کد خبر: ۲۳۴۷۲۰
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۹
پایگاه اکسیوس نوشته است که کاخ سفید دو ماه پیش میزبان نشست سه‌جانبه امارات، اسرائیل و آمریکا بوده است! این دیدار با حضور مشاوران امنیتی ترامپ و نتانیاهو و سفیر امارات برگزار شده است!
انتشار مطالب رسانه های خارجی با هدف اطلاع رسانی از نوع نگاه و برداشت آنان از تحولات صورت می گیرد و به منزله تایید آن از سوی «پایگاه خبری و تحلیلی اعتدال» نیست.

اکسیوس نوشت: کاخ سفید نشست سه جانبه محرمانه ای در دسامبر بین امریکا، اسرائیل و امارات در مورد همکاری علیه ایران برگزار کرده است.

به گزارش اعتدال، این جلسه روز 17 دسامبر تشکیل شد و جز مجموعه گام های دولت ترامپ برای تسهیل روابط نزدیک بین اسرائیل و دول عرب به شمار می آید. در این جلسه همچنین در مورد پیمان عدم تجاوز اسرائیل-امارات به عنوان گامی ابتدایی برای عادی سازی روابط، گفتگو شد.

در این نشست از سوی امریکا، مشاور امنیت ملی رابرت اُ برایان و معاون او ویکتوریا کوتس و همچنین برایان هوک حضور داشتند.

از سوی اسرائیل میر بن شبث مشاور امنیت ملی بنیامین نتانیاهو در جلسه حاضر بود و از سوی امارات، سفیر این کشور در واشنگتن یعنی یوسف العطیبا که فردی به شدت نزدیک به محمد بن زائد است.
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
یک نفر ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
0
0
شما که با اونا رابطه دارید خوب یکی از شما هم در نشست سه جانبه شون شرکت میکرد تا حداقل این خبر رو از زبون خودتون عنوان میکردید و مجبور نمی شدید اول خبر نسبت به تأیید یا عدم تأیید ابراز بی طرفی کنید.
شما هر جور بخواید ماست مالی کنید رابطه تون با اونور آبی ها و بلنگو بودنتون اظهر من الشمسه..
خلاصه فکری به حال خودتون کنید که امروز و فرداست که پایگاه تحلیلی(بخوانید ترجمه و بلنگو) تون رو ببندند......
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری