کد خبر: ۲۳۰۷۶۷
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۴
برخی مدعی هستند در یکی از جاده‌های شهرستان ماهشهر، کنار یک نیزار، تعدادی زیادی از معترضان کشته شدند.
 شایعه‌ای در فضای مجازی منتشر شده که برخی مدعی هستند در یکی از جاده‌های شهرستان ماهشهر، کنار یک نیزار، تعدادی زیادی از معترضان کشته شدند. مقامات مسئول هنوز توضیحی در این خصوص ارائه نکرده‌اند اما نماینده ماهشهر گفته است "چنین اتفاقی غیرممکن است."

به گزارش اعتدال؛ عبدالرضا رحمانی‌ فضلی، وزیر کشور در گفت‌وگویی تلویزیونی از بسته شدن جاده ماهشهر به بندر امام توسط معترضان به مدت سه روز خبر داده بود. روزنامه جوان نیز درباره اعتراضات ماهشهر نوشته بود "جاده ماهشهر- جم که دو استان خوزستان و بوشهر را به هم متصل می‌کند، چهار روز به روش مسلحانه بسته شده بود."

علی گلمرادی نماینده ماهشهر، امیدیه و هندیجان در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به انتشار برخی اخبار مبنی بر کشتار دسته‌جمعی مردم معترض در نیزارهای شهرک جراحی ماهشهر گفت: اصلا چنین موردی صحت ندارد و چنین اتفاقی غیرممکن است.

گلمرادی اخیرا نیز در صحن مجلس انتقادات تندی به رئیس‌جمهور مطرح کرد و گفته بود: آقای روحانی! حرف من حرف مردم است؛ لطفا با اصالت نظام بازی نکنید! تنها امنیتی که متعلق به شما نیست را هم خدشه‌دار نکنید، آقای روحانی! شما امنیتی‌ترین رئیس‌جمهور نظام چهل ساله ما هستید، اینکه در بعد امنیتی اینگونه رفتار می‌شود مشکوک و تردیدآمیز است... تخریب و از بین بردن دوربین‌های اطلاعاتی و کنترل ترافیک براساس کدگیری از پیام شما در جلسه هئیت دولت صورت گرفته است... مسعود پزشکیان رئیس جلسه بعد از پایان نطق گلمرادی اعلام کرد: نمایندگان حق نقد کردن دارند، اما حق توهین و تهمت نه. که همین تذکر، صدای فریادهای گلمرادی را بلندتر کرد.

نماینده ماهشهر حالا درباره شایعه "کشته‌شدن معترضان در نیزار" به سایت مدارا گفته است: به دلیل شهرک‌های اقماری و مناطق حاشیه‌نشین و صنایع پتروشیمی شهرک‌هایی در ماهشهر شکل گرفته است که به دلیل انشعابات تحت العرضی نیزارهای زیادی در نقاط مختلف وجود دارد. بنده هم اکنون در حوزه انتخابیه حضور دارم و به شدت این موضوع را تکذیب می کنم.

گلمرادی با اشاره به انتظارات مردم ماهشهر از مسئولین گفت: انتظار داریم که در بعد زیست محیطی و بحث امکانات، خدمات و رفاهیان با توجه به فعالیت گسترده اقتصادی و صنعتی که در این منطقه انجام می شود در قالب مسئولیت های اجتماعی توجه و رسیدگی شود. واقعا منطقه از لحاظ امکانات در فقر هستیم و فاصله و شکاف خیلی زیادی بین توانمندی ها و ظرفیت های ثروت آفرین و امکانات و خدمات شهری و روستایی موجود در سطح منطقه که انتظار داریم که مسئولین به ان توجه داشته باشند.
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
علی
|
France
|
۲۰:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۰
0
0
باید حقیقت روشن شود و هر چه شفاف تر توضیح داده نشود حواشی این جریانات بیشتر خواهد شد. به گفته حضرت علی (ع) النجاه فی الصدق
امراله مهماندوست
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۸
0
0
از صبح شنبه در میدان سنگی شهر صدرای شهرستان شیراز جمع شدند بدون اینکه شعاری برای گرانی بنزین سر بدهند برای نابودی حکومت شعاردادذند بعد هم ایستگاه های اتوبوس و بانک ها و ساختمان های شهرداری و اورژانس و پمپ گاز و آتش نشانی و دیوار ساختمان بسیج را سوراخ کردند تا بعد از نابودی بسیجیان داخل پایگاه دراین شهرحکومت را از جمهوری اسلامی به شاهنشاهی یا نوع دیگری از حکومت تغییر دهند حال هم باید دیه بگیرند کارحکومت خیلی خیلی خیلی جالب است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری