کد خبر: ۲۳۳۶۱۲
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۵
کیکه ستین از راه رفتن در میان گاوهایش به مربیگری در بارسلونا رسید.
کیکه ستین از راه رفتن در میان گاوهایش به مربیگری در بارسلونا رسید.

به گزارش اعتدال و به نقل از مارکا، زندگی کیکه ستین در عرض ۲۴ ساعت کاملا عوض شد. سرمربی جدید بارسلونا در مراسم معارفه‌اش در نوکمپ گفت: "دیروز در روستایم در میان گاوهایم راه می‌رفتم و امروز هدایت بارسلونا را بر عهده داشتم." روستای سرمربی اسپانیایی لینکرس نام دارد و با ۳۵۰۰ سکنه در کناره دریای آتلانتیک قرا دارد.

او در آن روستایش بود که ناگهان باشگاه بارسلونا تماس گرفت. ستین که زندگی آرامی داشت منتظر پیشنهاد کاری بود تا این که از بهترین‌های جهان با او مذاکره کرد. او از گاوهای روستا به سمت گاوهای مقدس نوکمپ رفت.

گاو مسابقه خشمگین است. ستین باید گروهی را هدایت کند که در میدان مسابقه زخمی شدند و همه مسائل را در نظر بگیرد. از روزهای استراحت تا تاخیر بازیکنان، زندگی شخصی و فعالیت‌های خارج از زمین خیلی سنگین به نظر می‌رسد.

ستین قطعا تغییراتی خواهد داشت و برخی گاوهای مقدس دقایق کمی فرصت بازی خواهند داشت. به نظر می‌رسد بازیکنان جوان تیم فرصت بیشتری برای بازی پیدا کنند. سرمربی اسپانیایی کارهای زیادی پیش رو دارد. او در میانه فصل وارد باشگاه شد و زمان ندارد برای تیمی برنامه ریزی کند که فتح تمام عناوین در راس اهدافش است.

سرمربی اسپانیایی با اجازه مدیریت باشگاه به دنبال راه حلی برای مشکل لوییس سوارس خواهد بود. بارسا تا چهار ماه مهاجم شماره ۹ ندارد. اگر با یک بازیکن قرارداد امضا نکند باید آنتوان گریزمان را در این پست قرار دهد و از بازیکنان جوانی همچون کارلس پرس و آنسو فاتی بهره ببرد. همچنین منتظر عثمان دمبله بماند تا بهبود یابد.

پرس بالا در بارسلونا اکنون ضعیف شده است. چرخش توپ آنقدر که باید سریع نیست. تیم از هویت خود که با این روش موزه‌اش را پر کرده فاصله دارد. یکی از دلایل انتخاب ستین به عنوان سرمربی بارسلونا روش بازی‌اش بود که مورد پسند باشگاه است. اکنون هواداران آبی اناری خوشبین هستند.

میانه میدان یکی دیگر از مسائلی است که ستین باید آن را حل کند. او باید کاری کند بهترین سرخیو بوسکتس به میدان برود. از حضور فرانک دی یانگ تمام بهره را ببرد و یک نقش معین برای ایوان راکیتیچ و آرتورو ویدال پیدا کند. همچنین مساله ریکی پویگ را حل کند.


نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری