کد خبر: ۲۳۰۵۳۳
تعداد نظرات: ۵ نظر
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۸
در حالی که رسانه‌های خارجی مدعی کشته‌شدن بیش از ۱۰۰ نفر در اعتراضات بنزینی هستند؛ مقامات کشورمان هنوز آمار رسمی در این خصوص ارائه نکرده‌اند. یک عضو فراکسیون امید گفته است: نمایندگان اظهار تمایل کردند که مسئولان ذیربط را برای پاسخگویی درخصوص حوادث اخیر و آخرین وضعیت بازداشت‌شدگان به مجلس بیایند.
محمود صادقی درباره بررسی وضعیت بازداشت‌شدگان حوادث اخیر کشور و این که آیا برای پیگیری اتفاقات رخ داده تحقیق و تفحصی از سوی مجلس صورت خواهد گرفت یا خیر، گفت: هنوز در تب و تاب و درون وقایع هستیم، البته بعضی از نمایندگان اظهار تمایل کردند که مسئولان ذیربط برای پاسخگویی به مجلس بیایند.

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: باید وضعیت و جو حاکم بر مجلس را بررسی کنیم و سپس در این مورد دست به اقدام بزنیم. گفته می‌شود بازداشت‌شدگان به ظاهر در حال آزاد شدن هستند و به نظر می‌رسد قوه قضائیه این بار با موضوع به خوبی برخورد کرده است.

این عضو فراکسیون امید تاکید کرد: دوستان در فراکسیون دنبال آزادی بازداشت‌شدگان و پیگیر این موضوع هستند. باید بگذاریم اوضاع به آرامش برسد تا بتوانیم بهتر تصمیم‌گیری کنیم.

صادقی درباره این‌که برخی عنوان می‌کنند به خانواده‌ها گفته می‌شود برای گرفتن اجساد باید پولی را وازیر کنند، عنوان کرد: تاکنون خبر موثقی در این زمینه به دست ما نرسیده است و در فضای مجازی مطالبی را با این عنوان مشاهده کردیم، اگر خانواده‌ها و اشخاص مطلعی در این رابطه وجود دارند این موضوع را به ما بیان کنند.

ادعای یک نماینده درباره کشته‌شدگان اعتراضات

یک عضو کمیسیون ملی مجلس نیز از کشته شدن تعدادی از اتباع بیگانه در تجمعات اعتراضی اخیر کشور خبر داد.

محمدجواد جمالی نوبندگانی گفت: کشور ما یک میلیون و ۶۴۸ هزار کیلومتر مربع مساحت و ۸۲ میلیون جمعیت دارد. ۴ میلیون اتباع خارجی در کشور ما زندگی می‌کنند، همچنین ۱۵ همسایه داریم؛ باید گفت شرایط ایران با هیچ‌یک از کشورهای منطقه قابل مقایسه نیست. همزمان آمریکایی‌‌ها، انگلیسی‌ها، فرانسوی‌ها، سعودی‌ها، اماراتی‌ها و بحرینی‌ها اسحله و پول و دلار وارد کشور ما می‌کنند. بیش از ۱۰۰ شبکه فارسی و شبکه‌های اجتماعی علیه ما فعالیت می‌کنند. اسلحه‌هایی مانند آرپی‌جی۷، نارنجک و خمیرهای انفجاری در این اعتراضات استفاده شده است.

نماینده فسا درباره افراد کشته شده در درگیرهای اخیر بیان کرد: چندین کشته در درگیری‌ها اتباع بیگانه و تعدادی هم از افرادی بودند که پرونده شرارت داشتند، شما ببنید که سر ماجرا کجاست. خط و نشان کشیدن داعش از یک سو، سلطنت‌طلب‌ها از سوی دیگر و از آن طرف هم سازمان منافقین ادعاهای بسیاری می‌کرد، در حالی که مردم فراموش نکردند همین‌ها در زمان جنگ ۱۷ هزار نفر از مردم بی‌گناه، رئیس‌جمهور، نخست وزیر، امام جمعه شهرهای مختلف و نمایندگان بسیاری را به شهادت رساندند.
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
یاسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۵
0
0
اگه میخواستن معلوم بشه که اینترنت و نمیبستن
مهران
|
United States
|
۱۵:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۵
0
0
خجالت بکشید، 8 ماهه درخواست اینترنت ثابت دادیم ده بار رفتیم مخابرات خراب شده یک مسئول نیومده بررسی کنه دم از اغتشاشگر ، دست های پشت پرده میزنید، گند زدید به مملکت خجالت هم خوب چیزیه گند زدید به زندگیو کار تحصیل مردم
ناشناس
|
Russian Federation
|
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۵
0
0
هرچند که کشته شدن همش زیر سر روحانی و بی کفایتشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
0
0
از روزی که روحانی بیشعور وآن معاون احمقش شدند رأس دولت هرچه فقر وفلاکت وبدبختیوبیکاری وتورم بوده نسیب مردم بدبخت شده ای تف تو ای کابینه ودولت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
0
0
مردم خواستند از اصلاحات نا امید کنند و خودشون یکه تاز بشند . که خوب جنایتهایی رو مرتکب شدند رو همرو بستند به ریش اصلاحات .
این دوره مرگ اصلاحات بود بود از این به بعد در صد زیادی از مردم در انتخابات شرکت نمیکنند . کشور به دست اقلیت اسلحه به دست اداره میشه !
نت رو هم قطع کردند دم خروس نزنه بیرون !
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری