کد خبر: ۲۳۱۲۴۸
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۰
پس از اخراج مصطفی دنیزلی از هدایت تراکتور، حالا خبری منتشر شده است مبنی بر این که مسئولان این باشگاه در حال مذاکره با علی دایی برای هدایت تیم تبریزی هستند.
پس از اخراج مصطفی دنیزلی از هدایت تراکتور، حالا خبری منتشر شده است مبنی بر این که مسئولان این باشگاه در حال مذاکره با علی دایی برای هدایت تیم تبریزی هستند.

 پس از این اتفاق، گمانه‌زنی‌ها در خصوص انتخاب جانشین دنیزلی آغاز شده است. در این راستا شنیده می‌شود مسئولان باشگاه تراکتور مذاکراتی را با علی دایی برای جایگزینی دنیزلی انجام داده‌اند. حتی در این میان، شایعاتی در تبریز به وجود آمده که دایی حتی در فرودگاه تبریز هم دیده شده است.

با این شرایط فعلاً احد شیخ‌ لاری به عنوان مسئول فنی، جایگزین موقت دنیزلی شده است. علی دایی در ابتدای فصل هم مذاکرات جدی با مدیران باشگاه تراکتور داشت، اما در نهایت حضور او در تبریز منتفی شد.

سرمربی تیم پیشین تیم فوتبال سایپا پیشنهاد هدایت تراکتور را قبول نکرد.

 بعد از برکناری مصطفی دنیزلی از سرمربی تراکتور خبرهای مبنی بر مذاکره این باشگاه با علی دایی به گوش رسید. در همین رابطه حتی یکی از رسانه‌ها صحبت از حضور دایی در شهر تبریز برای مذاکره با تراکتوری‌ها کرد. اما سرمربی پیشین تیم ملی اعلام کرد در تهران به سر می‌برد و پیشنهاد باشگاه تراکتور را رد کرده است.

علی دایی ، درباره پیشنهاد مربی‌گری باشگاه تراکتور گفت: ده روز قبل با من برای قبول هدایت تراکتور صحبت کردند اما با توجه به مشکلات شخصی نتوانستم پیشنهاد آن‌ها را قبول کنم. من از آقای زویی و همین‌طور مدیران باشگاه‌ تراکتور تشکر می‌کنم اما متاسفم که نتوانستم پیشنهاد آن‌ها را بپذیریم.

دایی هم‌چنین عنوان کرد: نمی‌دانم برخی چطور خبر از حضور من در تبریز مطرح کردند در حالی که من الان در تهران به سر می‌برم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری