کد خبر: ۲۳۳۸۹۱
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۸
مرد انتقامجو که برادرش را با شلیک گلوله به قتل رسانده بود با تایید حکم قصاصش در دیوان عالی کشور، یک گام به مرگ نزدیک شد.
مرد انتقامجو که برادرش را با شلیک گلوله به قتل رسانده بود با تایید حکم قصاصش در دیوان عالی کشور، یک گام به مرگ نزدیک شد.

به گزارش اعتدال، در این پرونده مرد جوانی به خاطر درگیری و اختلاف مالی، برادرش را شامگاه ۲۶ فروردین سال ۹۷ زمانی که سوار خودروی هیوندا آزرا بود، در خیابان دماوند با شلیک گلوله ای به قلبش، به قتل رساند. با دستگیری متهم و اعتراف او به برادرکشی، صحنه جنایت را بازسازی کرد و روانه زندان شد.   این در حالی بود که پدر مقتول پسرش را بخشید و با توجه به قیم بودن وی نسبت به پسرخردسال مقتول از بابت وی هم قاتل را بخشید، اما دختر ۱۲ ساله مقتول، خواستار قصاص عموی خود شد. پرونده این جنایت به شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد. متهم به قتل در جلسه دادگاه گفت: به دلیل اختلاف حساب مالی میلیونی که با برادرم داشتم با او درگیر شدم و از وی کینه  به دل داشتم.

همین باعث شد دو ماه قبل از جنایت سلاح بخرم و آن شب این قتل را رقم بزنم.  سرانجام قضات دادگاه  با توجه به این که دو عضو خانواده قاتل را بخشیده و دختر ۱۲ ساله مقتول همچنان قصاص می خواست حکم  به قصاص متهم دادند که این رای در شعبه ۱۱ دیوان عالی کشور  مهر تایید خورد و دیروز پرونده به شعبه چهارم دادسرای جنایی تهران ارسال و مرد اعدامی یک  گام به مرگ نزدیک شد.

منبع: جام جم
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری