کد خبر: ۲۳۰۷۴۷
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۲
مدیررسانه‌ای باشگاه استقلال به عملکرد داوری بازی تیمش مقابل سپاهان واکنش نشان داد.
مدیررسانه‌ای باشگاه استقلال به عملکرد داوری بازی تیمش مقابل سپاهان واکنش نشان داد.

به گزارش اعتدال، محمد نوری فر مدیررسانه ای باشگاه استقلال در واکنش به عملکرد داوری دیدار تیمشم مقابل سپاهان در هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر گفت:  ما بلافاصله بعد بازی با نساجی قائمشهر سوار اتوبوس شده بودیم و من یک مطلبی را نوشتم و در آن اشاره کردم که آقای زاهدی‌فر در بازی استقلال و پدیده که فصل گذشته برگزار شد، گل صحیح صیادمنش را نگرفت و اخراج صیادمنش هم اشتباه بود. پارسال در همین ورزشگاه گل صد درصد علی کریمی را نگرفت منتها چون استقلال آن بازی را برده بود، کسی راجع به آن صحبتی نکرد و همینطور امسال در بازی با صنعت نفت آبادان پنالتی واضح روی دیاباته گرفته نشد اما چون بازی را پنج بر صفر برده بودیمِ،‌ راجع به آن صحبتی نشد. دوستان اعلام کردند که من نشر اکاذیب می‌کنم. من به سراغ‌ رئیس کمیته انضباطی رفتم و ایشان به من گفتند اگر می‌نوشتی به گواه کارشناسان، مشکلی پیش نمی‌آمد. به نظر من این نشر اکاذیب نیست و یک چیز واضح در فوتبال ماست و هیچ ارتباطی هم به باشگاه سپاهان ندارد.

او ادامه داد: من دارم می‌گویم در این فوتبال باید ویدیو چک بیاید. حالا اگر قرار نیست ویدیو چک بیاید. حالا که همه چیز فوتبال ما منطبق بر استاندارد جهانی است، در این طور مواقع به داور چهارم و آن عکاس و فیلمبردار و تصویربردار رجوع کنید. یک پنالتی را غیر از آن شش نفر، تمام استادیوم دیدند. داور چهارم بازی هم می‌دانست پنالتی بود. بعد در بازی در دقایق پایانی اعلام کردند که پنج دقیقه وقت اضافه وجود دارد. به ما از روی نمیکت قضاوت اعلام کردند ۵ دقیقه زمان تلف شده است داور هم گفته بود ۵ دقیقه اما ۶ دقیقه روی تابلو بالا رفت. ما مسلما نمی‌توانیم سیستم VAR را به خاطر گرانی دلار و یا هر چیزی به فوتبال بیاوریم ولی اینطور مواقع از صحنه مجدد تلوزیون استفاده کنیم. این چیز کاملا مشخصی است. بعد می‌گویند شما می‌خواستید جو را قبل از بازی بهم بزنید. پس باید با چه روشی جلو رفت؟ نامه در خفا می‌دهید که جواب نمی‌دهد. مگر این اولین بار است؟ هفته اول لیگ برتر هواداران یادشان می‌آید بازی استقلال مقابل ماشین‌سازی، آقای الوندی را کمک داور بازی ما گذاشتند. همان آقای الوندی که گل صد در صد ما را مقابل صنعت نفت نگرفت. ما تلفنی صحبت کردیم و آن داور تغییر کرد. بازهم این اتفاق می‌افتد. مگر ما داور در این مملکت نداریم؟ من برای آقای زاهدی‌فر احترام قائلم ولی داوری که این همه مساله و مشکل دارد را خواهشا نگذارید.

او در پاسخ به یکی دیگر صحنه‌های بازی که مشکوک به اشتباه داوری بود گفت: من کاری به آن صحنه ندارم. من به واضح‌ترین پنالتی دنیا کار دارم. این صحنه پنالتی بود و هیچ بحث دیگری هم ندارد. به قول خداداد عزیزی می‌شد این پنالتی را از  کره ماه دید.

نوری‌فر در ادامه اضافه کرد: این همه شکایت به کجا می‌رسد؟‌ دوستان، عزیزان، اساتیدی که در فدراسیون نشستید، در اینجا روی ما هم فشار است. هوادار توقع دارد و اعتراض می‌کند. ما باید بیاییم یک واکنش نشان دهیم. من اگر به عنوان بخش رسانه‌ای باشگاه استقلال نسبت به انتخاب آقای زاهدی فر برای این بازی واکنش نشان ندهم،‌ پس چه کسی باید نشان دهد؟ این‌ها چیزهایی است که خواهش می‌کنم توجه کنند. ما حتما سر این موضوع هم پیگیری  خواهیم کرد. اگر چه بعید می‌دانم نتیجه‌ای هم داشته باشد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری