کد خبر: ۲۳۰۹۷۵
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۱
مدیر کل جدید آژانس بین‌المللی انرژی اتمی با اشاره به پیداش اورانیوم طبیعی در یک سایت اعلام نشده در ایران، گفت: ما تا به این لحظه جواب کاملا رضایت‌بخشی از ایران دریافت نکرده‌ایم اما به تبادل نظرهای خود با ایران ادامه خواهیم داد.
مدیرکل جدید آژانس بین‌المللی انرژی با اشاره به این‌که پاسخ رضایت‌بخشی از ایران در خصوص پیدایش اورانیوم طبیعی در یکی از سایت‌های ایران دریافت نکرده است، اعلام کرد که این آژانس به تبادل‌نظر با حمهوری اسلامی ادامه خواهد داد.

به گزارش اعتدال، رافائل گروسی، مدیر کل جدید آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گفت‌وگویی با آسوشیتدپرس با اشاره به پیداش اورانیوم طبیعی در یک سایت اعلام نشده در ایران، گفت: ما تا به این لحظه جواب کاملا رضایت‌بخشی از ایران دریافت نکرده‌ایم اما به تبادل نظرهای خود با ایران ادامه خواهیم داد.

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی روز دوشنبه از آغاز به کار رسمی رافائل گروسی به عنوان مدیرکل جدید این نهاد بین‌المللی خبر داد.

گروسی در پس انتصابش به مقام مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در یک کنفرانس خبری درباره سفر به ایران گفت: این که به آنجا بروم، کاملا واضح است که اتفاق خواهد افتاد. مطمئن نیستم چه زمانی، اما فکر کنم نسبتا در آینده نزدیک اتفاق خواهد افتاد.

گروسی همچنین گفت که به زودی با مقامات ایرانی گفت‌وگو و برای این سفر، برنامه ‌ریزی خواهد کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری