کد خبر: ۲۳۱۱۱۳
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۹
در پی این حادثه که در یک قهوه‌خانه به وقوع پیوست بر اثر تیراندازی، یک مرد که راننده اسنپ بود و در قهوه‌خانه حضور داشت، کشته شد و دو نفر دیگر از جمله یک پسر ۱۲ ساله مصدوم شدند.
جانشین رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از تیراندازی مرگبار در یک قهوه خانه در جنوب شرق تهران خبر داد و جزئیات آن را تشریح کرد.

به گزارش اعتدال، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای، درباره جزئیات این حادثه گفت: عصر امروز با اعلام گزارش تیراندازی دریک قهوه خانه در بلوار خاتم الانبیا در جنوب شرق تهران عوامل کلانتری در محل حاضر شده و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند .

وی با اشاره به تحقیقات انجام شده گفت: در جریان تحقیقات مشخص شد که سه  نفر از اراذل و اوباش به دلیل درگیری با یکدیگر در قهوه خانه‌ای شروع به جدل کردند و این درگیری به داخل خیابان کشیده شده است که در جریان آن متاسفانه  یک راننده  به دلیل اصابت گلوله فوت کرد.
وی افزود: شیشه حدود هفت خودرو و  قهوه خانه تخریب شده است .

جانشین رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: دو تن نیز دچار مصدومیت شدند .یکی از مصدومان مرد حدودا ۲۵  ساله که در قهوه خانه حضور داشته از ناحیه شکم و نیز یک پسر بچه ۱۳ ساله از ناحیه دست و پا هدف گلوله فرد مهاجم قرار گرفت که با هماهنگی صورت گرفته به بیمارستان منتقل شد.

موقوفه ای درباره شایعات مطرح شده در مورد تروریستی بودن این اقدام نیز گفت: چنین موضوع صحیح نیست و این حادثه درپی بروز اختلاف و درگیری شخصی دو نفر رخ داده است.

وی اضافه کرد: در این زمینه پرونده ای تشکیل شده و تیمی ویژه از ماموران پلیس پیشگیری و نیز پلیس آگاهی و پلیس امنیت رسیدگی به آن را در دستور کار قرار داده اند و برابر اطلاعات اولیه نیز عاملان این اقدام شناسایی شده اند.


ضاربان پس از تیراندازی قلیان کشیدند!/ سه شب پیش هم در این محل درگیری شده بود

برخی شاهدان عینی از جزئیات حمله مسلحانه اشرار در شرق تهران گفتند و با اشاره به درگیری چند شب پیش، این حادثه را انتقام آن درگیری دانستند.

یکی از شاهدان عینی ماجرا گفت: در مغازه‌ خود بودم که صدای تیراندازی شنیدم. در ابتدا فکر کردم ترقه می‌اندازند و وقتی بیرون آمدم فردی را دیدم که با کلاشینکف به سمت قهوه‌خانه شلیک می‌کند.

وی درباره تعداد ضاربان گفت: به جز فرد تیرانداز من، دو نفر دیگر را دیدم که شمشیر داشتند و جالب این‌که یکی از این دو نفر پس از تیراندازی، به داخل قهوه‌خانه رفته و قلیانی بیرون آورد و مشغول کشیدن قلیان شدند!

یکی دیگر از شاهدان عینی گفت: من داخل مغازه بودم و صدای تیر شنیدم که فکر کردم ترقه است اما وقتی ادامه‌دار شد به یکی از همکاران گفتم من می‌روم ببینم چه‌خبر است. وقتی بیرون آدم دیدم فردی مشغول تیراندازی است و یکی هم قداره دارد که تصمیم داشتم با چوب او را بزنم و قداره را بگیرم که ناگهان به سمت مکانیکی که نزدیکش بودم تیراندازی شد و دو تیر به دیوار خورد.

این شاهد ادامه داد: کم مانده بود که من هم مانند فردی که وسط خیابان گلوله خورد، مورد اصابت قرار بگیرم اما کمی خوش شانس‌تر بودم و تنها یک قدم با مرگ فاصله داشتم.

وی درباره تعداد ضاربان گفت: من 4 نفر را دیدم که در این حادثه بودند.

شاهد دیگری گفت: سه شب پیش حدود ساعت 4 صبح در همین نزدیکی حدود 10، 15 نفر با شمشیر و قمه به جان همه افتاده بودند که یکی، دو نفر به سختی مجروح شده باشند و بعید نیست اتفاق امشب به دلیل درگیری سه شب پیش بوده باشد.


نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری