کد خبر: ۲۳۰۹۶۹
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۸
فرمانده انتظامی استان قزوین اعلام کرد: بر اثر برخورد یک دستگاه اتوبوس، دو دستگاه کامیون و یک دستگاه پراید در محور جنوبی آزادراه «قزوین- زنجان» سه نفر فوت و چهار نفر مصدوم شدند، در حادثه‌ای دیگر نیز برخورد یک دستگاه تریلی با گاردریل منجر به تصادف زنجیره‌ای شد که یک کشته و شش مصدوم برجای گذاشت.

به گزارش اعتدال، سردار مهدی حاجیان، فرمانده انتظامی استان قزوین، اظهار کرد: برخورد یک دستگاه اتوبوس، دو دستگاه کامیون و یک دستگاه پراید در محور جنوبی آزادراه «قزوین- زنجان» ورودی ضیا آباد حادثه آفرید.

 وی ادامه داد: در این سانحه که در ساعت دو بامداد به وقوع پیوست سه نفر شامل یک سرنشین اتوبوس، سرنشین و راننده خاور فوت و چهار نفر مصدوم شدند که سه تن از آنان از مسافران اتوبوس بودند که علت حادثه در دست بررسی است.

فرمانده انتظامی استان قزوین بیان کرد: در برخی از رسانه‌ها شمار مصدومان بیش از ۲۰ نفر مطرح‌شده، اما ملاک پلیس برای آمار مصدومان افراد بستری شده در بیمارستان است.

برخورد تریلر با گاردریل در قزوین یک کشته و شش مجروح برجای گذاشت

وی اضافه کرد: در حادثه‌ای دیگر با اعلام یک فقره تصادف به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در محور «قزوین-تهران» بعد از «میرپنجی» بلافاصله مأموران پلیس‌راه و نیروهای امدادی به محل اعزام شدند.

حاجیان افزود: در بررسی‌های اولیه مأموران پلیس‌راه از صحنه وقوع مشخص شد، یک دستگاه تریلی تانکردار بعد از برخورد با گاردریل، وارد لاین مخالف اتوبان شده و باعث برخورد خودروهای عبوری با یکدیگر شده است.

وی با بیان اینکه در این حادثه چهار خودرو به یکدیگر برخورد کرده‌اند، گفت: براثر ورود این تریلی به محور جنوبی یک دستگاه خودرو سمند با گاردریل کنار جاده برخورد که منجر به فوت سرنشین آن می‌شود.

فرمانده انتظامی استان قزوین خاطرنشان کرد: در این حادثه راننده سمند و پنج سرنشین و راننده خودروهای دیگر مصدوم شدند که با کمک عوامل امدادی به بیمارستان انتقال یافتند.

حاجیان در پایان با اشاره به اینکه علت حادثه در دست بررسی است، گفت: عمل به قوانین راهنمایی و رانندگی به‌ویژه رعایت مقررات مربوط به رانندگی در آزادراه‌ها و بزرگراه‌ها را عامل مهم در کاهش تصادفات جاده‌ای است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری