کد خبر: ۲۳۰۲۸۹
تعداد نظرات: ۱۰۶ نظر
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۶
خطیب این هفته نماز جمعه تهران گفت: هیچ‌کس با اعتراض مخالف نیست و با معترضین برخود نکرده است به شرط اینکه در چهارچوب قانون اساسی باشند.
خطیب این هفته نماز جمعه تهران گفت: هیچ‌کس با اعتراض مخالف نیست و با معترضین برخود نکرده است به شرط اینکه در چهارچوب قانون اساسی باشند.

به گزارش اعتدال به نقل از ایسنا، آیت‌الله سید احمد خاتمی در خطبه‌های سیاسی این هفته نماز جمعه تهران اظهار کرد: یاد همه شهیدان بویژه شهیدان عزیز امنیت که در این هفته به دیدار خدا رفتند را گرامی می‌داریم. آن‌ها به دست اراذل به شهادت رسیدند. تبریک و تسلیت می گویم به بازماندگانشان.

وی با تبریک سالگرد تاسیس بسیج به بیانات امام راحل و مقام معظم رهبری در ارتباط با اهمیت بسیج اشاره کرد.

خاتمی سپس با بیان اینکه بر حوادث اخیر متمرکز می‌شود گفت: 6 نکته در ارتباط با این حوادث می گویم. این حوادث در پی گران شدن قیمت بنزین بوده است. این تصمیم، تصمیم سران قوا بود و با خوش‌بینی که امام و مقام معظم رهبری به سران قوا دارند تایید کردند. اگر اقدام و موضع رهبری نبود تردید نکنید حوادث سخت‌تری پیش روی مردم قرار می‌گرفت.

وی خاطر نشان کرد: بپذیریم می‌شد در این عرصه بهتر عمل کرد. مسئولان بهتر می‌توانستند عمل کنند. من نمی‌گویم زمانش را اعلام می کردند اما میزگرد تلوزیونی می گذاشتید. الان هم معتقدم مسئولان از این موضوع غافل نشوند.

خطیب این هفته نماز جمعه تهران گفت: دولت محترم به قول خود عمل کند، هم نظارت کند و هم نگذارد قیمت‌ها گران شود. مردم به اندازه کافی رنج و فشار گرانی را دارند تحمل می‌کنند؛ مسئولین برای رضای خدا کاری کنند که بر این رنج افزوده نشود.

وی تصریح کرد: اصل 27 قانون اساسی می گوید تشکیل تجمعات با شروطی آزاد است. هیچ‌کس با اعتراض مخالف نیست و با معترضین برخود نکرده است به شرط اینکه در چهارچوب قانون اساسی باشند.

وی گفت: اشرار حق مردم را زیر پا گذاشتند. امنیت مردم را سلب کردند. این حق مردم نیست. دو جلوه در این شرارت‌هایشان بود. یکی انتقامی که از اسلام گرفتند؛ قرآن و کتاب‌هایی که نام خدا را داشته را آتش زدند و به مسجد حمله کردند. نکته دوم مسئله ضدیت با مردم است. غارت کردن فروشگاه‌ها، مراکز بهداشتی، حمله به مصلی، آمبولانس و تخریب بانک‌ها انتقام از مردم است که چرا پای انقلاب ایستاده‌اید و به کوری چشم شما همچنان ایستاده‌اند.

خاتمی اظهار کرد: سازماندهی شرارت بر همه روشن است. در راس شرارت آمریکا بود؛ با اعتراف خودشان. متاسفانه فرانسه و آلمان هم همراهی کردند. امیدوارم آنانی که تا امروز به اینان امیدوار بودند تجدید نظر کنند.

در ادامه این سخنرانی، خاتمی با بیان اینکه "ملت بزرگ ایران بار دیگر هفته گذشته جلوه نقش بر آب شدن توطئه‌های دشمنان را دیدند" گفت: خود دشمنان می‌گویند که سه سال برنامه‌ریزی کرده بودند و آدم‌هایشان را در خارج و داخل آموزش داده بودند و قارون منطقه، گاو شیرده ترامپ، عربستان سعودی پول هایش را در این آشوب ها خرج کرد و رسانه در اختیارشان قرار داد و هرکاری توانستند کردند اما خدا همه توطئه‌هایشان را خنثی کرد.

وی ادامه داد: این یاری خداست که رهبر این ملت بیاید بگوید با یاری خداوند دشمن را عقب زدیم؛ خدا باور باشیم و بدانیم که اگر خدا را باور کردیم خدا هم با ماست. معنای این این اتفاق این است که ملت ایران با خداست و دست خدا با این ملت است و این تجربه شیرین را داشته باشیم که رهبر این ملت با سرفرازی بیاید و بگوید با یاری خداوند دشمن را در عرصه سیاسی و نظامی عقب زدیم و این جلوه‌ای از عنایت خدا است. خدا باور بشویم و بدانیم اگر خدایی عمل کردیم خدا هم باما است.

خاتمی در بخش دیگری از این سخنرانی گفت: خدا در زندگی مومنان ستون فقرات است. مومنان با خدا مانوس هستند و به خدا به معنای دقیق کلمه، باور دارند. خدا هیچ نیازی به کمک ما ندارد. این ما هستیم که به خدا نیاز داریم.

وی گفت: خروجی کمک به خدا، بازمی‌گردد. این کمک براساس قرآن، یاری حجت خدا است. در زمان پیامبر (ص)، وجود نازنین حضرت محمد (ص) است و سپس امامان و جانشینانشان. اینکه می‌گویند به خدا کمک کنید خدا هم کمکتان می‌کند، یعنی چه؟ یعنی پیروزتان می‌کند و ترس از شما را در دل دشمن قرار می‌دهد و به شما آرامش و طمانینه می‌دهد.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه یکی از جلوه‌های یاری خدا خنثی کردن توطئه‌های دشمن است، تصریح کرد: اگر شما صبوری کنید، تقوا هم داشته باشید، کید و توطئه‌های دشمنان ذره‌ای به مومنان آسیب نمی‌رساند. علیه ابراهیم خلیل الله (ع) انبوهی از هیزم فراهم کردند اما کیدشان خنثی شد.

خاتمی گفت: مثل آفتاب روشن است که اشرار سوار بر موج اعتراض شدند و خبر را تضییع و امنیت مردم را سلب کردند و هزاران میلیارد خسارت به مردم وارد کردند که حق آنان نبود. حضرت علی در خطبه ۵۶ نهج البلاغه وقتی یاران پیامبر را توصیف می‌کردند از صداقت، ایثار و فداکاری آن‌ها در راه خدا گفته‌اند و بر این اساس به این نتیجه می‌رسیم وقتی خدا صداقت ما را ببیند دشمنان را ذلیل خواهد کرد.
وی در بخش دیگری از این سخنرانی با اشاره به تلاش دشمنان در ایجاد اغتشاشات در کشورمان گفت: کلید واژه اعتراضات حمایت از مردم بود؛ مردم از نگاه آن‌ها دزد و آدم‌کش‌ و جنایتکار هستند که خود حمایت از آدمکش‌ها را نشان می‌دهد. بانی حقیر این ماجرا یکی عربستان خائن بود که با تمام قوا در این ماجرا دخیل بود؛ به مردم عربستان میگویم تا کی می‌خواهید زیر دست و حقیر آمریکا و انگلیس باشید.

خطیب این هفته نماز جمعه تهران گفت: تشکر می‌کنم از حافظان امنیت کشور، وزارت اطلاعات، سازمان اطلاعات سپاه، بسیج قهرمان و نیروی انتظامی و همچنین مردم که در مقابل اشرار ایستادند؛ همه مردم و سلیقه‌ها در این ایستادگی حضور داشتند. عده قلیلی که در فتنه‌های گذشته نیز حضور داشتند در ماجرای اخیر هم در مقابل حافظان امنیت ایستادند و قصد داشتند جای جلاد و شهید را عوض کنند.

وی ابراز عقیده کرد: مرگ بر آشوبگر از شعارهای خوب مردم در این راهپیمایی‌ها بود که شنیده شد. جهانیان بدانند، نظام اسلامی نظامی مقتدر است؛ بیدی نیست که با این شرارت‌های احمقانه بلرزد؛ اگر بخواهید بازهم شانس خود را امتحان کنید بدانید پیشاپیش شکست خورده‌اید. دنیا بداند، این مردم از امام خود آموخته است حفظ نظام از اوجب واجبات است و این مردم تا آخرین قطره خون خود پای نظام ایستاده‌اند.

خاتمی خطاب به مردم گفت: آفرین به شما مردم که با حمایت از نظام، قلب امام زمان را شاد کردید و تشکر زیادی از شما می کنم؛ از شما میخواهم اشرار را شناسایی کنید و بدون کمترین دلسوزی به مسئولین معرفی کنید. این حضور مردم بود که فتنه‌های منافقین را به شکست رساند؛ باید آشوبگران را خانه به خانه دنبال کرد و آن‌ها را به مسئولین معرفی کرد.

وی سپس گفت: از اقدامات قوه قضاییه در برخورد با مفسدین اقتصادی تشکر میکنم و از آن‌ها میخواهم با سردسته آشوبگران و آن‌ها که ایجاد رعب و وحشت در جامعه کردند، این یاغیان را به اشد مجازات برسانند؛ در رابطه با سیاهی لشکرها هم به دستگاه قضایی میگویم به گونه‌ای قاطع برخورد کنید که دیگر هوس چنین شیطنت‌هایی به سرشان نزند و برای همیشه عبرت بگیرند.

خاتمی همچنین اظهار کرد: از تدبیرهای ستودنی در این ماجرا قطع اینترنت بود؛ اگر مسئولین میخواهند اهمیت کار را درک کنند ببیند دشمن و شبکه‌های خارجی چقدر ناراحت اند از این اتفاق؛ این یعنی لانه زنبور را شناسایی کردند؛ از آن‌ها درخواست میکنم، پیامرسان‌های داخلی را تقویت کنند و اینترنت بومی را هر چه زودتر راه اندازی کنند؛ اگر در این کار کوتاهی کنید در پیشگاه خدا جوابی نخواهید داشت. تقاضا دارم اینترنت را باز باز نکنید. دیدید که به مردم جنایت یاد می دادند.

امام جمعه این هفته تهران در پایان گفت: دیدار فعالان اقتصادی با رهبری از دیگر اتفاقات خوب این روزها بود که تولید کنندگان داخلی گفتند، عمده مشکلات ما داخلی است، رهبری هم در این خصوص گفتند که مشکلات خارجی به زودی رفع نمی‌شود، تکیه شما به توان داخلی باشد.
انتشار یافته: ۱۰۶
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۲۹
یه بدبخت ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
1
اصلا نمی داند معنی اینترنت چیه ؟ و کارکردش چی هست؟
کیا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
1
یکی به این آقا بگه زن بچه من به پول تو خارج نیاز دارن. فقط میشه با اینترنت این پولو فرستاد!
اینجا کوره شمالی نیست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
1
واقعا متاسفم. نمیدونم چرا هرکس به خودش اجازه میده در مورد چیزی که توش تخصصی نداره اظهارنظر کنه. قطعی اینترنت روزانه به طور میلیاردی داره به کشور ضرر میزنه اونوخت این آقای محترم میگه کلا باز نکنید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
1
این آقا کی هست که برای مردم تعیین تکلیف می کند؟
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
1
وقتی یه عده بیسواد مث این بشن همه کاره همینه اوضاع
مینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
1
حرف ایشان مثله اینه که بگی : باران نبار سیل میاد
چیا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
در نظر اینا :

اینترنت چیست؟! وسیله ای برای اغتشاش...
ناشناس
|
United States
|
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
(اگر در این کار کوتاهی کنید در پیشگاه خدا جوابی نخواهید داشت.) ولی این را نگفت اینترنت حق الناس است
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
منظورش اینا برا منو بچه‌هام و آقازاده‌ها باز کنید ولی مردم بدبخت ک کارشون گیره نه
عیسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
واقعا متاسفم که یک عمر پشت سر این اشخاص نماز میخوندیم. اقلا یک انسان منطقی بزارید بلد باشه صحبت کنه
لعنت بر قاطع
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
اين يعني شما خيلي پير هستيد براي دنياي امروز، بمهتان بريد كنار، تو دنياي امروز پيرمردهاي مثل شما اصلا كارايي ندارند، مگه جوان انقلابي نداره أين كشور كه شما 40 سأل سره كاريد؟
فردین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
ایشان حق ندارند که این حرف رو زدند که اینترنت باید قطع بمونه ،
باید در حد وطایف و اختیارات قانونی سخن بگوید
لطفا ایشان سطح سواد رسانه ای و تجربه تخصصی خود در این حوزه را بگویند!؟ اگر ندارند لطفا در کاری که تخصص ندارند اظهار نظر نکنند
ali
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
یک بی سواد: "تقاضا دارم اینترنت را باز باز نکنید."

خدایا ریشه این آدمهایی که بدون آگاهی در هر کاری دخالت می کنند رو هر چه سریعتر خشک کن !
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
برادر قطع کردن اینترنت جور دیگه ای امنیت کشور رو به خطر می اندازه. اگه اعتراض اخیر توسط عده کمی از اشرار انجام شد، با این کارتون جمعیت میلیونی رو ناراضی می کنید، این از هر چیزی برای کشور خطرناک تره...
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
میدونی این قطعی اینترنت چی به روز ما آورد؟میدونی اینترنت چیه؟شما جواب گوی این ضرر هایی که ما کردیم هستی؟امام زمان راضیه که اینقدر به مردم ضرر بزنید و برنجونیدشون؟نمیشه که یک نفر تصمیم بگیره و بقیه بدبخت شن،حداقل یه نظر سنجی کنید ببینید ملت چجوری به اینترنت وابستن بعد حرف بزنید...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
آخه این میدونه اینترنت چیه نظر میده؟
خوشبختانه ایرانی متاسفانه زیرنظر احمق ها
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
کیا جان نمیشه بهش چیزی گفت متاسفانه نمیفهمه. از قدیم گفتن نترس از گله شیری که جلودارش یه گوسفنده بترس از گله گوسفندی که جلودارش یه شیره. الان تا زمانی که توصیه کننده های ما.... هایی مثل ایشونه وضعمون همینه. مدیرجان میدونم نظرمو نمیذاری ولی وظیفه م بود بگم. باقیش با خودت و اون دنیات
افی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
اصن تو میدونی اینترنت چیه؟
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
1
همین شماها هستید که باعث میشید جوون ها اعتقاداتشون ضعیف شه،همین شماها هستید که با این حرفاتون جوون هارو با مسجد و روحانیت دسمن میکنید...نکنید اینکارارو نزنید این حرفارو یکم سنجیده تر عمل کنید...
فرید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
اقای محترم تو و اقا زادت اینترنت داری و محدودیت ندارین
مثل ما دانشجو و گیمر نیستی
برای تو نبایدم مهم باشه اصلا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
بازم خوبه نگفت اینترنت حرامه
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
یکی از همین ها هرسال میاد تو شهر ما توی بهترین هتل میمونه و بهترین غذا و ... برای ۱۰ روز سخنرانی روزانه ۱ ساعتش ۸۰ میلیون گرفته البته نرخ الانش رو نمیدونم چون این اطلاعات مال ۹۴ اینا بود. اتفاقا اینا خوب میدونن اینترنت چیه دوست ندارن ماها بدونیم چیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
مثل این که خوشتتون میاد صدای مردمو در بیارین!
اینترنت حق مردمه نه ک محروم شیم که!
لطفا اینترنت رو وصل کنید کلی ضرر خوردم و‌خسارت
کی جوابگوعه؟؟؟؟؟؟
ddg
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
فکر نکنم نظر شما منطقی باشد اگر به فکر آبروی خودتان نیستید حداقل به فکر آبروی اسلام و روحانیت باشید. از تریبون انسان های فرهیخته ای سخن رانده اند حیف است در اختیار شما قرار بگیرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
آقای خاتمی تا کی می خواهید با حرف های خود مردم را از نظام و روحانیت و حتی اسلام بیزار کنید! آبی که شما به آسیاب دشمن می ریزید سیاستمداران صهیونیستی هم نمی ریزند
اوصیکم بتقوالله
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
:\\\\\\
برزو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
پروانه مافی، نماینده اصلاحطلب مجلس:
اینترنت وصل می‌شود اما نه به شکل قبل، با مدیریت و محدودیت!
این طرف هم همین رو گفته.
parvaz
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
مشکل کشور ما دقیقا همینه.روحانیتی که وظیفش مبلغ دین بودنه تو همچی دخالت کرده و همرو نابود کرده وظیفه اصلی خودشم گند زده.سیاست.اقتصاد و....کارهای تخصصی ادم خودشو میخاد.اینا سر چ حسابی باید نظر بدن.
موسوی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
واقعا متاسفم، چیزی که در آن تخصص ندارین چرا اصلا درموردش حرف میزنین، شما که اینترنت براتون فراهمه ، مردم میخوان داشته باشن میخوان نداشته باشن، اینترنت ملیتونم به درد خودتون میخوره
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
امثال ایشان
از عوامل مستقیم و غیر مستقیمِ، اغتشاش، آشوب، از دین گریزی جوانان، و خلوت شدت شدن مساجد هستند.
مهشید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
واقعا متاسفم که یک مشت بیسواد شدن دستندرکار مملکت من الان کلی مقاله واسه کارهام میخوام کلی مطالب علمی لازم دارم اینا رو با کدوم اینترنتی سرج کنم چرا حالیش نیست نفس کشیدن هم به اینترنت وابسته هست عجب بابا عجب
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
اینترنت و باز نکنید اشرار و اغتشاشگران دوباره میان داستان میشه ها ... یکم داره زمانش طولانی میشه.. بهانه ندیم دست دشمن، ممنون
سلام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
اغلب کشورهای جهان اعتراضات مدنی رو تجربه کردند!
ولی پا روی سیم نذاشتن! به اسم لانه زنبور!
شما بگو میخاید ملت رو غارنشین و عصر حجری بار بیارید، ناآگاه به اطلاعات روز دنیا
و هرچی که خودشما دوست داشتین به اذاهان عموم تزریق کنید
این حرف شما که تقدیر می کنید از بستن اینترنت نه خریداری دارد! و نه مبنای عقلانی

شما دارید انتقام شعب ابی طالب رو از مردم ایران میگیرید بعد از ۱۴۰۰ سال؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
روز جمعه ای یادی میکنم از جد و آبادش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
انصافا نگا مسئولای چین ژاپن امریکا و طرز تفکراشون و ازادیاشون نگا مسئولای ما ...واقعا برا خودم و عمرم متاسفم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
توی دنیا الان جنگ سر اینه که اینترنت چند مگا بیت جقوق شهروندی محسوب میشه بعد اینچا همه به التماس افنادیم که تو را خدا بهمون اینترنت بدین!
امیدوارم وقنی بچه هام بزرگ شدن منو ببخشن بابت این که مجبوریم توی یه همچین لچنزاری زندگی کنیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
این انقلاب باید بروز باشه تا بتونه الگویی برای جهان باشه بیایید طریقه درست مصرف کردنو واسه البته تعداد معدودی تو جامعه آموزش بدیم
ممد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
واقعا عقب موندن اینا از کارو زندگی افتادیم هنو هیچی نشده قیمتا داره بالا میره این دلش خوشه داره تو پول خفه میشه نت میخواد چیکار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
ما با اینترنت کار میکنیم !
آدم بد همه جا هست ولی شما نباید همه رو با یه چوب بزنید!
این راه نشد یه راه دیگه پیدا می کنند !
این چه تصمیمی هست آخه ، نیاز به اینترنت در این عصر همانند نیاز به آب و برق است.
متعجب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
خدارو شکر دلیل بعدی اعتراضات هم پیدا شد فکر کنم این دفعه شورشیان ۶۰میلیون نفری بشن با بودن این دوستان مملکت دشمن نمی‌خواد واقعا کسی نیست چیزی به اینا بگه بابا مردم روانی شدن بسه دیگه
Ali
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
اینا همش برنامه ریزی شده هست ، با یه تیر چند تا نشون میزنن خیلی خوب مردومو اسکل کردن
سالار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
توی گزارش های صرای و سیمای ملی! حتی یک نفر هم از قطع اینترنت شکایتی نداره به این میگن حرف دل مردمو پخش کردن و البته صدا و سیمای ملی!! ولی توی تمام کامنت های اینجا همه از قطع اینترنت ناراضی اند
به نظرم قطع اینترنت یک نوع توهین و دهن کجی به مردم هست...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
دشمن ناراحت شد ؟!!
مردم چی؟
مردم چقدر ناراحت شدن؟
امام زمان بزنه توی کمر تون
hhvgHa
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
ما هم هیچکدوم تو انتخابات شرکت نمیکنیم
میثم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
متاسفم که یکسری آدم با افکار پوسیده دارن برای مردم تصمیم گیری میکنن
مسیح
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
اگه بخوان اینترنتو وصل نکنن میریم مخابرات کلا اینترنتو از روی خط بر میداریم پول دادیم مفتی که نگرفتیم وقتی قعطه پول چیو باید بدیم
محسن عزیزوند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
مثل شما ترسوها نخواستم اسممو خاله قزی و افی و باباکرم و شپلوتکا بزارم.با اسم خودم اومدم که بگم اقای خاتمی تا این لحظه هربار تو شبکه ی منوتو تمسخر شدن شما رو میدیدم بهشون فحش میدادم و کانال رو عوض میکردم اما امروز فهمیدم شما واقعا لایق تمسخر شدنی چون خودت بزرگترین دشمن امنیت و روحانیت و پیشرف و آزادی کشور هستی.یکی اصلی ترین دلایل اغتشاشات خوده شمایی.اگه این کشور رو دوست داری دهنتو ببند.متشکرم.
من آستارا زندگی میکنم دوست داشتین بیایین تو گونی منو ببرین چون دیگه هیچ چیز که بهش دلخوش کنیم برامون نزاشتین.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
اینترنت بومی؟ بیسواد اون میشه یه شبکه محلی. چیزی به اسم اینترنت بومی وجود نداره. اینترنت یک شبکه جهانی هست. این رژیم واقعا نشون داد به هیچ ارزش و اصولی پایبند نیست و برای بقای خودش هر چیزی را زیر پا میگذارد. یک کشور آزاد مثل فرانسه ماهها درگیر اعتراضات جلیقه زردها بود ولی هیچ گاه حق دسترسی به جریان آزاد اطلاعات که از حقوق اولیه انسانها در قرن ۲۱ هست را محدود نکرد.
به زودی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
لعنت خدا بر ادم بی سواد
alireza
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
خجالت نميكشيد اين حرف ها رو پشت تيريبون ميزنيد؟ چهارتا پير پاتالم نشستن اونجا تاييد ميكنن كه هيچي از اينترنت نميدونند،اگه ميخواي اينترنت رو محدود كنيد يه راه واس خروج جوونا بزاريد از كشور ما هم ميريم شمارو با اختلاسو مال مردم خوريو پولشويي هاتون تنها ميزاريم.
اشکان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
حیف... چقدر دارم ضرر میکنم تا وقتی اینترنت قطعه و چقدر میسوزیم وقتی تو این وضع همچین حرف هایی از دهن یک فرد بیرون میاد
چی شد که این شد ما حقمونو میخواییم دسترسی به اینترنت باز حق ماست
خدر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
واقعا دست مریزاد..بهترین خطیب..حرف دل ملت رو خیلی خوب به گوش استکبار جهانی! رسوند
Ariya
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
من اصلا از حرفهای این تعجب نکردم.رفتار مردم باعث میشه که امثال این تو راس قدرت به خودشون اجازه بدن در این حد وقیحانه حرف بزنن.وقتی موقع انتخابات جلو حوزه های انتخاباتی صف رای دادن به امثال این تشکیل میدید و بعدش جشنو پایکوبی راه میندازید نتیجه ای بهتر از این نداره.تا وقتی که مردم اگاه نشن این چرخه ادامه داره....
کرگدن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
مگه زمان کرگدن‌هاست که اینترنت نداشته باشیم
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
افرین بر اقای خاتمی معلومه درس های حوزه رو بخوبی پاس کردن.وقتی افرادی ک از حداقل سواد /شعور /فهم /خودساختگی برخوردارند میشن همه کاره باید هم مشکلات دانشگاهی ها و تحصیل کرده هارو نفهمن.بعد صدا و سیما مستند میسازه راجب چرایی فرار نخبگان،جواب اینقد واضح و روشن است ک دیده نمیشود.
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
من یه گیمرم
سرمایه م توی سرورهای خارجی الان قفل شده؛ چون بهش دسترسی ندارم.
اگه تا یک ماه اون سرمایه رو به گردش نندازم ، اون سرمایه به نفع سایت ضبط میشه. علاوه براین هر هفته باکس بازیکنها و البته استراتژیشون تغییر میکنه. برای آپدیت شدنم الان به ازای این یک هفته سه ماه عقب افتادم. الان پول سیگارمم دیگه ندارم. خیلی غمگین و افسرده ام از اینکه اینجا زندگی میکنم...
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
من یه گیمرم
سرمایه م توی سرورهای خارجی الان قفل شده؛ چون بهش دسترسی ندارم.
اگه تا یک ماه اون سرمایه رو به گردش نندازم ، اون سرمایه به نفع سایت ضبط میشه. علاوه براین هر هفته باکس بازیکنها و البته استراتژیشون تغییر میکنه. برای آپدیت شدنم الان به ازای این یک هفته سه ماه عقب افتادم. الان پول سیگارمم دیگه ندارم. خیلی غمگین و افسرده ام از اینکه اینجا زندگی میکنم...
فرزند ایران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
زودتر اینترنت رو وصل کنین .... بگین
صبر مردم هم حدی داره .....
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
اونایی که لنگ نت موندن و دسترسی بهش حیاتیه بهترین راه اینه سریع برید مرز بازرگان بدون ویزا برید خاک ترکیه تو همون گمرکش وصل بشید به نت ترکیه کاراتون انجام بدید برگردید خب دیگه خلاصه اینجا ایرانه
سعید
|
-
|
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
اینهمه معترض... پس اینا که میرن نماز جمعه و راهپیمایی کین؟؟؟؟؟
سیاوش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
اگ اینطوره چاقو تولید نکنید چون ممکنه یکی باهاش ادم بکشه
ایران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
خودشون که از روز اول اینترنت دارن، براشون مهم نیست یه عده دانشجو، یک عده که معیشت زندگیشون از همین راه بوده الان همش دود شده رفته هوا، بعد میاد ... اضافه میزنه
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
مشکل کشور ما ازن هست که هیچ شخصی در حیطه سواد و دانشش صحبت نمیکنه...مخصوصا این قشر خاص!!
اشخاصی چون ازغدی و رائفی پور توی مملکت ما بسیار زیاد شدن که علی رغم دانش کمشون در تمامی زمینه ها اظهار فضل میکنن
متاسفم واقعا که ذره ای درک از شرایط نزد اینگونه از اشخاص وجود نداره!درآوره که هم از بیرون تحریم باشی هم داخل کشورت آدم حسابت کنکنن
fereydun
|
Romania
|
۱۷:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
دلیل اینکه این مملکت پیشرفت نمیکنه و فقط شعار میدهند همینه دیگه . قردی مه اصلا نمیدونه اینترنت چیه برا کل مملکت تصمیم می گیره . خجالت بکشید و دست از این رفتارهای زشت و کریح بردارید.
سالار
|
United States
|
۱۸:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
نمی دونم اخه چرا این اقا نظر میدهد در مورد این موضوع اگر یکم اندیشه کنن میفهمن اینترنت حق الناس است
مادانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
20 سال پیش دوستام میرفتن خارج من میگفتم ادم باید واسته برا کشورش کار کنه اما اونا میگفتن این کشور برا ما فایده نداره همه رفتن امریکا بهترین جا ها استخدام شدن شرکت هایی زدن تو امریکا حرفی برای زدن دارن منم اینجا واستادم یه بار به اشتباه از ای پی ایران واد حسابم شدم 167000 دلارم را بلوک کردن با هزار بدبختی از تحریم ها عبور میکنم کار میکنم دلار میارم اینجا تو این یه هفته نتونستم از تحریم داخی عبور کنم هزینه پستی را 400 درصد گرون کردن یه بسته 200 گرمی را میخای بفرستی میشه 500 هزار تومن تنها بنزین نیست مسله یه سیاستی پیش گرفتن هر کسی از ایران اختلاس میکنه اونجا پناهندگی میدن با سیاست غلط همکاری با اینترپل ندارن بخاطر همینه هر روز یکی اختلاس میکنه در میره اگع همکاری با اینترپل را قطع نمی کردن ایا هر کسی میتونست اختلاس کنه در بره ؟ اگه تعامل با دنیا را داشتن این همه دزدی نمیشد یعنی کسی جرات نمی کرد اما چکار کنیم که باید هزینه این سیاست های غلط را مردم میپدازن هر روز که چشم باز میکنیم همش دادگاه اختلاس و دزدی اگر سیاست درست اجرا میشد باید هر ایرانی بجای 40 تون یه ملیون تومن یارانه می گرفت کسی بفکر مردم نیست یعنی به فکر خودشم نیست تا مردم متاسفن بعد از چهل سال به کجا رسیدیم
مريم ه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
تا اين ساعت دلم خوش بود دولت مي گفت اينترنت ملي نميشه و اينترنت باز مي گردد
الان از خوندن اين حرف ها و حرف اون خانم نماينده متوجه شدم جووني و تمام عمري كه براي كارم گذاشتم هيچ بوده
حتي ادمايي كه بيكار شده بودن خودشون رو با اينترنت سرگرم مي كردن
حتي نمي دونم الان چه كار كنم
حتي نمي تونم براي مهاجرت تحقيق كنم
fateme
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
اخه تو کی هستیی ک واسه مردم تصمیم میگیری؟وایی خدااا چقد حرص میدن ادمو شما و اقازاده هاتون ک جاتون گرمه شکمتونم سیره اخه تو کی هستی ک تصمیم میگیری اینترنت باشه یا نباشه ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
فکر نکنید با قطعی اینترنت مردم را راضی می کنید، فقط دارین ناراضیا را افزایش میدین.
هندسه دان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
نشریه و کتاب مردم مونده رو هوا، نویسنده ها فقط تلگرام من رو داشتن. چجوری من پیداشون کنم؟
بیا کار علمی بکن تو این مملکت.
لبلا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
گیر کیا افتادیم ما همه چی بلدیم نیازی نیست از تو شبکه های مجازی چیزیو آموزش ببینم شب میخوابیم صب پا میشیم میبینم این حضرات یه گل جدید گذاشت سر مردم چقد سانسور چقد بگیر و ببند دست از سر مردم بردارید ما بهشت شمارو نخوایم کیو باید ببینیم اه
لبلا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
حالا یه حرفی زده شکر زیادی خورده ملت بزرگواری کنند ببخشند پیری و هزار جور مرض.... قرار نیست که همه فشار خون بگیرن!
نیما
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
خداوند حافظ آیت الله خاتمی باشد ان شاء الله.

اینترنت منشاء فساد است وصلش نکنید
سوسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
ای خدا بازم دارن واس مردم تصمیم اشتباه میگیرن که یعنی خفه بشیم این چه فضایی که حاکم بابا بیاین ی بمب بزارین این مردم خسته شدن مرده متحرک بخدا جان نیست از بس جان نداریم مرده ایم
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
بی خیال اصلا نظر ندیم در باره ایشون سنگین تریم ... سکوت بهترین کلامه
طاها
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
منه برنامه نویس بدون نت چه غلطی میتونم بکنم الان؟؟؟؟
همه پروژه ها خوابیده.
این وضع صریحا نقض حقوق بشره. لعنت الله علی قوم ظالمین
حزب الله
|
United States
|
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
ایشون با این حرفش هم ابرپی روحانیت رو برد وهم ابروی متدینین وحزب اللهی هارو
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
اینترنت حق مردم هست تو این اوضاع دلخوشی خیلی ها همین اینترنت بود که اونو هم شما از ما گرفتید فکری هم به حال ما بکنید که خانواده هامون تو خارج از کشور هستن و فقط با نت با هم صحبت میکردیم!!!
یاسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
0
0
مگه تونستید جلوی ماهواره و ویدیو رو بگیرید اینم علم پیشرفت می‌کنه نت بلاکچینی میاد ببینم اون موقع می‌خوایید
چیکار کنید دوره ی قلدر بازی تموم شده.
گوسفند
|
United States
|
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
0
0
لعنت به همه مقامات فاسد دزد کثیف
فرزاد فرزین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
0
0
به نام خدا . ....نخور
Nasi1962
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
0
0
ای کاش برای به دام انداختنه اختلاسگرها هم همینطور با قدرت پیش میرفتید، ولی حیف که فقط زورتون به مردمه عادی میرسه، چون خودتون صدها محافظ و اسلحه دارید و از چیزی نمیترسید و به راحتی برای مردمی که نای اعتراضی ندارند تصمیم گیری میکنید.
بترسید از دنیای آخرتتان که ذره ای از فرمایشات بزرگان دین را عمل نکردید و خودتان را بالاتر از اعمه و معصومین تصور میکنید. وای بر اعماله شما
تنه درخت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
0
0
دور هم بخندیم یا گریه کنیم ؟ ولی گمونم حقمونه هرچی سرمون میاد. وقتی حتا جنم اعتراض کردن نسبت به حقوق از دست رفته‌مون رو نداریم امثال خاتمی هم باید بیان واسمون تصمیم گیری کنن!
محمود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
0
0
اینا بازی دادن مردم خوب یاد گرفتن این حرفا رو میزنن که مردم ذهنشون از گرانی بنزین منحرف بشه .
قول دادن که نذارن گرونی بشه.خدا کنه.
اما مردم بدونید این دولت جز خیانت و جفا کاری تا به امروز در حق مردم نکرد.
بعید هم نیست که اون ... بزرگ برای اینک برادر شو فراری بده یه جوری اینکارو کرد.نه برای اینکه برادر دوسته فقط برای اینکه دستش رو نشه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
0
0
لعنت به مملکتی که توش اینترنت داشتن بشه مطالبه!
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
0
0
خدایا صبرم بده .
سپاهان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
0
0
واقعا واسه خودم و مردم متاسفم که اسم دمکراسی هست ولی اثری از اون نیست
قطع اینترنت دیکتاتوری به تمام معنا هستش
رادمهر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
0
0
فقط میتونم بگم متاسفم واقعا خسته شدم دیگه قشنگ منتظرم ی شب بخابم صب بیدار نشم از صمیم قلبم میگم
ناشناس
|
-
|
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
0
0
به کوری چشم بعضی ها اینترنت رشت برای ما برقرار شد. مبین نت. سمت معلم. ساعت یک ربع به 10
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
0
0
اینم اعتراض قانونی
ب خدا این مردم بهتر از اینها دین رو میشناسن
خدا مهربانترین وجود عالم هیچوقت برنامه ای نمیفرسته ک اقلیت قدرت رو دست بگیرند و پاشون رو بذارند رو گلوی بقیه
اونم روز تولد بهترین عالم
محمدها متولد میشن و تا چشم بهم بزنی ظلم هم رفتنیه... ما هممون پیامبریم
ما ملت موافقیم اما مسیر قانونی اعتراض بسته س
جوونها هم پراز یاس و هیجان. آشوب میکنند
پدرم جز گروه جوانهایی بود ک تو انقلاب اسلامی شیشه های بانک مرکزی زرو آوردند پایین
امام خمینی دست خدا خطابشون کرد
حالا چی؟
امام مرد. خون شهدا پایمال شد. دین رفت....
اینا دست اشراف مکه جاهلی رو از پشت بستند.
البته من میگم عمدیه. خودشون جاسوس و دست نشانده اند
بی نام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
0
0
نه آقا قطع اینترنت اینهمه دستاورد داره.
مهمترینش اینه که:مانع خروج ارز از کشور میشه و این به اقتصاد کشور کمک زیادی میکنه
از طرف دیگر باید 9 ماه دیگه یه سرشماری بشه و اون رو با سال قبل چکش کنن ببینن چقدر افزایش نصل داشتیم تو شهرهایی که اینترنت قطع بود.
بهترین کار این بود که فقط برق رو هم تا یک ساعت بعد از غروب خورشید در اختیارمون میزاشتن
این طرح هم برای دور بعدی برسی کنن عالیع
raoof
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
0
0
اگه اینترنت رو باز نمکنید لااقل فیلم و سریالای خارجی خوب پخش کنید یا روی سایتای داخلی فیلم رایگان و بدون سانسور بزارید. الان کلی ملت لنگند و سرگرمی دیگه ای ندارند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
0
0
بازه باز نکنید، اونقد باز کنید که بشه ... تو این مملکت و رفت
سید قرچکی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
0
0
همه شما قضاوت اشتباه کردید
ایشان گفتند اینترنت را باز باز نکنید
یعنی کامل باز نکنید
یعنی مدیریت شده باشه
اشتباه فهمیدید
احمد خاتمی
|
-
|
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
0
0
دوستان من ، این حقیر بغیر از اینترنت ، ( که اونم برای رد گم گردن ) بود عرایض گرانبار دیگری هم داشتم لطفا به اون قسمت از صحبت هام نیز توجه کنید مثل قبول حق اعتراض برای مردم ( البته تو دلشون) و اینکه تمامی معترضان از آمریکا و عربستان و... ساپورت شدند - حق و خدا هم با ما بود و هرکی از ما حمایت کنه دل امام زمان رو شاد میکنه ، ......... گرون شدن بنزین و هزینه های زندگی و بدبختی مردم هم بحث انحرافیه ، که دشمنان راه انداختند و هر کی بخواد قبول کنه اونوقت من و خدا و امام زمان و نیروی انتظامی و بسیج و.........
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
0
0
ای مرگ بگیرن این ... و هرکی نظرش انقد بی خردانه و نشون از کم عقلی محضه!
سر این اینترنت من رسما دارم خاک تو سر میشم اونوقت یه ... میاد انقد راحت دم از قطعی اینترنت و بیکاری هزاران نفر میزنه!
اینترنت ملیتونم فقط به درد میخوره چار تا فیلم و سریال ببینیم! بقیش چی؟؟؟ یه سایتی که منبع برا یه شغل خاص هست چی؟؟؟ اونایی که زندگی و درامدشون اینترنته چی؟؟؟؟
پناهندگی هرکشوری شرف داره به زندگی تو ایران! خستمون کردید دیگه....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
0
0
سانسور سانسوره
باز باز
باز بسته
بسته باز
همشون ی شکل داره تو مملکت...
میفهمن ک تو دنیا هیچی جای گوگل رو نگرفته؟
با این اوضاع اقتصادی روشون میشه حرف از قطعی و سانسور بزنند؟

با این رسانه دست نشانده و همه دروغ و غیرقابل اعتمادشون
شیراز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
0
0
امام زمان بیاد قطعا سری برات نمیمونه
محمدعلی
|
France
|
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
0
0
خداوکیلی ماه حرام با ماشین بزنی قده اینا باید 400 میلیون بدی؟ ناموسا یه تجدید نظری تو قانون دیه بکنید
ابولفضل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
0
0
جای گرم و نرمی نشستی ماشالا حقوق مفتی هم که از دولت میگیری فکر میکنی یه مسلمون کاملی و آخرتت تضمینه !!! به همین علت هر ... دلت بخواد ...
بنده خدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
0
0
به نظر بنده شبکه اینترنت باید مدیریت شده و کنترل شده در اختیار مردم قرار داده شود و برای این کار هم دلیلی دارم وقتی اینترنت را در اختیار یک نوجوان زیر 18 سال قرار مدهید حتما این نوجوان کنجکاو است و سر از جا های دیگر در می آورد و اینها به ضرر خانواده این نوجوان است . وقتی اینترنت در اختیار یک فرد سابقه دار یا کلاه بردار گذاشته می شود حتما حساب های مردم را از طرق اینترنت خالی می کند یا اخاذی مکیند و پلیس فتای بیچاره فقط دنبال تشکیل پرونده ودستگیری مجرمین اینترنتی باشد. این سر خودمان کلاه گذاشتن است . اگر شما نیاز پژوهشی یا کسب وکار اینترنتی نیاز داری چه بهتر که با مجوز و ثبت اطلاعات در یک ارگان رسمی باشد که خدای نکرده دست به کار خلاف نزنی و با دسترسی امنی که به شما داده می شود از این بستر استفاده سالم و صحیح بکنی وگرنه همین می شود که هر کسی از راه رسید نباید که بهش اجازه استفاده از اینترنت را داد مثلا عکس وفیلم بگیرد به بی بی سی بفرستد یا برای کشور جاسوسی کند این اینترنت بدون مرز را باید مدیریت کرد که کشور و جوان هایمان را بدبخت نکند . این بی ناموس هایی که در خارج از کشور دندان تیز کرده اند برای نابودی نظام جمهوری اسلامی ایران حالا از طریق اینترنت کنترل نشده آمده اند داخل کشور . و هر روز برگرانی دلار و کالا ها و تبلغ فرهنگ خود دامن می زنند دیگر بس است ...
دوست
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
0
0
مملکت گل و بلبل اینم از با سواد و دانشمندمون
بی نام
|
United States
|
۰۱:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۵
0
0
تو این دوره ای که همه کارها حتی وقت گرفتن برای مریض با اینترنت سرو کار داریم
دیگه باعث خجالته که یکی از بالا دستی ها بدون اینکه به نظر دیگران اهمیت بده حرف از قطعی اینترنت بگه
جالب اینجاست که برای حتی این حرف زدنی که میزنند و مردم بیچاره رو گمراه می‌کنند پول کلانی به جیب میزنند و همین طور بدون تردید خودشون پایبند حرفی که تحویل مردم می‌دهند نیستند و از درون معتاد همین اینترنت هستند
قطعی اینترنت نه تنها باعث آرامش مردم نشده بلکه باعث شده که مردم بیش از بیش از این عصبی و خشم خودشون رو نشون بدن
به نظر من غیر عاقلانه ترین کار در تاریخ بشریت بوده و هستش که انجام شده درسته که اغتشاشگران پیدا شدند ولی باعث ویرانی و خسارات زیادی تو جامعه ای که اینترنت حرف اول رو می‌زنه زدند
من که یک ایرانیم خجالت می‌کشم که بگم کشورم اینترنتی که از نون شب هم برای مردم واجب تره از مردمی که حق مسلمشونه قطع کرد
با این که هنوز نت قطعه و حتی ممکنه اینترنت هم مقداری محدود بشه ولی امیدوارم هرچی زودتر برسی و صل بشه
اینترنت بین المللی حق مسلم ماست
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۵
0
0
بنده خدا
خفه شو
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۵
0
0
بعضی از آقایان قشنگ نسخه ای از داعش و زورگویی هستند...فقط داعش با شمشیر سر میبرید این عده با پنبه.
بنده خدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
0
0
در پاسخ به کسانی که به نظر بنده تاختند. ولی امنیت را به بها دهند نه به بهانه به خصوص امنیت ذهنی که در صورت به خطر افتادن تنها به نجات جانت فکر می کنی
شما در خوابید و مافیای اینترنت در فکر پر کردن جیب هایشان
شما خوشحالید که نعمتی به نام اینترنت به شما رسیده ما گریانیم از این که چه خسارت ها و ضرر هایی به بعضی ها رسیده. خوش باشید. از ابراز احساساتتان تشکر می کنم

اللَّهُمَّ إِنَّا نَعُوذُ بِک مِنْ نَزَغَاتِ الشَّیطَانِ الرَّجِیمِ وَ کیدِهِ وَ مَکایدِهِ، وَ مِنَ الثِّقَةِ بِأَمَانِیهِ وَ مَوَاعِیدِهِ وَ غُرُورِهِ وَ مَصَائدِهِ

بارخدایا، به تو پناه می‌بریم از فتنه‌انگیزی‌های شیطان رانده‌شده و از حیله و مکرهای گوناگونش و از تکیه‌کردن به آرزوها و وعده‌ها و فریب او و درافتادن به دام‌هایش.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری