کد خبر: ۲۳۲۲۷۴
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۲
یک منبع مطلع خبر داد: با حکم قضائی و در راستای صیانت از نظم و امنیت مردم شریف و خسارت دیده و نیز به منظور جلوگیری از تداوم پروژه کشته‌سازی و تکرار اقدامات مسلحانه علیه مردم، این عناصر بازداشت شدند.
مهر به نقل از یک منبع ناشناس اعلام کرد: دشمنان ملت شریف ایران که از تروریسم اقتصادی و تشدید تحریم‌ها طرفی نبسته و تمام تلاش خود را به موج سواری بر اعتراضات آبان ماه امسال معطوف کرده و شکست سختی را متحمل شدند، همچنان برای استمرار اغتشاشات، سناریوی نخ‌نما شده کشته‌سازی و استفاده ابزاری از معدود خانواده‌های قربانیان این پروژه را دنبال می‌نمایند.

به گزارش اعتدال، پویا بختیاری یکی از قربانیان اعتراضات آبان ماه بود که در مهرشهر کرج کشته شد. مسئولان هنوز عامل قتل وی را معرفی نکرده‌اند با این حال، یک مقام ناشناس گفته که خانواده وی نیز بازداشت شده‌اند!

مهر، وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی به نقل از یک منبع ناشناس نوشته است که: یکی از این خانواده‌ها که فرزندشان در اغتشاشات اخیر به صورت مشکوکی کشته شد، خانواده پویا بختیاری بود که علیرغم دعوت و صحبت با ایشان، در روند پروژه ضدانقلابی ورشکستگان فراری قرار گرفته و فعالانه بر اقدامات ساختار شکنانه خود اصرار ورزیدند. لذا با حکم قضائی و در راستای صیانت از نظم و امنیت مردم شریف و خسارت دیده، و نیز به منظور جلوگیری از تداوم پروژه کشته‌سازی و تکرار اقدامات مسلحانه علیه مردم، این عناصر بازداشت شدند. این منبع آگاه همچنین از سایر خانواده‌هایی که بر نقشه شوم دشمنان اطلاع یافته و هوشیارانه دست رد بر سینه آنها زدند، تقدیر و تشکر نمود.
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ایران ایرانی
|
-
|
۱۰:۰۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۳
0
0
خدایا آه دل این داغ دیده ها می شنوی؟؟؟ تو خدایی و کسانی که به اسم تو بر مردم ظلم می کنند جفاکارترین مردم هستند
حمید
|
-
|
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۹
0
0
یعنی دعوتشون کردن و چی بهشون گفتن؟
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری