کد خبر: ۲۳۲۷۹۹
تعداد نظرات: ۹ نظر
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۲
رئیس جمهوری آمریکا در واکنش به تاکید ایران به انتقام از اقدام تروریستی آمریکا در ترور سپهبد سلیمانی به رجزخوانی علیه ایران پرداخت.
رئیس جمهوری آمریکا در واکنش به تاکید ایران به انتقام از اقدام تروریستی آمریکا در ترور سپهبد سلیمانی به رجزخوانی علیه ایران پرداخت.

به گزارش اعتدال،‌ «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا بامداد شنبه در پیامی در توئیتر به رجزخوانی علیه ایران پرداخت.

وی در این پیام توئیتری نوشت: «ایران به صورت جسورانه در حال صحبت کردن درباره هدف قرار دادن منافع آمریکا در انتقام از خلاص کردن جهان از رهبر تروریست‌ها که یک آمریکایی را کشته و چند نفر دیگر را خیلی بد مجروح کرده، است.»

رئیس جمهور آمریکا در ادامه  پیام توئیتری خود مدعی شد: «در صورتی که ایران به هر آمریکایی یا منافع آمریکا حمله کند، آمریکا 52 سایت در داخل ایران (به نمایندگی از 52 آمریکایی که ایران سال‌ها پیش به گروگان گرفته بود) حمله خواهد کرد که برخی از آنها بسیار سطح عالی و مهم برای ایران و فرهنگ ایران  است و این اهداف و خود ایران بسیار سریع و خیلی سخت مورد هدف قرار خواهند گرفت. آمریکا تهدید بیشتری نمی‌خواهد.»

رجزخوانی توئیتری ترامپ علیه ایران

گفتنی‌ست این رجزخوانی در حالی است که براساس قطعنامه 2347 سازمان ملل، حمله به اماکن فرهنگی و باستانی «جنایت جنگی» محسوب می‌شود.

باربارا اسلاوین، روزنامه نگار برجسته آمریکایی و عضو ارشد اندیشکده «شورای آتلانتیک» در واکنش به توییت‌های ترامپ نوشت: من دیگر ترامپ را در توییتر «فالو» نمی کنم، دیگر واقعا نمی توانستم تحملش کنم. اما توییت های او در مورد نابودی میراث باستانی ایران کاملا غیرقابل قبول است. هدف سیاست امریکا چیست؟ اصلا سیاستی دارند؟ یا فقط نشات گرفته از غرور بیش از حد یک مرد کوچولوست؟

سناتور آمریکایی: حمله به مراکز فرهنگی و غیرنظامیان جنایت جنگی است


کریس مورفی سناتور دموکرات آمریکایی با انتشار پیامی در حساب کاربری خود در توئیتر به انتقاد از تهدیدات شنبه شب دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا علیه کشورمان پرداخت.

وی در پیام خود تاکید کرد: هدف قرار دادن غیرنظامیان و مراکز فرهنگی کاری است که تروریست‌ها انجام می‌دهند. این جنایت جنگی است.

مورفی افزود: ترامپ در حال ورود به جنگی خود خواسته است. جنگی که کاملا محصول خودش است. جنگی که جان هزاران آمریکایی را خواهد گرفت. کنگره باید او را متوقف کند.

با این حال ترامپ در توئیت دیگری نوشت: آنها به ما حمله کردند و ما در مقابل ضربه زدیم. اگر دوباره حمله کنند که من قویا"  به آنها توصیه می‌کنم که نکنند ،‌ما با شدتی به آنها ضربه می‌زنیم که تا کنون چنین ضربه نخورده باشند!

رجزخوانی توئیتری ترامپ علیه ایران

رشته توئیت های شبانه ترامپ ادامه داشت و در پایان در توئیت دیگری نوشت: آمریکا بتازگی 2 تریلیون دلار برای تجهیزات نظامی هزینه کرد. ما بزرگترین و بهترین در جهان هستیم! اگر ایران به یک پایگاه آمریکایی یا هر آمریکایی حمله کند ، ما مقداری از این آن تجهیزات جدید و خوشگل را به سمت آنها روانه می‌کنیم... و بدون تردید!

رجزخوانی توئیتری ترامپ علیه ایران
انتشار یافته: ۹
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حقانی
|
-
|
۰۹:۴۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۵
0
0
این حرامزاده باید بداند خون 52 نفر آدم نجس شما برای ما اهمیت ندارد.ما نیز به تلافی میلیونها خون پاکی که به دست تو و امثال مثل توی حرامزاده ریخته شده آمریکا و اسرائیل را بر سرت خراب می کنیم.
ناشناس
|
-
|
۰۹:۴۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۵
0
0
توهم زده !!!!
از ترس داره سکته می کنه.
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۵
0
0
دقیقا به هذیان گویی افتاده ای ای دجال یزیدی
سرباز ولایت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۵
0
0
ما ما سربازان مهدی صاحب زمان و راهیان حسین بن علی هستیم گوش به فرمان رهبر منتظر یک یا علی هستیم تا انتقام مختارگونه از تو و افکار خوار و ذلیلت بگیریم
# انتقام سخت
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۵
0
0
ای خرفت بی اصل و نسب از ترست به هذیان گویی افتاده ای
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۵
0
0
اول خودت می زنیم با موشک تو سرت.. هیچ غلطی نمی تونی بکنی ... دو زاری.. عرضه داشتی جواب پهبادت که زدیمو می دادی..
جمع کن جول و پلاست بوی تعفن می دی. دوست داری جهان را کی از وجود نحس اسرائیل و آمریکا به ویژه تو راحت کنیم.. امشب، فرادا شب، پس فردا شب...
یک بسیجی نهضت آقا امام زمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۵
0
0
ما را از چه می ترسانید؟ از تحریم آب؟ از لشکر یزید؟ از کمان حرمله؟ از خنجر شمر؟
ما زخم دیده ایم. حسینی وار خواهیم ایستاد.
آخر کدام آمریکایی می تواند مانند یک بسیجی، یک حسینی تا پای جان ایستادگی کند؟
حقوق دو ماه محافظ شخصی ات را ندهی ترورت می کند!!!
یک بسیجی نهضت آقا امام زمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۵
0
0
ما را از چه می ترسانید؟ از تحریم آب؟ از کمان حرمله؟ از خنجر شمر؟
ما تربیت شده امام حسینیم.
تا پای جان ایستاده ایم.
آخر کدام امریکایی می تواند مانند یک بسیجی تا پای شهادت ایستادگی کند؟
بدبخت
حقوق دو ماه محافظ شخصی ات را ندهی ترورت می کند!!!
حزب الله
|
-
|
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۵
0
0
سلام ، آریکا دیگر آمریکا نخواهد شد بهتر است مردم آمریکا صف خود را از جانیان آدم کش و تروریسم جدا کنند و خود علیه تروریسم ها وارد عمل شوند این وحشی گری دولت مردان آمریکا قطعا بی پاسخ نخواهد ماند چه از طرف مردم جهان و چه از طرف خداوند رئیس بی لیاقت آمریکا دیگر دیوانه بوده و وحشی شده نیاز به یک قلاده دارد که آن هم فقط بدست ایران عملی می شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری