کد خبر: ۲۳۴۴۶۵
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۰
قیمت خودرو، امروز (شنبه) در بازار آزاد نسبت به پنجشنبه ۱۲ بهمن، با کاهش یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی همراه است.
قیمت خودرو، امروز (شنبه) در بازار آزاد نسبت به پنجشنبه ۱۲ بهمن، با کاهش یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی همراه است.

به گزارش اعتدال، بر اساس معاملات انجام شده امروز (۱۲ بهمن ۹۸) آخرین قیمت خودرو در بازار آزاد نسبت به پنجشنبه (۱۰ بهمن)، ۱۶ محصول کاهش یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی در قیمت داشتند و یک مدل خودرو نیز بدون تغییر در نرخ مواجه شد، همچنین یک خودرو با کاهش ۵۰۰ هزار تومانی معامله شد.

طبق آخرین قیمت بازار، کیاسراتو ۲۰۰۰ (اتوماتیک) و پژو ۲۰۷ اتوماتیک (بدون رینگ) نسبت  به  قیمت روز خودرو   در (۱۰ بهمن ۹۸) با افزایش ۵ میلیون تومانی به ترتیب به قیمت ۳۶۸ میلیون تومان و ۱۹۰ میلیون تومان معامله شدند.

سمند ال ایکس ۹۰ میلیون و پژو ۴۰۵ جی ال ایکس ۸۶ میلیون تومان فروخته شدند که این اعداد بیانگر افزایش متوسط یک میلیون و ۶۵۰ هزار تومان در قیمت است.

پژو پارس با کاهش ۵۰۰ هزار تومانی به نرخ ۱۱۰ میلیون تومان رسید، اما در مقابل پژو ۲۰۶ صندوقدار (ساده) با افزایش ۵۰۰ هزار تومانی به قیمت ۱۱۶ میلیون تومان خرید و فروش شد.

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ (ساده) و دنا (تیپ یک) به ترتیب به مبلغ ۹۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و ۱۳۱ میلیون تومان به فروش رسیدند که این اعداد بیانگر افزایش متوسط ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی در قیمت است.

پژو ۲۰۶ تیپ ۵ (ساده) با افزایش ۴۰۰ هزار تومانی به نرخ ۱۲۱ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسید.

سایپا ۱۳۱، سایپا ۱۳۲ و ساینا با افزایش یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی به ترتیب به قیمت ۵۶ میلیون، ۵۸ میلیون تومان و ۷۲ میلیون تومان معامله شدن که این اعداد بیانگر افزایش متوسط یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی است.

همچنین سایپا ۱۱۱ با کاهش یک میلیون تومانی به نرخ ۶۱ میلیون تومان فروخته شد.

تیبا ۲ و تیبا (رینگ فولادی) با افزایش یک میلیون تومانی به ترتیب به نرخ ۷۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و ۶۹ میلیون تومان رسیدند.

رانا ال ایکس  رنو تندر پلاس دنده ای و رنو تندر پلاس دند های   به ترتیب به نرخ ۹۵ میلیون تومان  ،۱۸۴ میلیون تومان و۲۲۱ میلیون تومان خرید و فروش شدند که این اعداد بیانگر کاهش یک میلیون در قیمت است.

قیمت روز خودروهای داخلی
مدل خودروقیمت (تومان)
سمند LX۹۰,۰۰۰,۰۰۰
پژو ۴۰۵ GLX۸۶,۰۰۰,۰۰۰
پژو پارس۱۱۰,۰۰۰,۰۰۰
پژو ۲۰۶ تیپ۲ (ساده)۹۴,۵۰۰,۰۰۰
پژو ۲۰۶ تیپ۵ (ساده)۱۲۱,۱۰۰,۰۰۰
رنو تندر پلاس اتوماتیک(بدون رینگ)۲۲۱,۰۰۰,۰۰۰
سایپا ۱۱۱۶۱,۰۰۰,۰۰۰
سایپا ۱۳۱۵۶,۰۰۰,۰۰۰
 سایپا ۱۳۲۵۸,۰۰۰,۰۰۰
کیا سراتو ۲۰۰۰ (اتوماتیک)۵۷۵,۰۰۰,۰۰۰
ساینا۷۲,۰۰۰,۰۰۰
تیبا ۲۷۲,۵۰۰,۰۰۰
تیبا(رینگ فولادی )۶۹,۰۰۰,۰۰۰
دنا پلاس توربو۱۹۵,۰۰۰,۰۰۰
دنا (تیپ۱)۱۳۱,۰۰۰،۰۰۰
پژو ۲۰۷ اتوماتیک (بدون رینگ)۱۸۸,۰۰۰,۰۰۰
پژو ۲۰۶ صندوقدار(ساده)۱۱۶,۰۰۰,۰۰۰
رنو تندر پلاس دنده ای۱۸۴,۰۰۰,۰۰۰
رانا LX۹۵,۰۰۰,۰۰۰جدیدترین قیمت خودرو های وارداتی در بازار

همچنین بر اساس مشاهدات میدانی با توجه به روند افزایش قیمت خودرو‌های خارجی در کشور شاهد نوسانات جزئی در نرخ ماشین‌های وارداتی در بازار هستیم و امروز (۱۰ بهمن ۹۸) در بازار آزاد قیمت خودرو‌های خارجی با نوسان همراه است.

طبق آخرین قمیت خودروکیا اسپورتیج ۲۰۱۷ نسبت  نسبت به   قیمت روز خودرو در۸ بهمن  ۹۸ با افزایش ۵ میلیون تومانی به مبلغ ۸۶۰ میلیون تومان خرید و فروش شد.

تویوتا CHR تیپ لانچ ۲۰۱۸، ۹۷۰ میلیون تومان، تویوتا راو ۴ مدل ۲۰۱۸، ۱ میلیارد و ۱۲۰ هزار تومان، کیا اوپتیما ۲۰۱۷، ۸۳۵ میلیون تومان، کیا سورنتو ۲۰۱۷، ۱ میلیارد و ۲۸۰ میلیون تومان، نیسان جوک (اسپرت)، ۶۲۰ میلیون تومان با ثبات در نرخ معامله شدند.

رنو کولئوس ۲۰۱۸، ۹۴۰ میلیون تومان، رنو تلیسمان ۲۰۱۸، ۷۹۵ میلیون تومان، میتسوبیشی ASX FU۱۱، ۲۰۱۸، ۶۵۰ میلیون تومان، تویوتا راو ۴ مدل ۲۰۱۸، یک میلیارد و ۱۲۰ میلیون تومان، کیا اپتیما (۲۰۱۷)، ۸۳۵ میلیون تومان، کیا سورنتو ۲۰۱۷، یک میلیارد و ۲۸۰ میلیون تومان، هیوندای سوناتا ۲۰۱۸ هیبرید GLS ۹۰۰ میلیون تومان، هیوندای النترا (۲۰۱۸)، ۵۸۵ میلیون تومان، لکسوس ۷ کلید ۲۰۱۷، یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان و نیسان جوک (اسپورت) ۶۲۰ میلیون تومان بدون تغییر در قیمت معامله شدند.

 
قیمت روز خودرو های خارجی 
مدل خودروقیمت (تومان)
  رنو کولئوس ۲۰۱۸۹۴۰,۰۰۰,۰۰۰
رنو تلیسمان ۲۰۱۸۸۰۰,۰۰۰,۰۰۰
میتسوبیشی ASX فول ۲۰۱۸۶۵۰,۰۰۰,۰۰۰
تویوتا CH-R تیپ لانچ ۲۰۱۸۹۷۰,۰۰۰,۰۰۰
  تویوتا راو ۴ مدل ۲۰۱۸ (الفطیم)۱,۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰
کیا اپتیما  ۲۰۱۷۸۳۵,۰۰۰,۰۰۰
  کیا سورنتو ۲۰۱۷۱,۲۸۰,۰۰۰,۰۰۰
کیا اسپورتیج ۲۰۱۷۸۶۰,۰۰۰,۰۰۰
  هیوندای سوناتا ۲۰۱۸ هیبرید +GLS۹۰۰,۰۰۰,۰۰۰
  هیوندای النترا ۲۰۱۸۵۴۰,۰۰۰,۰۰۰
  هیوندای سانتافه . فول . ۶ رادار۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰
لکسوس NX300 H هفت کلید ۲۰۱۷۱,۷۰۰,۰۰۰,۰۰۰
نیسان جوک (اسپورت)۶۲۰,۰۰۰,۰۰۰
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری