کد خبر: ۲۳۰۲۸۳
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۹
رئیس دفتر رهبری در قم با اشاره به برنامه‌های دشمن برای مقابله با آرمان‌های انقلاب اسلامی گفت: خطر در کمین قم، فاسد کردن از درون است و باید از امروز اقدام برای جلوگیری از این اتفاق را آغاز کنیم.
حجت‌الاسلام محمود محمدی عراقی در نشست ارزیابی وضعیت فرهنگی قم که در سالن جلسات دفتر رهبری در استان قم برگزار شد، با اشاره به بیانات مهم رهبری در دیدار مردم قم در سالروز 19 دی سال گذشته‌ اظهار داشت: همه دستگاه‌ها و نهادها باید خود را مخاطب بیانات مقام معظم رهبری بدانند و اقداماتی عملی در جهت تحقق مطالبات ایشان انجام دهند.

وی با اشاره به ارزش و اهمیت شهر مقدس قم تصریح کرد: مقام معظم رهبری در خصوص جایگاه و ظرفیت‌های شهر قم منویات مهمی را بیان کردند، برای ما این خطر که قم به‌عنوان مرکز انقلاب و مادر انقلاب به تعبیر رهبری با چه خطراتی مواجه است آن‌طور که باید و شاید روشن نشده است.

رئیس دفتر‌ رهبری در قم با بیان اینکه به گفته اروپایی‌ها حکومتی عادل‌تر و مهربان‌تر از حکومت اسلامی در آن دوران وجود نداشته است، ادامه داد: دشمنان اسلام با دو عامل زن و شراب مسلمانان را منحرف کردند و حتی برخی مسیحیان باغ انگور را برای فراهم‌سازی شراب جهت در اختیار قرار دادن جوانان وقف می‌کردند تا از این طریق اسلام را از میان بردارند.

محمدی‌عراقی با اشاره به برنامه‌های دشمن برای مقابله با آرمان‌های انقلاب اسلامی عنوان کرد: خطر در کمین قم، فاسد کردن از درون است و باید از امروز اقدام برای جلوگیری از این اتفاق را آغاز کنیم تا خدای‌ناکرده به مرحله‌ای برسیم که چشم‌باز کنیم و کار از کار گذشته باشد.

وی بابیان اینکه برای حفظ شهر مقدس قم به‌عنوان مادر انقلاب اسلامی از هیچ تلاشی دریغ نکنیم، خاطرنشان کرد: باید به این موضوع برسیم که قم با چه خطراتی مواجه است و در این راستا باید به این باور برسیم.

منبع: تسنیم
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
رضوان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
تیتر به هیچ‌وجه ادبیات قشنگی نداره
با "زن"
؟
نصف خود مسلمانان، خانم‌اند!
مقداد
|
United Arab Emirates
|
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
چقدر سطحی ! چقدر در جا زدن! تا کی آخه؟
یعنی مسلمانان فقط شامل مذکر ها میشه! همه ذهن و فکرشون هم جنسیتی شده.
دشمن با آزادی های سطحی میخواد جوون های این کشور رو تضعیف کنه و در کنارش یه عده خشک مذهب کم سواد هم با نا آگاهیشون و مدیریت غلط کشور کاری میکنن جوونامون بیکار ، پسرامون ضعیف و بلاتکلیف و معتاد ، و دخترامون به فحشا و خودنمایی و خانواده گریز شن.
حالا هی به این جوون کافور بخورون هی به نماز و روزه تشویقش کن.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری