کد خبر: ۲۳۳۸۲۷
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۷
سفیر انگلیس که از سوی امام جمعه مشهد به تکه تکه شدن تهدید شده بود، ایران را ترک کرده است.
اظهارات اخیر آیت الله "احمد علم‌الهدی" امام جمعه مشهد درباره "تکه تکه" کردن سفیر انگلیس به خاطر حضور در یک تجمع اعتراضی در تهران، در رسانه‌های جهانی بازتاب داشته است.

به گزارش اعتدال، "ریچارد گرنل" سفیر آمریکا در آلمان که دیدگاهی بسیار نزدیک به تندروهای جمهوریخواه آمریکایی علیه ایران دارد، با انتشار فیلم اظهارات علم الهدی درباره سفیر انگلیس در توییتر، نوشت: این اظهارات را نمی‌شود نادیده گرفت. حرف‌های ایشان باید بلند در آمریکا، اروپا و همه‌جا پخش شود. اینها دیگر قابل چشم‌پوشی نیستند."

روزنامه "سان "بریتانیا نیز با بازتاب اظهارات علم الهدی نوشت: سفیر انگلیس در تهران پس از اینکه از سوی امام جمعه مشهد به "تکه تکه" شدن تهدید شد، تهران را به مقصد کشورش ترک کرد.

این روزنامه نوشت: تهدید این دیپلمات بریتانیایی از سوی یکی از متنفذترین روحانیون حکومتی ایران، امنیت او را در ایران در معرض خطر قرار داده است.

بسیاری از روزنامه‌ها و وب سایت‌های خبری بریتانیا هم طی روزهای گذشته اظهارات علم‌الهدی درباره تکه تکه کردن سفیر انگلیس را بازتاب داده‌اند.

خبرگزاری انگلیسی رویترز نیز با اشاره به اظهارات مقامات قضایی ایران درباره ضرورت اخراج سفیر بریتانیا از کشور به عنوان "عنصر نامطلوب"، اظهارات علم‌الهدی را درباره سفیر بریتانیا بازتاب داده است.
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ادیب فیضی تبریزی
|
Denmark
|
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۹
0
0
در شریعت اسلام وجود دارد وقتی عالمی دروغ بگوید یا لسانش دائم الفحش باشد هم از " فقاهت شرعی " می افتد و هم اقتادی به او در نماز جماعت حرام و باطل است .
وقتی آقای علم الهدی با رفتارهایش علمای شیعه را فحاش و جلاد معرفی می کند بر مردم مشهد و دیگر بلاد واجب است تا ایشان را تحریم و رابطه ی خویش را با ایشان قطع نمایند .

به حادثه جنگ صفین مراجعه فرمایید ؛ امیرالمومنین علی بن ابیطالب علیه السلام فرمود : حتی به دشمنانتان هم دشنام ندهید .
حالا شما تراز شخصیتی معاویه را با هیات حاکمه انگلستان مقایسه کنید معاویه 100 برابر از آنها قدرتمند تر است اما امام می فرماید " دشنام ندهید "

مکتب شیعه یک خط دارد و آن هم واضح و مشخص است : " 1- خدا 2- قرآن 3 - اهلبیت عصمت و طهارت علیهم السلام "

خط مکتب حقیقی شیعه با خط مکتب امثال علم الهدی ها و سید احمد خاتمی ها فرق دارد .

بدرود اعتدال عزیز
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری