کد خبر: ۲۳۳۰۸۳
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۵
کریس مورفی، از منتقدان اصلی سیاست‌های خصمانه ترامپ در قبال ایران در تازه‌ترین توئیت خود نوشت: «این دولت به انرژی بسیار زیادی نیاز خواهد داشت تا اقرار کند که استراتژی افزایش شدت آن‌ها به طرز بدی شکست خورده است؛ غرور و هوای‌ نفس را کنار بگذارید و تغییر موضع دهید. امشب، در این برهه حساس از تاریخ ما، تمام آن کاری که انجام می‌دهم این است که به طرز ناامیدانه‌ای از آن‌ها انتظار دارم تا انتخاب درستی داشته باشند.»

به گزارش اعتدال، به نقل از پایگاه خبری هیل، سناتور «کریس مورفی» از منتقدان سیاست‌های خصمانه دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در قبال ایران تاکید کرد، به دنبال جلوگیری از یک "اشتباه فاجعه‌آمیز" دیگر در خاورمیانه است و دیگران را ترغیب می‌کند تا نگرانی‌های خود را ابراز کنند.

وی در یک سری از مصاحبه‌های تلویزیونی و توئیت‌هایی مکرر گفته است "ترور" یک مقام ایرانی به دستور ترامپ احتمالا آمریکا را با امنیت کمتری مواجه می‌کند و ممکن است به "جان باختن هزاران آمریکایی" منجر شود. این منتقد همچنین گفته است رئیس جمهوری آمریکا هیچ استراتژی واضحی در قبال ایران ندارد و آماتورهای مرتبط در اطراف ترامپ به وی مشاوره می‌دهند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری