کد خبر: ۲۳۱۲۵۴
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۵
بارش سنگین برف در برخی استان های غربی کشور موجب تعطیلی مدارس گردید. ضمن اینکه مدارس برخی استان ها هم به دلیل جلوگیری از شیوع بیماری آنفلوآنزا تعطیل است.
بارش سنگین برف در برخی استان های غربی کشور موجب تعطیلی مدارس گردید. ضمن اینکه مدارس برخی استان ها هم به دلیل جلوگیری از شیوع بیماری آنفلوآنزا تعطیل است.

تعطیلی مدارس در چهارمحال و بختیاری

به گزارش اعتدال، مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری جزئیات تعطیلی و تاخیر در آغاز فعالیت مدارس در روز یکشنبه ۱۷ آذر را اعلام کرد.

فرحناز قائدامینی اظهار کرد: با توجه به  پیش‌بینی‌های انجام شده توسط کارشناسان اداره کل هواشناسی استان مبنی بر شدت گرفتن بارش نزولات آسمانی و برودت هوا روز یکشنبه ۱۷ آذرماه فعالیت مدارس شهرستانهای کوهرنگ و فارسان در تمامی مقاطع تحصیلی در نوبت صبح تعطیل خواهند بود.

در سایر نقاط استان کلیه مدارس در تمامی مقاطع تحصیلی فعالیت آموزشی خود را با یک ساعت تاخیر آغاز خواهند کرد.

مدارس استان قزوین شنبه و یکشنبه تعطیل است

مدیر کل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: با هدف پیشگیری از شیوع بیماری آنفلوآنزا مدارس در مقطع ابتدایی و متوسطه اول و کلیه مدارس استثنایی در تمامی مناطق و نواحی ۱۴ گانه آموزش و پرورش استان قزوین تعطیل هستند.

خیرالله رحمانی، مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین با اشاره به تعطیلی مدارس قزوین گفت: با هدف پیشگیری از شیوع بیماری آنفلوآنزا و تامین سلامت دانش آموزان و جلوگیری از انتقال ویروس آنفلوآنزا  هماهنگی‌های انجام شده با مسئولین استانی و برگزاری جلسات تخصصی با دانشگاه علوم پزشکی استان برخی مقاطع استان تعطیل هستند.

وی افزود: به منظور کاهش انتقال عامل بیماری و رفع نگرانی خانواده‌ها کلیه مراکز پیش‌دبستانی، مدارس در مقطع ابتدایی و متوسطه اول و کلیه مدارس استثنایی در تمامی مناطق و نواحی ۱۴ گانه آموزش و پرورش استان قزوین در دو نوبت صبح و بعدازظهر در روزهای شنبه ۱۶ آذر و یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ تعطیل هستند.

بنابر اعلام روابط عمومی آموزش و پرورش استان قزوین، مدیر کل آموزش و پرورش استان قزوین بیان کرد: کلیه مدارس در تمامی مناطق و نواحی در روز دوشنبه ۱۸ آذر ماه دایر است.


تعطیلی مدارس گلستان تا ظهر سه‌شنبه

مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان گفت: تمامی مدارس استان در همه مقاطع تحصیلی تا ظهر روز سه شنبه ۱۹ آذر، به منظور پیشگیری از شیوع بیماری آنفلوآنزا تعطیل شد.

احسان گوهری راد اظهار کرد: بر اساس مصوبه جلسه فوق العاده کارگروه سلامت استان، همه مدارس استان در همه مقاطع تحصیلی از ظهر شنبه ۱۶ آذر تا ظهر سه شنبه ۱۹ آذر تعطیل شد.

وی افزود: تمامی مدارس استان در مقاطع پیش دبستانی، ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم در زمان اعلام شده تعطیل هستند.

مدیرکل بهزیستی استان گلستان نیز اعلام کرد: همه مهدکودک های استان از ظهر امروز تا ظهر سه شنبه ۱۹ آذر تعطیل شدند.

برخی مدارس آذربایجان غربی یکشنبه تعطیل است

با توجه به برودت هوا و بارش برف در استان برخی مدارس یکشنبه ۱۷ آذرماه تعطیل است.

وضعیت تعطیلی مدارس در برخی مناطق استان به شرح زیر است:

سلماس:  مدارس ابتدایی و متوسطه دوره اول / صبح و بعد از ظهر
سردشت: مدارس ابتدایی و متوسطه دوره اول در نوبت صبح
مهاباد : تمامی مدارس در نوبت صبح
پیرانشهر : تمامی مدارس در نوبت صبح
بوکان :  ابتدایی در نوبت صبح و بعد از ظهر


مدارس بوشهر تعطیل اعلام شد

مراکز پیش دبستانی و دبستان شهرستان بوشهر در نوبت صبح فردا تعطیل اعلام شد.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر از تعطیلی مدارس شهرستان بوشهر در مقطع دبستانی و دبستان نوبت صبح یکشنبه ۱۷ آذرماه به دلیل بارش باران و پیش بینی آبگرفتگی معابر خبر داد.

همچنین بر اساس اعلام بعدی آموزش و پرورش همه دوره های تحصیلی شهرستان های بوشهر و دشتستان تعطیل شد. مدارس ابتدایی و مراکز پیش دبستانی نوبت صبح شهرستان های گناوه، دیلم و دشتی نیز تعطیل شد.


تعطیلی مدارس نوبت صبح شهرستان دلفان و برخی مقاطع سلسله

رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان از تعطیلی مدارس نوبت صبح شهرستان دلفان خبر داد.

صیاد درگاهپور اظهار کرد: یکشنبه تمامی مدارس نوبت صبح نورآباد و کاکاوند تعطیل است.

وی افزود: در شهرستان سلسله نیز مدارس پیش‌دبستانی و دبستانی نوبت صبح به دلیل بارش برف و برودت هوا تعطیل اعلام می‌شود.


برف برخی از مدارس همدان را به تعطیلی کشاند

رئیس اداره‌ اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان از تعطیلی برخی از مدارس استان به علت بارش برف خبر داد.

محمد سهرابی گفت: به علت بارش برف، برودت هوا و لغزندگی سطح معابر عمومی مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی در نواحی ۱ و۲ همدان، بهار، لالجین، کبودراهنگ، گل تپه، رزن، درگزین، سردرود، ملایر، سامن،  فامنین و قهاوند در نوبت صبح روز یک شنبه ۱۷ آذرماه تعطیل اعلام می شود.

وی افزود: همچنین تمامی دوره های تحصیلی و در تویسرکان، قلقل رود، نهاوند، خزل، اسدآباد و جوکار تعطیل است.


نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری