح تعطیل است

با توجه به برودت شدید هوا و احتمال لغزنده بودن جاده ها در برخی مناطق استان آذربایجان غربی، چهارشنبه 23 بهمن ماه برخی مدارس در نوبت صبح تعطیل و برخی نیز با تاخیر آغاز می شوند. تعطیلی مدارس به شرح زیر است:

در نواحی_یک_دو_ارومیه،  مدارس ابتدایی شهری و روستایی تعطیل و دوره های اول و دوم متوسطه روستایی با یک_ساعت_تاخیر شروع می شوند.

شروع مدارس در چایپاره - سردشت- پیرانشهر -انزل -نازلو - سیلوانا و صومای برادوست، با یک_ساعت_تاخیر،

در شاهین دژ ابتدایی شهری و ابتدایی و متوسطه دوره اول روستایی تعطیل و شروع کلاس های سایر دوره های تحصیلی با یک_ساعت_تاخیر خواهد بود.

کلیه مقاطع تحصیلی فیروزکوه تعطیل شد

فرماندار فیروزکوه از تعطیلی کلیه مقاطع تحصیلی فیروزکوه، فردا چهارشنبه ۲۳ بهمن ماه خبر داد.

مهدی یوسفی جمارانی با اشاره به بارش شدید برف در فیروزکوه اظهار داشت: تمام مدارس فیروزکوه در کلیه مقاطع تحصیلی به دلیل برودت، کاهش شدید دما و  یخبندان و جلوگیری از شیوع سرماخوردگی فردا چهارشنبه ۲۳بهمن تعطیل است.

برخی از مدارس آذربایجان شرقی فردا تعطیل است

به دنبال بارش سنگین برف، کولاک و برودت شدید هوا، اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از تعطیلی و یا شروع با تاخیر برخی مدارس استان در روز چهارشنبه ۲۳ بهمن خبر داد.

متن اطلاعیه به شرح زیر است:

فردا چهارشنبه 23 بهمن، در پی بارش سنگین برف در شهرستان تبریز و برابر بررسی و هماهنگی‌های به عمل آمده با نهادهای مسئول به لحاظ بردوت شدید هوا و عدم امکان دسترسی سرویس‌های مدارس به معابر فرعی برای جابه‌جایی دانش آموزان و به منظور جلوگیری از نارسایی و تصادفات احتمالی در نواحی پنجگانه تبریز، مدارس استثنایی، پیش دبستانی، ابتدایی  و دوره اول متوسطه شهری و روستایی تعطیل است.

بر اساس این گزارش، مدارس دوره‌ی دوم متوسطه با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت می‌کنند. برنامه‌ریزی لازم برای جبران روز های تعطیل انجام می‌شود.

در بخش خواجه کلیه مدارس شهری و روستایی در تمامی دوره‌های تحصیلی شیفت صبح تعطیل خواهند بود.

در شهرستان ورزقان کلیه مدارس شهری و روستایی در تمامی دوره های تحصیلی شیفت صبح با دو ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.

در چاراویماق کلیه مدارس روستایی در تمامی دوره های تحصیلی شیفت صبح تعطیل و در شهر مدارس استثنائی، پیش دبستانی و ابتدایی تعطیل و دوره اول و دوم متوسطه با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.

در شهرستان میانه کلیه مدارس روستایی در تمامی دوره‌های تحصیلی شیفت صبح تعطیل  و در شهر میانه مدارس کلیه دوره های تحصیلی یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.

در ترکمانچای کلیه مدارس شهری و روستایی در تمامی دوره های تحصیلی شیفت صبح تعطیل خواهند بود.

در نظرکهریزی کلیه مدارس روستایی در تمامی دوره‌های تحصیلی شیفت صبح تعطیل و در شهر مدارس استثنائی، پیش دبستانی و ابتدایی تعطیل و دوره اول و دوم متوسطه با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.

در کندوان کلیه مدارس شهری و روستایی در تمامی دوره های تحصیلی شیفت صبح تعطیل خواهند بود.

در شهرستان بناب مدارس استثنائی، پیش دبستانی و ابتدایی شهری و روستایی شیفت صبح تعطیل خواهند بود.

در شهرستان مرند کلیه مدارس روستایی در تمامی دوره‌های تحصیلی شیفت صبح تعطیل و در شهر نیز مدارس استثنائی و پیش دبستانی تعطیل است؛ همچنین مدارس ابتدایی، دوره اول و دوم متوسطه با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.

در شهرستان هشترود کلیه مدارس روستایی در تمامی دوره های تحصیلی شیفت صبح تعطیل و در شهر مدارس استثنائی تعطیل و مدارس پیش دبستانی، ابتدایی، دوره اول و دوم متوسطه با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.

 در شهرستان هریس مدارس استثنائی، پیش دبستانی، ابتدایی و دوره اول متوسطه شهری و روستایی تعطیل خواهند بود.

در شهرستان ملکان و شهرستان سراب کلیه مدارس شهری و روستایی در تمامی دوره‌های تحصیلی از ساعت 9 شروع به فعالیت خواهند کرد.

در ایلخچی مدارس استثنائی و پیش دبستانی شهری و روستایی تعطیل و سایر دوره‌های با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.

در شهرستان آذرشهر و گوگان مدارس استثنائی، پیش دبستانی و ابتدایی شهری و روستایی شیفت صبح تعطیل و دوره اول و دوم متوسطه از ساعت 9 شروع به فعالیت خواهند کرد.

در شهرستان مراغه کلیه مدارس روستایی در تمامی دوره‌های تحصیلی شیفت صبح تعطیل و در شهر مراغه مدارس استثنائی و پیش دبستانی تعطیل و سایر دوره‌های تحصیلی با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.

در بخش مهربان کلیه مدارس شهری و روستایی در تمامی دوره های تحصیلی با یک ساعت تاخیر شروع  به فعالیت خواهند کرد.

در شهرستان بستان‌آباد مدارس استثنائی و پیش دبستانی، ابتدایی و دوره اول متوسطه در شیفت صبح و بعد از ظهر تعطیل خواهند بود.

در تیکمه‌داش کلیه مدارس شهری و روستایی در تمامی دوره های تحصیلی شیفت صبح تعطیل خواهند بود.

در اسکو، شهرجدیدسهند و خسروشاه مدارس استثنائی، پیش دبستانی شهری و روستایی تعطیل و مدارس ابتدایی با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.

در تسوج کلیه مدارس شهری و روستایی در تمامی دوره های تحصیلی با یک ساعت تاخیر شروع  به فعالیت خواهند کرد.

در شهرستان عجبشیر مدارس استثنائی، پیش دبستانی و ابتدایی شهری و روستایی در شیفت صبح تعطیل و دوره اول و دوم متوسطه با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.

کل مدارس کردستان فردا تعطیل است

روابط عمومی آموزش و پرورش استان کردستان اعلام کرد: طبق اعلام هواشناسی کردستان آسمان این استان روز چهارشنبه شاهد افت محسوس دما و در برخی نقاط بارش‌های پراکنده خواهد بود که به همین دلیل با پیشنهاد آموزش و پرورش، تصمیم مدیریت بحران و موافقت استاندار کردستان فردا چهارشنبه تمام مقاطع تحصیلی شهری و روستایی این استان تعطیل اعلام می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری