کد خبر: ۲۳۳۱۷۱
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷
ايران خودرو در راستاي جلب رضايت مشتريان دردو ماهه اخير بيش از 100 هزار دستگاه خودرو تحويل مشتريان داده است كه اين روند با افزايش شمارگان توليد با سرعت بيش تري ادامه خواهد داشت .
محسن ناقدي قائم مقام مدیرعامل ایران خودرو در حوزه بازاریابی، فروش و خدمات پس فروش در برنامه چهارشنبه شب تهران20 گفت : گروه صنعتی ایران خودرو موفق شد با همدلی قطعه‌سازان تعداد تولید در دو بخش سواری و تجاری آذر ماه امسال را نسبت به آذر ماه سال گذشته به میزان ۱۰۱ درصد افزایش دهد.

وي افزود : ايران خودرو هیچ‌گونه تعهد معوقه‌ای در فروش‌های فوری خود ندارد و خودروهای فروش رفته در این طرح‌ها به روز شده است.

ناقدي تاكيد كرد :‌با افزایش تیراژ تولید، به بخش مهمی از تعهدات معوق در قبال مشتریان تا پایان اسفندماه عمل خواهیم کرد و پیش بینی می‌کنیم تا خردادماه سال آینده تمامی تعهدات معوق به صفر برسد.

قائم مقام مدیرعامل ایران خودرو در حوزه بازاریابی، فروش و خدمات پس فروش خاطر نشان كرد:‌ درحال حاضر تعهد معوق در طرح‌های پیش‌فروش در ۱۲ خودرو برای مشتریان حقیقی نداریم.
وي درخصوص فروش خودرو به روش اينترنتي اظهارداشت :‌ باتوجه به اهميت رعايت حقوق مشتريان، كم كردن ضريب تاثير اينترنت پرسرعت در فرآيند ثبت نام و نيز شناسايي مشتريان واقعي و نهايي و ايجاد شرايط مطلوب تر براي ثبت نام، گروه صنعتي ايران خودرو به طراحي سيستم ايجاد پروفايل و دريافت كلمه و رمز عبور و اضافه كردن آن به فرآيند ثبت نام اينترنتي اقدام كرد.

ناقدي  افزود :‌درحال حاضر طرح پیش‌فروش محصولات ایران خودرو با تعریف کد کاربری و رمز عبور برای متقاضیان انجام می‌شود. در این طرح که برای نخستین بار متقاضیان ملزم به تعریف کد کاربری و رمز عبور برای ورود به سایت فروش شده اند، علاوه بر کاسته شدن از ترافیک در صف متقاضیان، روند ثبت نام در بازه زمانی طولانی‌تری ادامه دارد.

وي درزمينه عرضه محصولات جديد ايران خودرو به بازار گفت :‌ایران خودرو برنامه‌های خوبی در توسعه محصولات جدید دارد که  درسال جاري يك يا دو محصول رونمايي مي شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری