کد خبر: ۲۳۳۷۰۶
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۱
روابط عمومی دفتر رئیس جمهور در پاسخ به اظهارات سخنگوی شورای نگهبان در خصوص سخنان اخیر روحانی، این سخنان را واکنشی کاملا شتاب‌زده، نسنجیده و شخصی کردن یک موضوع ملی دانست که حکایت از سیاست و رویکرد ایشان نسبت به انتخابات دارد.
دفتر رئیس‌جمهور در واکنش به اظهارات سخنگوی شورای نگهبان درخصوص سخنان رئیس‌جمهور تاکید کرد: دعوت رئیس جمهور زمینه‌سازی در راستای وحدت و انسجام ملی برای برگزاری انتخاباتی با شکوه بوده است.

متن این پاسخ به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

پاسخ دفتر روحانی به اظهارات سخنگوی شورای نگهبان

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور در جلسه هیات دولت در سخنان مهمی از جمله بر ضرورت تقویت وحدت و انسجام ملی در برابر توطئه های دشمنان، و تبلور این وحدت و انسجام ملی در انتخابات مجلس شورای اسلامی، تاکید کردند و خواستار بالابردن تحمل و مدارای برگزارکنندگان انتخابات و به تبع آن، فراهم کردن حضور نمایندگان همه سلائق و افکار تعریف شده در چارچوب نظام و قانون اساسی جمهوری اسلامی باهدف تقویت وحدت و انسجام ملی شدند.

متأسفانه سخنگوی شورای نگهبان در واکنشی کاملا شتاب زده و نسنجیده که حکایت از سیاست و رویکرد ایشان نسبت به انتخابات دارد و با شخصی کردن یک موضوع ملی، این دعوت رئیس‌جمهور را که زمینه‌سازی در راستای وحدت و انسجام ملی برای برگزاری انتخاباتی با شکوه بوده، ضدملی خوانده و با بکار بردن ادبیات و کلماتی سخیف، نسبت به سخنان رئیس‌جمهور اعلام موضع کرده است.

امیدواریم اظهارات این سخنگو صرفا بازگوکننده نظرات شخصی وی و نه نظر و دیدگاه رسمی نهاد مقدس شورای نگهبان باشد.

روابط عمومی دفتر رئیس جمهور
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری