کد خبر: ۲۳۱۶۴۶
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۸
بازیکن سابق استقلال می‌گوید کسانی که حالا به دنبال بازگرداندن استراماچونی هستند، در روزهایی که او نسبت به شرایط موجود شکایت داشت کجا بوده‌اند؟
بازیکن سابق استقلال می‌گوید کسانی که حالا به دنبال بازگرداندن استراماچونی هستند، در روزهایی که او نسبت به شرایط موجود شکایت داشت کجا بوده‌اند؟

علی موسوی بازیکن پیشین استقلال در گفت‌وگو با ایسنا، درباره قرعه این تیم در لیگ قهرمانان آسیا گفت: این مسابقات تفاوت‌های زیادی با سال‌های گذشته دارد و دیگر برای تیم‌های ایرانی به سادگی سابق نیست که آنها چه در خانه و چه خارج از خانه پیروز میدان باشند. در چند سال اخیر موفقیت‌هایی به دست آمده که تا حدودی با شانس همراه بوده است. امکاناتی که در ایران وجود دارد در حد آسیا نیست.

او ادامه داد: استقلال هم در لیگ ایران عملکرد خوبی به نمایش گذاشته ولی اگر بتواند مرحله پلی‌آف را پشت سر بگذارد باید استانداردهایی در سطح آسیا ایجاد کند و با جذب بازیکنان باکیفیتی مانند بازیکنان تیم‌های ژاپنی یا عربستانی باعث تقویت تیم شود.

موسوی همچنین در خصوص شرایط فعلی استقلال بعد از خروج استراماچونی گفت: قبل از آمدن استراماچونی بارها گفتیم ابتدا شرایط مساعد را برای مربی خارجی به وجود آورید و بعد به دنبال این اقدام باشید چون استراماچونی مربی با کیفیتی است و از جایی به ایران می‌آید که از وضعیت خوبی برخوردار است. نباید شرایط سخت فوتبال ایران روی او و کارش تاثیر بگذارد ولی در نهایت اتفاقی که نباید می‌افتاد، افتاد و تحمل سرمربی به پایان رسید و به کشورش بازگشت. با وجود تفکراتی که مدیران در فوتبال ایران دارند فوتبال حرفه‌ای در ایران جایی ندارد.

وی افزود: کسانی که حالا به دنبال بازگرداندن استراماچونی هستند در روزهایی که او نسبت به شرایط موجود شکایت داشت کجا بودند؟ اگر این اتفاق بیفتد و او بازگردد، جبران زمان از دست رفته آن هم در شرایطی که استقلال در کورس قهرمانی است، کار آسانی نیست.

علی موسوی درباره استعفای امیرحسین فتحی از سمت مدیر عاملی استقلال هم گفت: استعفای ایشان چه کمکی به حال استقلال می‌کند؟ آقای فتحی زمانی که باید تصمیم می‌گرفت و امکانات لازم را برای تیم فراهم می‌کرد، باید می‌ایستاد. الان تفاوتی نسبت به قبل ایجاد نشده و بدون او هم استقلال به تمریناتش ادامه می‌دهد. تغییر مدیرعامل در شرایطی که فوتبال ما درگیر مشکلات ریشه‌ای است، تاثیری ندارد. مدیرعامل جدید باید اقدامات جدیدی را انجام دهد وگرنه مشکلات همان طور که بودند باقی می‌مانند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری