کد خبر: ۲۳۱۳۵۱
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۱
در حالی که مدیران استقلال در تلاش هستند که با سرمربی ایتالیایی تیم‌شان مذاکره کنند اما تاکنون موفق به انجام این کار نشدند.
در حالی که مدیران استقلال در تلاش هستند که با سرمربی ایتالیایی تیم‌شان مذاکره کنند اما تاکنون موفق به انجام این کار نشدند.

به گزارش اعتدال به نقل از ایسنا، اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال دیشب (یک‌شنبه) پس از قطع همکاری استراماچونی با این باشگاه، در محل اردوی این تیم در هتل المپیک حضور پیدا کردند و پس از برگزاری جلسه‌ای با اعضای تیم، تصمیم گرفتند به محل سکونت استراماچونی بروند تا شاید بتوانند او را برای بازگشت به استقلال راضی کنند.

با این حال تلاش مدیران استقلال سودی نداشت و وقتی آن‌ها به خانه استراماچونی مراجعه کردند، متوجه شدند که سرمربی ایتالیایی تیم‌شان در خانه‌اش حضور ندارد و آن‌ها دست خالی بازگشتند.

پس از این اتفاق، امروز صبح (دوشنبه) تصویری از استراماچونی در فرودگاه امام خمینی (ره) منتشر شد که نشان می‌داد که سرمربی ایتالیایی استقلال ایران را ترک کرده است. نکته عجیب ماجرا این است که مسوولان استقلال دوباره از تصمیم استراماچونی بی‌خبر بودند و نمی‌دانستند که او قصد ترک ایران را دارد و در حال حاضر از سرمربی تیم‌شان بی‌خبرند.

در هر صورت باید دید که مدیران استقلال می‌توانند فرصت مذاکره مستقیم با استراماچنی را پیدا کنند یا نه. در حال حاضر تنها امید استقلالی‌ها این است که مدیران این تیم با عملی کردن قولشان، امروز (دوشنبه) مطالبات استراماچونی را پرداخت کنند تا شاید این مربی ایتالیایی راضی به بازگشت شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری