کد خبر: ۲۳۲۲۷۹
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۶
دادستان عمومی و انقلاب شهر بهارستان تهران، پیدا شدن سه جنازه از زیر اوار یکی از بانک های رباط کریم به دنبال حوادث آبان ماه تایید کرده است. فرماندار بهارستان نیز با بیان اینکه اجساد پیداش شده برای تشخیص هویت به پزشکی قانونی فرستاده شده‌اند، گفت: ممکن است اجساد متعلق به معترضان آبان ۹۸ باشد.
در جریان ناآرامی‌های بنزینی یکی از بانک‌های رباط کریم به آتش کشیده شد، حریق به اندازه‌ای وسیع بود که موجب تخریب کامل بانک می‌شود، بعداز یک ماه مسئولان بانک تصمیم می‌گیرند خاکبرداری و ساختمانی جدید بنا کنند. در حین خاکبرداری متوجه سه جسد می‌شوند، اجساد برای تشخیص هویت در اختیار پزشکی قانونی قرار گرفته است.

به گزارش اعتدال؛ خبرگزاری صداوسیما نوشته است: شاهدان عینی گفتند: زمانیکه بانک به دست اغتشاشگران به آتش کشیده شد، بلافاصله 3 نفر وارد بانک شدند (2 مرد و یک زن) پس از دقایقی از ورود آنان، سقف بانک فروریخت و چون محیط دودالود و گردوخاک شد کسی متوجه بیرون آمدن یا نیامدن آنان نشد.

ماجرای ۳ جسد در بانک نسیم‌شهر تهران

مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان در گفت‌وگو با ایلنا، درباره پیدا شدن سه جسد پس از خاکبرداری از یک بانک که در اعتراض‌های اخیر آتش گرفته و تخریب شده بود، گفت: اجساد برای تشخیص هویت به پزشکی قانونی منتقل شده‌اند و پس از بررسی نتیجه آن به مراجع قضایی اعلام خواهد شد.

فرماندار بهارستان با تاکید بر اینکه آتش‌سوزی در بانک حدود دو ساعت پس از پایان وقت اداری شعبه بوده است و اجساد متعلق به کارمندان و مشتریان بانک نیستند، اظهار کرد: هنوز برای اظهارنظر در این مورد زود بوده اما ممکن است اجساد متعلق به افراد معترض آبانماه ۹۸ باشد.

پیش از این، «سرهنگ مهدی سرپناه» معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران از پیدا شدن جسد نیمه سوخته سه مرد در یکی از شعب بانک ملی در نسیم‌شهر شهرستان بهارستان خبر داده بود.

وی گفت: در زمان اغتشاشات آبان‌ماه این شعبه بانک ملی توسط اغتشاشاگران دچار حریق شده بود و حریق به اندازه‌ای وسیع بود که موجب تخریب کامل بانک می‌شود.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران ادامه داد: بعد از یک ماه مسئولان بانک تصمیم می‌گیرند، خاکبرداری و ساختمانی جدید بنا کنند و در حین خاکبرداری متوجه سه جسد می‌شوند که با حضور ماموران نیروی انتظامی اجساد برای تشخیص هویت در اختیار پزشکی قانونی قرار گرفته است. هویت این سه جسد مشخص نیست و ما حتی نمی‌دانیم که آنها جزو اغتشاشاگران بوده‌‌اند یا خیر؟
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری