کد خبر: ۲۳۰۲۵۸
تعداد نظرات: ۵۱۲ نظر
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۸
یک روز بعد از آغاز اعتراضات به گرانی بنزین، دسترسی کاربران ایرانی به اینترنت جهانی قطع شده و آخرین اخبار حاکی از آن است که این اتصال برای دقایقی برقرار شد، اما در بسیاری از استان ها همچنان قطع است.
یک روز بعد از آغاز اعتراضات به گرانی بنزین، دسترسی کاربران ایرانی به اینترنت جهانی قطع شده و آخرین اخبار حاکی از آن است که این اتصال پنج شنبه برای دقایقی در برخی از استان ها برقرار شد، اما این ارتباط در تعداد کمی از استان ها برقرار ماند و پس از چند دقیقه در بسیاری از شهرها و استان های کشور اینترنت مجددا قطع شد.

به گزارش اعتدال؛ پس از اجرای طرح سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین بود که با اعتراضات در شهرها برای کاربران داخلی اینترنت محدودیت ایجاد شد و تا جمعه این اتصال قطع گردیده بود. 

یک مسئول مطلع در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره قطعی اینترنت گفته بود که محدودیت دسترسی به اینترنت با تصویب شورای امنیت کشور انجام شده است.

علی‌رغم اینکه گفته شده بود با تصویب شورای امنیت کشور (شاک) و ابلاغ دبیرخانه آن به اپراتورهای اینترنت به مدت ۲۴ ساعت دسترسی به اینترنت محدود شده است اما با گذشت سه روز هنوز مردم ایران به اینترنت جهانی دسترسی ندارند.

حال اخبار و شواهد حاکی از ان است که دسترسی ایرانیان به شبکه جهانی اینترنت از در برخی استان ها برقرار گردید، اما در بسیاری از استان های کشور اینترنت مجددا قطع گردیده یا اصلا اتصال برقرار نشده است.

نيمه‌شب پنجشنبه 23 آبان‌ماه بود كه در خبري افزايش قيمت بنزين به اطلاع شهروندان رسيد و از همان لحظه بازار واكنش‌ها بود كه هر لحظه بيش از لحظه پيش داغ مي‌شد. خبري كه علاوه بر نگراني براي افزايش قيمت بنزين، اضطراب افزايش ديگر اقلام و افزايش تورم را نيز براي شهروندان به همراه داشت. برخي شهروندان به دليل گراني بنزين دست به اعتراض زدند و همين موضوع باعث شد كه از نخستين روز هفته جاري، اينترنت در سراسر كشور دچار اختلال شود و در نهايت حدود ساعت 10 شامگاه شنبه، اينترنت به‌طور كامل قطع شد.

صبح يكشنبه اما دسترسي شهروندان به برخي پايگاه‌هاي اطلاع‌رساني و اپليكيشن‌هاي خدمات‌رساني داخلي همچون تاكسي‌هاي آنلاين ميسر شد اما پيام‌رسان‌هاي خارجي، وب‌سايت‌ها و حتي جست‌وجوگرها و مرورگرهاي غيرايراني همگي مختل بودند و ناخوشايندتر اينكه دسترسي به اين بخش اصلي فضاي مجازي و برخط براي شهروندان ايراني كه اين سال‌ها بدجور به استفاده از اينترنت و فضاي مجازي عادت كرده‌اند، باوجود گذشت 5 روز همچنان ناممكن ماند و مجموعه اين خدمات اينترنتي از دسترس شهروندان ايراني خارج شده‌ بود تا اینکه ظهر امروز(پنج شنبه) در تعدادی از شهر های کشور این ارتباط برقرار ولی در بسیاری از شهر و استان ها همچنان قطع است.


پنج شنبه بعداز ظهر ظهر؛ اتصال به اینترنت در استان هرمزگان برقرار شد

ایسنا نوشت: از دقایقی قبل (پنج شنبه ظهر) اتصال اینترنت در استان هرمزگان برقرار و شبکه‌های پیام رسان خارجی نظیر "واتس آپ" و "اینستاگرام" در دسترس می باشد.

یک منبع آگاه، ضمن تأیید این خبر، افزود: تاکنون اینترنت شرکت های تجاری و خدماتی تمامی شرکت های اینترنتی در استان هرمزگان متصل شده است اما زمان دقیق اتصال مشترکان خانگی مشخص نیست.


پنج شنبه شب؛

اتصال اینترنت ۷ دانشگاه بزرگ تهران

در پی پیگیری‌های انجام شده مشخص شد هفت دانشگاه سطح یک و بزرگ کشور (امیر کبیر، صنعتی شریف، علامه طباطبایی، تهران، علم و صنعت، خواجه نصیر و شهید بهشتی) به اینترنت جهانی دسترسی پیدا کردند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف در همین رابطه گفت: دسترسی فعلی دانشگاه به اینترنت جهانی اگر چه مقدور شده است اما هنوز سرعت آن بسیار پایین است و دانشجویان و اعضای هیئت علمی صرفاً با وای فای دانشگاه می‌توانند به این اینترنت دسترسی پیدا کنند.

آغاز اتصال اینترنت به صورت محدود

با گذشت پنج روز از قطعی اینترنت، ارتباطات اینترنت به صورت محدود برای برخی مراکز و برخی استان‌های کشور برقرار شده است.

علاوه بر این برخی گزارش‌های تاییدنشده حاکی از این است که اینترنت برخی شرکت‌های فعال و نیازمند به ارتباطات اینترنتی نیز در حال وصل شدن است.

همچنین تا ساعت 20 امروز هنوز محدودیت بسته‌های اینترنتی خطوط تلفن همراه برقرار است.

وصل اینترنت ادارات استان کرمان

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان از وصل اینترنت ADSL ادارات (وصل شدن به سایتهای خارجی) استان خبر داد.

"مسعود الهامی" در تشریح جزییات این خبر اظهار کرد: اینترنت ADSL ادارات، شرکتها، نیروهای نظامی و انتظامی، بانکها، خبرگزاری ها، صرافی ها و کسب و کارها در فاز اول از عصر امروز در استان کرمان وصل شد.

وی با بیان اینکه دستگاه ها و سازمان های عنوان شده در صورت بروز مشکل در وصل اینترنت می توانند به اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مراجعه کنند افزود: در فاز اول اینترنت های خانگی وصل نخواهند شد و هنوز زمان وصل اینترنت ADSL خانگی و اینترنت های همراه اول مشخص نیست.

آذری جهرمی، وزیر ارتباطات خبر برقراری مجدد ارتباطات اینترنت در برخی نقاط کشور را تایید کرد و افزود: سایر نقاط هم با تصویب ابلاغ شاک متصل خواهند شد.

دسترسی به اینترنت در حال برقراری است

خبرگزاری فارس نیز مدعی شده است: "اینترنت به تدریج در کشور در حال اتصال است. براساس این اطلاعات، شورای امنیت کشور دسترسی دوباره به اینترنت را برای برخی مناطق صادر کرده است و با توجه به گزارش‌های دریافتی، تاکنون قطعی اینترنت خطوط ثابت (ADSL) در استان‌های هرمزگان، کرمانشاه، اراک، مشهد، قم، تبریز، همدان، بوشهر و بخش‌هایی از تهران برطرف شده است."

ادعای فارس درحالی مطرح شده است که کاربران در برخی از استان های فوق الذکر همچنان بر ادامه قطعی اینترنت تاکید دارند.


پروانه مافی، عضو فراکسیون امید، گفت: همین موضوع باعث قطعی اینترنت شده است اما برای اواخر هفته یا اوایل هفته آینده اینترنت مجدد رفع محدودیت خواهد شد.

مافی در واکنش به شایعاتی مبنی بر قطع دائمی اینترنت و استفاده از اینترنت داخلی، تصریح کرد: این‌ها حرف‌های بیخودی است که مطرح می‌شود، امکان دارد که ارتباطاتی که کشور با مراکز اقتصادی دنیا دارد به طور کامل قطع شود؟! قطعا اینگونه نخواهد بود اما احتمالا مدیریت‌هایی بر بخش‌هایی از اینترنت(فضای مجازی) اعمال خواهد شد.

جمعه؛

یک منبع آگاه از برقراری اینترنت خطوط ثابت (ADSL) در برخی نقاط کشور خبر داد

وی در مصاحبه تلفنی با صدا و سیما افزود : ظاهرا وصل شدن اینترنت در برخی استانها از جمله در مناطقی از تهران فقط در خطوط ثابت بوده و قرار است به تدریج گسترش یابد.

فعال‌شدن اینترنت مشترکین حقوقی در مرحله اول

تاکنون خطوط ADSL مربوط به مشترکان حقوقی فعال شده و اینترنت مشترکین حقیقی و خانگی در مرحله بعد فعال خواهد شد. تصمیم به فعال‌سازی مشترکین‌ حقوقی با هدف رفع مشکلات مربوط به کسب و کارهای اینترنتی و شرکت‌ها و موسسات اقتصادی و خدماتی بوده است

اینترنت در تهران وصل شد

برخی مخاطبان از برقراری اتصال اینترنت و امکان استفاده از پیام‌رسان‌های غیربومی در تهران خبر می‌دهند. هنوز اینترنت شبکه‌های همراه اول و ایرانسل برقرار نیست.

اینترنت خانگی چند استان برقرار شد

گزارش واصله از استانهای خراسان شمالی، خراسان جنوبی، گلستان،سمنان، یزد، همدان، چهارمحال و بختیاری،اردبیل، زنجان و ایلام حاکی از برقراری اینترنتهای خانگی در این استانهاست

 ظهر شنبه؛

اینترنت خانگی در سطح استان البرز وصل شد و هم اکنون در دسترس قرار دارد.

 ساعت 14:26؛ یک منبع آگاه در وزارت ارتباطات در گفت‌وگو با ایسنا تایید کرد که با دریافت مجوزهای لازم، اینترنت خانگی تهران و تعداد زیادی از کلانشهرهای کشور تا دقایقی دیگر برقرار خواهد شد.

اینترنت موبایل تا فردا وصل می‌شود

یک منبع آگاه در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد احتمالا تا فردا صبح اینترنت تلفن همراه در کشور وصل خواهد شد.

یکشنبه؛

 اینترنت در پنج استان فعلاً وصل نمی‌شود

در حالی که اینترنت اکثر استان‌های ایران متصل شده است، امروز صبح همشهری آنلاین اعلام کرد که فعلا اینترنت 5 استان فارس، کرمانشاه، کردستان، البرز و خوزستان وصل نخواهد شد و دلیل آن مشخص نیست.

 اینترنت شیراز هم وصل شد

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات فارس یکشنبه در این باره گفت: قطع ارتباط اینترنت ثابت در استان فقط شامل شیراز بود که این قطعی نیز برطرف شد اما ارتباط اینترنت تلفن همراه همچنان در سراسر استان قطع است که ارتباط این بخش نیز به زودی برقرار خواهد شد.

مهرداد سهرابی افزود: با توجه به اینکه اپراتورها و شرکت‌های ارائه دهنده خدمات اینترنتی اینترنت را به شکل منطقه به منطقه و ایستگاه به ایستگاه وصل می‌کنند ممکن است در برخی نقاط شهر اینترنت برخی مشترکان وصل نباشد که تا پایان امروز(یکشنبه) به طور کامل وصل خواهد شد.


درصد دسترسی ایرانیان به اینترنت موبایل

اطلاعات پایگاه نت بلاکس دسترسی ایرانیان به اینترنت همراه را به صورت زیر گزارش کرد:

همراه اول: ۰ درصد

ایرانسل: ۲۸ درصد

رایتل : ۱ درصد

اینترنت کدام استان ها تاکنون برقرار شده است؟
انتشار یافته: ۵۱۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۹
شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
اینترنت بین الملل همچنان قطع است. (اصفهان)
حسین
|
United States
|
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
همدان که هنوز قطعه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
آره وصل شده !؟
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
واسه ما‌که وصل نشده ما تو قزوین هستیم
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
در کدام شهرها برقرار شده؟ مازندران که همچنان در تاریکی قطعی به سر میبرد.
رسول
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
وصل نشده خو هنوز برا ما کار نمیکنه
ارام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
من در تهران هستم و اینترنت بین الملل قطع است
میثم نوری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
اینترنت کدام استان وصل شده؟ ما که نت نداریم
kia
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
من هنوز قطعم
میترا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
کدام شهرها وصل شده اصفهان که هنوز قطعه
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
الان ساعت 13:48 پنجشنبه 30 آبان 1398 است و اینترنت هنوز وصل نشده
ناشناس
|
Italy
|
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
های وب هنور قطع هستش
حق الناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
اینترنت حق الناس است آقای جهرمی حق الناس
هنوز چیزی وصل نشده هیچ چیز هیچ چیز
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
تبریز قطعه
دوست خدا
|
-
|
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
امروز 30 آبانماه ساعت 13:57 دقیقه فقط اینترنت استان هرمزگان برقرار شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
کرج همچنان قطع
عاشق الله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
1
بحث عادت نیست بحث میلیون ها شغل هست. تمام کافی نت ها بیکار شده اند، تمام سایت های کسب و کار انلاین مختل شده اند بسیاری از آنها بالای 100 پرسنل داشته اند و....
مشکل شما اینه که نمیدونید اینترنت چیه، فقط یه چیزی شنیدید فکر کردید اینترنت یعنی تلگرام و اینستاگرام که خودتونم توش عضو هستید. اگه این برنامه ها رو من ساخته بودم نمیذاشتم حتی یکی تون اکانت داشته باشه تو این برنامه ها.
Ghasemi
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
اینترنت استان هرمزگان وصل شده ایسنا هم تایید کرده
Kian
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
حاجی قطو وصل کردن
وهاب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
2
هه بخاطر همین تعداد اندک به قول خودتون اشرار ترسیدید و نت رو قطع کردید؟
از چی میترسید؟ دلتون میخواد اینبار مردم بخاطر اعتراض به قطعی اینترنت بریزن تو خیابون؟ بابا وصل کنید این اینترنت لعنتی رو تمام زندگی ما مختل شده،من چند روز دیگه تولد بچمه با اینترنت کلی کار دارم که هنوز نتونستم هیچ غلطی بکنم،وصلش کنید لعنتی رو
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
واسه استان هرمزگان وصل شده
کمال
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
1
هیس اینجا ایران است مسئولین تعیین میکنند که نفس بکشیم یا نه
بماند اینکه امروز بدون اجازه رفتم بیرون خلافکارم من الان منتظر مجازات اقایان ببخشید منو اجازه نگرفتم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
بیرجند همچنان قطع
مترجم عربی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
سلام بنده مترجم عربی هستم با ترجمه نون در میارم چرا اینترنتو قطع کردید خدا مسببشو لعنت کنه من دارم کارمو از دست میدم لعنت به بنزین لعنت به اشوب لعنت ...
ناشناس
|
United States
|
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
اردبیلم هنوز قطعه یعنی وضعیت شهر های دیگه انقدر خرابه که هنوز قطعه اینجاوالا همه دارن زندگیشونو میکنن هیچ خبری نیست
Ali
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
كرمان قطعه هنوز
سلام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
بوشهر هنو وصل نشده
ولی فک کنم تا امشب یا فردا وصل بشه

نمایندگان مجلس خــــــووووب! بلدند کی پیگیر یه موضوع بشند!
که بعد بگند ما پیگیر بودیم!
آب گل آلود و ماهیگیری از صفات بارز ایشان بود!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
وصل شد هورااااا
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
زنجان وصل
مصطفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
ساعت 2:05 بعدازظهر.تهران هنوز وصل نشده.
مرتضی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
مرکزی قطعه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
تهران قطعه، لععنت به فاسد و ظالم
یِزدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
ایسنا گفته اینترنت هرمزگان وصل شده راسته آیا؟
دیکتاوری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
واقعا متاسفم که اینترنت رو قطع کردن این کار باعث میشه خیلیا از نون خوردن بیفتن و مطمن باشید بدتر موجب نارضایتی میشود من موندم این فکر کدوم عقب افتاده ای هست البته ممکنه از روی عمد و خیانت اینکارو رو بکنن درکل دارن صبر مردم رو محک میزنن که کار خیلی خطرناکی هست
ناشناس
|
-
|
۱۴:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
من شخصی هستم که بخاطر مسابقات جهانی که شرکت میکنم به اینتر نت نیاز دارم تا بتونم کتاب خانه های قطعاتم را بخونم و واقعا به اینترنت نیاز دارم
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
برای من به شخصه اینترنت اولویت اول زندگی من است. لطفا اینترنت بین المل رو وصل کنید (شهرستان خمین- استان مرکزی همچنان قطع هستش)
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
استان اردبیل شهرستان پارس آباد هنوز قطعه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
تهران قطع است
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
هرشهری راهپیمایی کرده وصل میکنن خخ
Mosa
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
هرمزگان وصل شد خب اینطرفارم وصل کنید تبریز همچنان قطعه اینترنت حق الناس حق همه اقشارجامعس همه کارا با اینترنته بفکر مردم باشید این مردم بدبخت الان ۵.۶ روزه سرکار نرررررررررفتن دررمونو به کی بگین آقا همین اینترنت بود دلخوشیمون اینم نگیرین سر جان بچه هاتون قسم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
تهران ساعت ۱۴:۱۲ هنوز قطعه اینها دارند عمدا مردم را تحریک می کنند
یک کاربر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
مشهد قطع است
واقعا یعنی چی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
1
مگه نمیگین تعداد افراد معترض کم بوده پس چرا از ترس اونا اینترنت رو قطع کردین!
از ماست که برماست یه ملتی شدیم هر بلایی که میخوان سرمون میارن هیچی نمیگیم تک تک شمارو اون دنیا باهاتون کار دارم تمام مسئولایی که باعث این همه مشکلات و سختی شدن اون دنیا همتونو میبینم نفرین یه ملت پشتتونه
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
مازندران قطعه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
بوشهر قطعه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
آیا در جزیره کیش هم اینترنت وصل شده؟
مهرداد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
1
0
لطفا وصل نکتید
اینطوری خیلی بهتره
مهشید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
کرج قطع
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
ساعت 14:14 شیراز قطع هست اینترنت و بنده تمام کار و بارم تغظیل است . کمکمان کنید مارا نجات دهید لطفا وصل کنید اینترنت را....
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
مازندران قطعه
Mehran
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
لطفا خراسان رضوی رو وصل کنید مشهد امنیتش درستع
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
یک ماه استفاده از grammerly خریدم یک هفته اش اینجوری بر باد رفت
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
مازندران هم قطعه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
اونترنت که وصله!
ناشناس
|
-
|
۱۴:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
بوشهز قعطه 14:19
محمد مهدی
|
United States
|
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
مازندران-بایلسر هنوز قطعه
امیرحسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
1
واقعا چرا با قطع طولانی اینترنت دارین عمدا کاری میکنین که مردم عصبانی بشن؟؟!!! اگه این قطعی نت به بهانه اعتراضات مردم به گرونی بنزین هم بود دیگه بسه تمومش کنید مردمو خسته کردین بفهمین اینو واقعا دیگه دارین شور همه چیو در میارین با این لجاجت های بیمارگونه!!
مملی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
اینجا ایران است 40 سال ک نه 80 سال عقبیم از دنیا
ناشناس حق جو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
زنجان هم قطعه
ناشناس
|
-
|
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
بخدا این نه مملکته
ناشناس
|
Denmark
|
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
گیلان هم قطعه
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
سلام
اینترنت ما یک ربع وصل بود دوباره قطع شد
خب راست میگه دیگه.
دست اینا نیست که
بدبخت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
شیراز از بیخ و بن قطعه خدا قطعتون کنه
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
تهران هنوز وصل نشده و من یک هفتس از کارو زندگی افتادم
مارال
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
الان ساعت دقيقا ٢:٢٢بندرعباس همچنان قطعه و اتصال اينترنت اينجا شايعه اي بيش نيست باور نكنين
محمد نقی گ
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
قطعه
کاشو قطعَ آقا جو
الهه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
همدان اینترنت " آتی نت " اول وصل شد
دوباره قطع شد
الان داخلی هم نمیاره
فخو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
این اسراییییل و آخریکا نمیذاره ک ننگ به نیرنگ تو
Somebody
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
حلالتون نمیکنم و نمیکنیم به خدا
لحظه شماری میکنم برا اون لحظه که اون دنیا درد کشیدنتونو ببینم همونطور که مارو اینجا درد دادین
mojtaba
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
اینترنت ما هم قطع و وصل شد
فیلم مون کردن
ايرانييي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
وصل كنين ديگه بابا
مسخره بازيا چيه اگه نميترسين از هيشكي چرا اينترنت مردمو قطع ميكنين
يه دلخوشي داشتيم اينم گرفتين
يبار بگين برو بمير
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
کو؟ خبری نیست که!
عمار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
1
0
*سلام وصل کردن اینترنت یعنی ایجاد یه گروه وکانال معاند از سوی بیگانه گان واغتشاش دوباره وتخریبی وبحران دوباره لطفاً تا اطمینان کامل پیدا نکردید که اعتراض ها کم شده وصل نکنید البته شهرهای که درصد اغتشاشات پایین هست وصل کنید تا زندگی مردم مختل نشه و مردم راضی باشند چون اصل مردم هستند تا راضی باشند*
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
من یه توسعه دهنده و عضو انجمن نوابغ کشوریم دوستان کدوم کشور برای زندگی بهتره تا ویزا بگیرم برم؟ مسئولین چه فکری کردن اینترنتو قطع کردن؟ فکر کردن اینترنت همش واتس اپ و اینستاگرامه؟؟؟ یه جستجوی ساده نمیتونیم بکنیم
فرزانه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
من بندرعباسم
حدود یک ساعته اینترنتم وصل شده
کی می گه قطعه!؟؟
یاسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
بابا تورو خدا اینترنت رو وصل کنید من از این راه خرجی خانواده رو در میارم
فخو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
به امیدم نامیدم
Fateme
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
والا من نت یه هفته ای زدم
دقیقا همین هفته نت قطع بود خخخ
ناشناس
|
Russian Federation
|
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
خیر وصل نشده
عبداله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
اینترنت شهرستان گچساران قطعه ، شبکه ورزش هنگام پخش زنده مسابقات فوتبال اروپایی بیش از دو ماهه قطعه ، بیایید نفس ما رو هم قطع کنید تا راحت بشیم والا.
یِزدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
یزدم همین الان پیشگامان در حد دودقیقه وصل شد. بعد کلا قطع شد الان دوباره داخلی وصله!
سامان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
مشهد قطع هس
وصل کنید دیگه بابا
ما اعتراضی نداریم بنزین 50000تومن کنید ولی اینترنت وصل کنید کارام مونده بخدااا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
شیراز امن و امانه و خبری نیست واقعا همه جا ارومه تو رو خدا وصل کنید
رسول
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
اینجا میبد
هم داخلی هم بین الملل قطعه....
b220
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
1
همه دست به سینه بنشینن شلوغ نکنین آروم باشید تا وصل کنند... آفرین کوچولوها...
اژدر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
گيلان قطع...
ناشناس
|
Denmark
|
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
آستانه اشرفیه مهد فرهنگ و علم و کشاورزی ایران در استان گیلان : اینترنت بین الملل قطع است
معراج
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
تهران همین الان وصل شده ای جان
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
من بسته هفتگی داشتم ۱۰ تومن خریدم و تموم شد اینه اسلام؟
پول من رو کی میده؟
خدا ازتون نگذره که مردم رو بدبخت کردید
ریحانه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
ساعت۱۴:۳۷ اینترنت قم قطعه بازوحداقل ایتا میومد اونم کلا قطع شد
کاربر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
یک کاربر از هرمزگان: وصله
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
اهواز قطعه داخلی هم هی قطع و وصل میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
گیلان قطعه
رضایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
امروز ظهر نیم ساعت نت داشتم
قطع و وصل شد
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
اهواز وصل شده
قیصر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
عجب سریالی شده اینترنت ایران
قطعو وصلمون کردن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
لطفا هرکی اینترنت استانش وصل شده بیاد بگه
مازندران که قطع
پسرصحرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
خوزستان ساعت 13:20 وصل شد و بعد از 20 دقیقه دوباره قطع شد
سهند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
یه لحظه وصل کردن برن ببینن اینستاگرام چه خبره دوباره قطع کردن
president
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
اعتدال راست میگه
ساعت حدودا یک وصل کردن من نت داشتم. دوستام هم داشتن
اما دوباره قطع شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
قم قطعه
بی نام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
اینترنت در بخش های وسیعی ار ابهای خلیح فارس و ب تاجار گوشه هایی از هرمزگان وصل شد

همین مقدار کافیع زیاد حرف بزنیذ عمینم قطغ میشع
Selfdefense
|
United States
|
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
بابا شما رو بخدا اینترنت رو وصل کنید
از کار و زندگی افتادیم بخدد
حامد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
ما رفتیم داخل غار بزرگی به نام ایران !!! الان با دود داریم پیام می فرستیم.... دیگه به این اینترنت اعتمادی نیست.اولین کاری که می کنم تمام مطالبم روی ایمیلمو روی هارد سیار میریزم و دیگه به این کشور هم اعتمادی نیست.سرمایه اجتماعی و اعتماد از بین رفت مثل آبرو که وقتی برود دیگه بر نمی گردد.مثل همه چیزهایی که خراب شد مثل همه مغزها که حرام شد مثل اون کودک کار که رفت و به باد شد و آینده همه بچه ها که خراب شد و اتحاد قبیله ها که خرد شد و ستون اعتماد که ریخت و ولو شد فقط یک چیز مونده اون هم اسم یک کشور که روزی سربلند بود که الان خار و خاشاک شده....
اهراب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
1
جالبه همه فقط متظر وصل اینتر نت هستند و گرانی های مصیبت بار که بزودی بدتر هم خواهد شد داره فراموش میشه چقدر زود به بدبختی عادت می کنیم....
Behrad
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
ساعت ۱۴:۴۵ تبریز قطع
اینجا اهواز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
اینجا اهواز: اینترنت بین الملل وصل شد
پاسخ ها
ناشناس
| Denmark |
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
بچه کی هستی که اینترنت تو را وصل کردند برای بقیه هنوز قطع است
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
1
وقتی یه مشت آدمی که تاحالا بویی از مسئولیت نبردن، میشن ""مسئوووووول"" وضعیت همینه که هست، آخه تو این مملکت مثلا اسلامی چنان حق مردم رو پای مال میکنید که انگار این دنیا بی حساب کتابه، اما خبر بد برای اقایون مسئول اینه که دنیای دیگه ای هم هست، امیدوارم از عذابی که تو اون دنیا منتظرتون هست لذت ببرین :))
faraj
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
دوستان من تهرانم
اینترنتم وصل شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
شیراز که قطعه هنوز
ناشناس
|
Denmark
|
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
آستانه اشرفیه در استان گیلان : اینترنت قطع است
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
اینجا قم ساعت 14:38 همراه اول، ایرانسل ،های وب، فعلا قطعن از بقیه اپراتورا خبر ندارم
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
ایلام اینترنت بین المللی هنوز قطعه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
شیراز که قطعه هنوز . بابا اینجا که ارومه ازاذل هم که گرفتند مشکل چیه که قطع هست هنوز چرا تبعیض میگذارید ؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
وضعیت مشهد وصله
دانا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
من هرمزگانم. اینترنت وصل شد. فیترشکن هم کار میکنه. تلگرام هم اوکی شد.
رسول میبدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
آقا رسول از میبد
اگر هم داخلی هم خارجی قطعه چطور پس کامنت گداشتی؟
یزد بین الملل در حد چند دقیقه وصل شد و الان قطع
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
شیراز که قطعه هنوز . بابا اینجا که آرومه , اشرار هم که گرفتند مشکل چیه که قطع هست هنوز چرا تبعیض میگذارید ؟؟
گودرزی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
من الآن اهوازم. اینترنت دارم
کسی از لرستان خبر نداره. قطعه یا وصله؟
صادق
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
دوستانی که وصلن. میشه بگید اینترنتتون مربوط به کدوم شرکت adsl یا اپراتور همراه هست؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
تهران هستم. 14:52 روز 30 آبان 98: اینترنت قطع است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
زرین شهر اصفهان
اینترنت هنوز وصل نشده
سهند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
اینترنت مخابرات اهواز هنوز که قطعه
اون دوستی که الان گفتی نت اهواز وصله کجای اهوازی و نتت چیه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
من دچار خفقانم خفقان.... بگذار هواری بزنم ... آی....

وقتی یاد این شعر کتاب مدرسه می افتم میبینم ایران من همیشه اسیر دست کسایی بوده که از اگاهی مردم ترسیدن ....
بخاطر یک روز بیشتر در قدرت ماندن زندگی مردم را گرفتند و زندگی اکثر جامعه رو تلخ کردن


کاش افزایش قیمت بنزین به بهبود شرایط زندگی منجر میشد
کاش این تصمیم باعث بالا رفتن بقیه هزینه های زندگی نمیشد

کاش ....
راستی پنجاه تومن چقدر به رفاه زندگی من کمک میکند؟؟؟

راستی کجای دنیا با مردم سرزمینش اینجور رفتار میکنند ؟
سینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
به غیر از مشاغلی که از طریق اینترنت بازاریابی و فروش انجام می دادند و تو این چند روز کلی ضرر دیدند ، ما در بسیاری از حوزه های تخصصی از قبیل نفت و گاز و پتروشیمی و برق و ابزاردقیق و ... نیازمند ارتباط با دنیا هستیم .ما حتی یه موتور جستجوی درست حسابی نداریم . دسترسی به استانداردها و مطالب علمی و پژوهشی و ...نیازمند ارتباط با سایت های اصلی است و خیلی از مشکلات دیگه که تو این چند روز پیش اومده نشون میده که اینترنت باید هر چه سریعتر وصل بشه .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
تبریز قطع ۱۴:۵۲
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
تهران قطعه. چرا جو میدی میگی وصله؟ :(
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
بوشهر همچنان قطعه
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
آذربایجان غربی قطع - ساعت: ۱۴،۵۳
کریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
همدان یه نیم ساعت وصل شد. تلگرام هم وصل یود. دانلود هم کردم. اما دوباره قطعه
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
بوشهر همچنان قطعه
مرد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
اصفهان تهران تبریز شیراز زیاد شلوغ کردین فعلا دست به سینه بشینید اخر از همه شما وصل می شید
کی کی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
اینایی که میگن تهران وصل شده دقیقا کجای تهران؟ کدوم اپراتور؟
همراه اول و مبین نت که قطعه فعلا!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
آقا خدا بگم چی کارتون کنه. این مسخره بازیا چیه. قطع کن وصل کن دوباره قطع کن. خب میمیری یه دفعه وصل کنی
Hana
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
هه
هر استانی راهپیمایی کرده نتشو وصل کردن
یه بنده خدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
گلستان هم قطع
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
ساعت 14:54 . گلبهار بلاخره اینترنت وصل شد
بهرام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
1
برا ما ترکا رو نمیخوان وصل کنن فک کنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
همون چند تا جایی هم که میگن وصل کردیم، اینترنت همراه اول و ایرانسل وصل نیستن، فقط اینترنت ثابت اونم با سرعت کم و قطع و وصلی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
1
بنزین گرون شد و یه مشکل برای مردم ایجاد شد و بلافاصله اینترنت هم قطع شد تا یه مشکل بزرگ دیگه شاید به همون بزرگی و یا حتی بزرگتر هم برای مردم ایجاد بشه و مردم که با اینترنت بیشتر از خود بنزین سر و کار دارند به اعتراض و نگرانی در مورد اینترنت حداقل در کامنت ها بپردازند و این مشکل اونا رو اذیت کنه. در واقع با مشکل دوم مشکل اول به فراموشی سپرده شده و وقتی مشکل دوم حل بشه یه احساس رضایت در ما ایجاد میشه و این حس خوب میتونه جایگزین اون ناراحتی از مشکل اول باشه. میتونه سیاست خوبی باشه. به هر حال احتمالا بعد ها اگه بخوان اینترنت ملی یا همون اینترانت یا هر چی اسمش هست رو پیاده سازی کنن وقتی که اینترنت رو ملی کردن شاید یه مشکل دیگه (مثلا قطعی آب :)) همزمان ایجاد کردند که باز مشکل قبلی یادمون بره و اونطوری همیشه همه چی کم کم ازمون گرفته میشه. (لطفا کامنت منو چاپ کنین)
کریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
مشهد وصل شده ، درود بر علم الهدی با درایت
فرزاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
1
اینجا شیروان خراسان شمالی
ساعت ۱۵ هنوز قطعه

قطع


عامل و بانیش ریشه کن بشه
خدا لعنتش کنه
رستمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
تهران ظاهرا قطع و وصله
رومانف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
تبریز قطعه ، مثل دویست سال پیش
ناشناس
|
Germany
|
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
قم هنوز قطعه
دو کاربر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
مشهد هنوز قطع هست ساعت 15:00
سلام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
تهران.پرند. ساعت15:00. ایرانسل قطع . بقیه رو نمیدونم
کی کی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
1
من بعد سه ماه که زندگیم تعطیل بود و واسه GRE میخوندم دیروز خیلی راحت آزمونم رو از دست دادم! باورتون میشه!!!
ابي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
اهواز قطع هنوز
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
سلام بر اینترنت ملی ✋
مهشید محمدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
بچه ها باید مودم رو خاموش روشن کنین؟
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
تبریز اپراتور ایرانسل ، وصله برام
parvaz
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
جهرمی در جریان نیست بنده خدا،تونستید بهش خبر بدین.وزیر عدم ارتباطات.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
داشتم تازه از اینستا درامد زایی میکردم ک قطع شد خدا نگذره ازتون الهی
Alireza
|
-
|
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
تهران ساعت 15:7, هنوز اینترنت قطع هست
عبدول کیوان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
شیرازکاملا قطعه ساعت ۱۵:۰۸
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
یعنی تو این مملکت به جایی رسیدیم داریم برای داشتن اینترنت التماس میکنیم
درود بر ایران ، خاک تو سر آمریکا
رامین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
تبریز پیشگامان قطعه هنوز
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
یه زمانی جایی مطالعه میکردم که مردم کره شمالی اجازه استفاده از اینترنت رو ندارن ، با خودم میگفتم مگه میشه؟ مگه داریم؟ چقدر تو محدودیت میزارن مردم بیچاره کشورشونو . چند روز پیش دیدم بعله ! تعجب کردیم سر خودمون هم اومد . امیدوارم کسایی که حکم قطعی اینترنت رو صادر کردن بدونن اینترنت چیه ! مردم کشوره های دیگه نمیخندن بهمون؟
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
خراسان جنوبی که همچنان قطعه.ولی انصافا خراسان جنوبی رو چرا قطع کردید؟؟؟؟خیلی مردم اینجا ...
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
آذربایجان غربی
ساعت 15:11
ایرانسل و ADSL قطع
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
هنوز قطع . لطفا نفری دوتا شناسنامه بدین من دوست دارم انتخابات دوتا رای بدم
رضوان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
شیراز هم قطعه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
تبریز قطع ۱۵:۱۲
صادق
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
متاسفانه همه تصمیمات حکومتی در این کشور به شیوه ای توهین آمیز و تحقیر آمیز انجام میشه. وقتی تصمیم به قطع اینترنت گرفته شد، هیچ اطلاعیه رسمی ای صادر نشد و فقط با پرس و جوی خبرنگاران بالاخره مسئولین پاسخ دادن که اینترنت قطع شده. الان هم ما باید از نقاط مختلف ایران خبر بگیریم که اینترنت وصل شده یا نه و هیچ اعلام رسمی ای صورت نمی گیره. تحقیر این مردم و آدم حساب نکردنشون تا کجا می خواد ادامه پیدا کنه؟
King
|
United States
|
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
اردبیل هم قطعه
Sahand
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
دوستانی که کامنت میذارید جدا از نظری که دارید و راجع بهش صحبت میکنید اگه میتونید حتما بگید از کجایید و چه اینترنتی استفاده میکنید که الان قطعه یا وصل
آیدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
تهران ساعت ۳:۱۴هنوز قطعه
ناشناس
|
Denmark
|
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
آستانه اشرفیه در استان گیلان همچنان همه مدل های اینترنت : قطع است
ezi
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
اینترنت

تهران
شیراز
اصفهان
اهواز
تبریز

وصل شد.
چی شد دلت خواست؟
منم دلم خواست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
درود بر اینترنت ملی جهان سوم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
تهران 3:15 اینترنت دانشگاهیان وصل شده.
hossein
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
اینترنت استان اردبیل هم 3 روزه قطعه و وصل نشده.
mohammaf
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
اینترنت قشم باز است
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
تهران کدوم مناطق وصل شده؟ منطقه ۲ هنوز قطعه ساعت ۱۵:۱۷
hossein
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
تبریز وصل نشده دروغه
ریحانه
|
United States
|
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
قم قطعه هنوز ولی اینترنت داخلی سرعتش خیلی خوب شده
۱۵:۲۱
حنانه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
اینترنت بین الملل تبریز هنوز قطع هست. هیچ کدوم از پیام رسان ها و حتی گوگل هنوز باز نمیشه!
ساعت ۱۵:۱۹ دقیقه.
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
ایلام هنوز قطعه
omid
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
سلام اصفهان ساعت ۳.۲۱ هنوز قطعه
ناشناس
|
Germany
|
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
ظاهرا فقط اینترنت شزکتها و مؤسسات تجاری وصل میشه. امروز کلا شرکتها و بازار تعطیل شد . و اینرتنت خانگی فعلا ول معطلیم.
قم هنوز خانگی و همراه اول و ایرانسل قطعه
مینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
اصفهان شاتل هم چنان قطعه . یعنی کلا اینترنت قطعه هیچ کس وصل نشده هنوز
مسعود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
مشهد هم هنوز وصل نشده
wearnocap
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
تهران نت نداره!
غضنفر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
اینترنت کل ایران قطع هستش . دوستان جو ندید . امشب ساعت ۸ کلا وصل میشه
جوجه کبک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
شیراز( بلوار جمهوری) شاتل قطع هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
قبلن می گفتن هرکس به شهر خود شهریار است!
وضع ما رو باش
باید بشینیم ببینیم کی نت وصل میشه بتونیم حداقل کار کنیم!!
لعنت به من اگه تو این کشور بمونم لعنتتتت به من
حنانه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
اینترنت تبریز ایرانسل قطع.
همراه اول قطع
ثابت - آسیاتک قطع
بی نام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
اقای غضنفر از کجا میدونید اینترنت امشب ساعت هشت وصل میشه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
زنجان قطعه 15:27
ابوالفضل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
رشت هنوز قطعه وصل کنید اِ.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
شیراز قطع هست ساعت 15:27 روز 30 ابان هستیم و همه از کار وزندگی مونیدم انگار رفتیم چندین سال پیش و نمیدونم چرا یه مشت ابله فکر میکنن اینترنت فقط واتس اپ هست در حالی که اطلاعات و تکنولوژی از هنر تا دانش هر ثانیه در حال به روز شدن هست نمیشه حتی با اینترنت ملی بدون محتوا پیشرفت کرد . لطفا وصل کنید تا بدبخت تر وعقب مونده تر نشدیم
hossein
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
احتمالا دو سه روز هم همینطورری ملت رو سر کار میزارن ..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
یک بزرگواری فرمودن ماشین برای استفاده کردن هست نه برای ایجاد راه بندان، لطفا در مورد کارکرد اینترنت هم اگر نظری ذارند جهت تنویر افکار عمومی بفرمایند؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
یک هفته است حتی یک ریال هم کار نکردم.
کسب و کار فقط تپسی و اسنپ نیستند !

تهران اینترنت قطع است. ساعت 15:31
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
یکی از مدیران شرکت های اینترنتی هم به من گفت قراره امروز وصل بشه. الله اعلم
mohammad
|
-
|
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
ارومیه قطع

خیلی باحال بود اومدم نظر بدم خودشونم ایمیل میخوان مگه اینا برا دشمنان اسلام نیست خخخخخخخخخخخخخ
فرزاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
اینجا شیروان خراسان شمالی
هنوز قطعه
ایرانسل
مخابرات
همراه اول
قطع
ریحانه
|
United States
|
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
قم ۱۵:۳۴ هنوز قطعه
اینترنت همراه اول و ایرانسل
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
امیدوارم نوشته‌های من را پاک نکنید و اجازه بدهید کسانی که هموطن من هستند کمی به فکر فرو بروند...

آب که سر بالا بره قورباغه ابوعطا میخونه!

مردمی که تنها در انتخابات مردم هستند و پس از آن در هر رویدادی اغتشاشگر تلقی میشوند نیازی به اینترنت نخواهند داشت...

اشتغال ، دانش و پژوهش ، پیشرفت و ... شعارهای بیش نیستند و هیچ یک برای مسئولان کشور اهمیتی ندارند!

تنها حقوق شهروندی ما ایرانیان ، مرگ و رفتن به زیر خاک است که برای همه یکسان و برابر است!! (البته ظاهر این رویداد نیز کمی متفاوت است چرا که برای برخی پس از مرگشان مراسم دهان پر کن می‌گیرند ولی برای برخی سوت و کور باقی می‌ماند.)

از ماست که بر ماست...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
گویا دسترسی اینترنت از ۵ درصد یه ۱۳ درصد رسیده
مصطفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
هرکی دانشجویه تا دو سه سال دیگه فورا پذیرش بگیره از هر کشوری که شده من مطمینم اینترنت بین الملل واسه همیشه قطع میکنن ، کسی که با یه بهانه یه هفته قطع کرده با یه بهانه ساده هم میتونه واسه همیشه قطع کنه اونوقت نمیتونین حتی رنگ پس زمینه سایت دانشگاهای خارجو ببینین چه برسه که پذیرش بگیرین برین اونجا رنگ دیواراشونو ببینین
مریم سواعدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
اینجا شوش دانیال نت هنوز قطعه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
نت بلاک تایید کرد

نت بلاک که یک وبسایت در زمینه آزادی استفاده از اینترنت در جهان است تائید کرد که پس از 113 ساعت قطعی اینترنت در ایران، اتصال داخل ایران به اینترنت جهانی به آرامی در حال افزایش هست و به 8 درصد رسیده است.
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
ما هیچ، فقط نگاه....
mohammad
|
-
|
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
ارومیه قطع

خیلی باحال بود اومدم نظر بدم خودشونم ایمیل میخوان مگه اینا برا دشمنان اسلام نیست خخخخخخخخخخخخخ
بهراد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
دوستان من پرس و جو کردم ، گفتن اولویت با مراکز تجاری و موسسات هست ، تا عصر اونا وصل میشن،الان هر جایی هم وصل بشه سرعت کم خواهد بود ، نت های شخصی عصر به بعد باز خواهند شد نگران باشین
تبریز ۱۵:۳۴ قطع هست
غضنفر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
دکمه قطع و وصل اینترنت دست منه . پس لطفا تا ساعت ۸ شب جو ندید
ساعت ۸ شب وصل میشه
تنهای تنها
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
امیدوارم نوشته‌های من را پاک نکنید و اجازه بدهید کسانی که هموطن من هستند کمی به فکر فرو بروند...

آب که سر بالا بره قورباغه ابوعطا میخونه!

مردمی که تنها در انتخابات مردم هستند و پس از آن در هر رویدادی اغتشاشگر تلقی میشوند نیازی به اینترنت نخواهند داشت...

اشتغال ، دانش و پژوهش ، پیشرفت و ... شعارهای بیش نیستند و هیچ یک برای مسئولان کشور اهمیتی ندارند!

تنها حقوق شهروندی ما ایرانیان ، مرگ و رفتن به زیر خاک است که برای همه یکسان و برابر است!! (البته ظاهر این رویداد نیز کمی متفاوت است چرا که برای برخی پس از مرگشان مراسم دهان پر کن می‌گیرند ولی برای برخی سوت و کور باقی می‌ماند.)

از ماست که بر ماست...
ناشناس
|
United States
|
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
بوراسی ارومیه نت یوخدو
شیما
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
تهران منطقه پاسداران که قطعه ، برا اینترنت هم باید خوشحالی کنیم☹☹
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
یه مشت پیره خرفتو گذاشتن مسئول اینترنت کشور
اخه بیشعور تو چی حالیته بروگمشو یه جور
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
وای خدا صدا و سیمای میلی کم بود اینترنتم ملی کردن
فردین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
طبق اطلاعات موثق ظاهرا تصمیم گرفتن بهمون لطف کنن اینترنتو وصل کنن. این قطع کردن ها وصل کردن ها هم برای اینه که پر رو نشیم. شاید هم عرض شو ندارن یه باره وصل کنن.
غضنفر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
دکمه قطع و وصل اینترنت دست منه . پس لطفا تا ساعت ۸ شب جو ندید
ساعت ۸ شب وصل میشه
مسعود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
من موندم تو اخبار میگن همه جا امن و امانه اما بعدش میگن تا شرایط اوکی نشه اینترنتو وصل نمی‌کنیم :| حتی نمیتونم رزومه مو برای دانشگاه‌های خارجی بفرستم که فرار کنم از این جا .
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
اون شهر هایی که وصل شده فقط خانگی adsl وصل شده همراه اول و ایرانسل در تمام ایران قطعه
امید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
اگه منظورتون از قطع کردن اینترنت این یود که مردم رو به غلط کردن بندازید به خدا حاصل شد.ما ملت دیدیم که زور شما زیاده شما می تونید بجای ۸۰ میلیون تصمیم بگیرید.ما فهمیدم که نباید به تصمیمات خلق الساعه شما بزرگواران واکنش نشان بدیم.حالا جون هر کی که دوست دارید نت رو وصل کنید تا بیشتر از متضرر نشیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
حییییییییییف از این همه جوان که .....!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
اتشفشان های خاموشی در تک تک ما نهفته است


پرو بال ما را چیده اند
ما مرغانی هستیم ک حتی از تماشای بیرون غرق در لذت میشدیم و انها روی قفس مارا پوشاندند

صدای ما می امد
ان ها گفتند این مرغان خوش صدا باز راضین
و اینبار....

راستی قرار است چه مصیبت بیشتری سر ما بیاورند ؟
اینترنت ک وصل خواهد شد
ما دوباره می خندیم
اما
از جوانیمان
از زندگیمان
نخواهیم گذشت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
اسیر شدیم تو این کشور .... یادم به کره شمالی می افته !!!!!!!!
حق اعتراض نداریم !!!
شرافت و حق انسانی مونو گرفتن باید بشینیم التماسشون کنیم ..... خدایا تا چه حد ادامه داره مظلومیت ؟؟؟؟ شکاف طبقاتی که ایجاد شد رو کی جوابگو می تونه باشه ؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
انقدر دوست دارم مثلا ی مسیول رد بالا نه ها همین پایین پایین ها بخاطر وقایع اخیر بیاد و معذرت خواهی کنه خدایی نکرده استعفا نه ها فقط معذرت خواهی کافیه
فقط خدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
سیستان پلوچستان .شهرستان زابل .
هنوز اینترنت ها قطع که وصل میشه؟ ؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
یعنی الان داریم تنه می زنیم به تنه ی کره شمالی . به چه روزی افتادیم که آویزون باید بشینیم جلوی مانیتور ببینیم ساده ترین اتفاق زندگی مردم تو سراسر دنیا اینجا بیفته و ما هم دسترسی به اینترنت داشته باشیم. وای وای وای به این روزگار ما.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
دیگه دوستشون ندارم .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
تا کی به تمنای وصال تو یگانه
اشکم شود از هر مژه چون سیل روانه

خواهد به سر آید غم هجران تو یا نه
ای تیر غمت را دل عشاق نشانه

جمعی به تو مشغول و تو غایب ز میانه

تنها راه نجات
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
ساعت ۱۶ همدان همه چیز قطعه
بيتا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
خدا همتونو لعنت كنه اينترنتم گرفتيد ازمون
ناشناس
|
-
|
۱۶:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
وی پی ان ها رو احتمالا قطع کردن حالا اینترنت رو باز میکنن
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
ببین به چه فلاکتی افتادیم که اخبار کشور رو باید از سایت های داخلی که زیر سان.سور هستن پیگیری کنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
تهران ساعت ۱۸ هنوز قطعه دروغ بود تا مردم شهرها را به هم بدبین کنند
بی نام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
پس اینترنت زنجان وصل نشدددد؟خدای من اسیر شدیمااا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
دوستان قطعی اینترنت یکجور تنبیه کردن حکومت و یک نوع شرطی سازی است.
وقتی یه موش بره سمت یه غذایی، اگه بهش برق وصل کنن چندبار که رفت و درد کشید دیگه سمت اون غذای خاص نمیره.
شما رفتید سمت چیزی که اونا نمیخواستن. باید تنبیه بشید. ولی نه تنبیهی که زود یادتون بره. این تو ناخودآگاه ذهن مردم ایران میمونه که اعتراض مساوی است با قطعی اینترنت. پس سری بعدی اگه خواستن اعتراض کنن تعدادشون کمتر میشه و سری های بعدی دیگه کلا معترضی نخواهد بود. مثل اون موش که دیگه نمیره سمت اون غذا. پس همتون بچه های خوب و سر براهی میشید. همانطور که استانهایی که بچه های مودبی بودن زودتر به پاداش میرسن.
این است فلسفه قعطی اینترنت. خوب باشید اینترنت میدیم بهتون حال کنید. بد باشید ضدحال میزنیم بهتون. افتاد الان؟
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
کشتین مارو چیشد این اینترنت گور به گور شده کی وصل میشه
شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
من از تمام دوستان، آشنایان و اقوام که خواهش کردم به روحانی رای بدن حلالیت می طلبم، ببخشید!
خودم هم اشتباه کردم اصلاً رای دادم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
سلام اینجا گیلان شهرستان آستانه اشرفیه اینترنت قطع هست متاسفانه
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
اینجا خراسان رضوی شهرستان سرخس ساعت ۱۶:۱۶ نت هنوز قطع هست خاک برسر این مسئولین
Sahand
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
دوست عزیزی که میگی ساعت ۸ و این حرفا.. شاید نت رو برای شما ساعت ۸ قطع کرده باشن ولی ساعت ۸ از نظر امنیتی ساعت خوبی برای وصل نیست اگه از دید خودشون نگاه کنی
احتمالا هر جایی که قرار باشه امروز وصل بشه تا ساعت ۶ میشه و بقیش میره برای فردا
نت موبایل ها ام عقل و احتمال میگه که تا شنبه وصل نمیشه و امروز فردا اگه بخواد چیزی وصل بشه adsl هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
دوستان سلام همه میدانیم که در تمام ایران اینترنت قطع است بنابراین :
لطفا هر استان یا شهرستانی که اینترنت بین الملل ان وصل می شود اعلام بفرمایید
در فلان تاریخ فلان ساعت فلان اینترنت ( نوع اینترنت اعم از رایتل .ایرانسل.همراه اول.ADSL.اینترنت تلفن ثابت و...) وصل شد .
تشکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
شیراز هنوز قطع هست میشه لطف کنید بفرمایید کی اینترنت در شیراز رو وصل میکنید ؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
گیلان که آرام هست لطفا اینترنت بین الملل را برای همه اپراتورها و ADSL وصل کنید
بلوچ
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
چابهار کلا قطع. دانشجویان دانشگاه دریانوردی امروز اعتراض کردند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
شیراز هنوز قطع هست میشه لطف کنید بفرمایید کی اینترنت در شیراز رو وصل میکنید ؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
دوستان لطفا : اسم شهر یا استان خود را بنویسید: اگر اینرنت دارید : + و اگر اینترنت ندارید : ـــ بگذارید

مثلا:

گیلان :ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

یعنی در گیلان : اینترنت : قطع است
کا وه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
شیراز
ایرانسل قطع
همراه اول قطع
اینترنت خانگی قطع
وووووو قطع
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
س
اینترنت مشهد قطع است
ساعت۱۶:۴۳
سه کاربر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
ساعت 16:50 مشهد اینترنت ایرانسل و شاتل قطع هست
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
قطع اینترنت یعنی توهین به شعور ملت.یعنی بی اعتمادی به ملت.یعنی ما می فهمیم و شما نمی فهمید.یعنی مردم را به حساب نیاوردن.یعنی حق الناس را لگد کردن.یعنی بیکار کردن جوانانی که نان آور خانواده شان هستند.و........
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
استان ینقاق هم اینترنتش قطع هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
زمان ویدئو وی اچ اس بگیر و ببند کردید ماهواره آمد
زمان ماهواره پارازیت زدید اینترنت آمد
زمان اینترنت فیلتر کردید فیلتر شکن امد
تا امروز که قطعی کامل اینترنت رو انجام دادید برای این هم راه حلی خوهد آمد
در این موش و گربه بازی های چندساله انچه از دست دادید حمایت مردم بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
شب شد هنوز اینترنت ها قطعه ها مسوولین بیدارین یا خواب ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پس کو این وصل کردن اینترنت بین المللی
مجتبی دهقانیزاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
یزدم قطعه
ممدک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
سلام . هرمزگان همراه اول وصل نبید . خداحافظ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
دیگه دوستشون ندارم .
سیدعلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
فقط سوالی که دارم اینه که چرا استان گیلان که همیشه ضد اغتشاشات بوده و همیشه ولایتمدار بوده و مردمش نه بخاطر بی غیرتی که بخاطر غیرت داشتن به مام میهن و وطن دوستی اصل با آشوبگران نبوده اند . هرگز همکاری در هیچ اعتراض نابود سازی بیت المال نبوده اند . چرا باید اینترنتش قطع شود . تا اونجا که همه میدانند . بیشترین مالیات کشور ررو هم گیلان میده . برا تهران بیشت نقاط وصل شده . تقریبا کرمانشاه و شیراز هم . هرجا اغتشاش بوده تقریبا داره وصل میشه ولی گیلان نه. اینجا میشه گفت نژادپرستی ملی هم داریم . حتی در تصمیمات کشوری و سیاسی . جالبه که بیشتر مسئولین ما از آذری زبان ها یا اصفهانی ها یا تهرانی ها هستند . اما همیشه گیلان کمترین خدمت رسانی یا بها داده میشه . بیشتر فحاشی ها و حتی جوک های بی ادبانه به مردم گیلان گفته یا نسبت داده میشود. کمی حیا کنید و بس کنید این خودتحقیری های خودتان رو . مردم گیلان خوب شماها را شناخته اند
محمدرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
چند روزه که از کسب کار افتادم . حدود یک و نیم میلیون ضرر کردم رسیدیم ب آخر ماه و قسط . اجاره مغازم رسیده و کارم مگیم سنتره و کارم با اینترنت . کی پاسخ گو من که یک جوونم هست؟؟؟ مملکت کاااملا اسلامیه !!! حروم در حروم
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
دیکتاتوری شاخ و دم نداره، همینه دیگه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
اینترنت خطوط ثابت و همراه در تبریز هم قطعه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
تنها نتیجه قطع اینترنت بلند شدن دیوار بی اعتمادی بین مردم و نظام هست و افزایش نارضایتی مردم
فردا تو انتخابات مجلس هی میگن بیاید رای بدید من یکی که قسم خوردم دیگه هیچ وقت رای ندم
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
تو رو خدا بنزین دروغ شده خب ما گردنمون از مو باریکتر ولی تو رو ب جدتون لطفا خواهشا دروغ تحویل مردم ندین در استان هرمزگان اینترنت همچنان,قطع میباشد شاید اینترنت چند نفر مسوول رو وصل کردین لطفا پیگیری کنید
رسول
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
حاجی وصل کن لامصبو .همدانو وصل کن.این میگه اون قط کرده اون میگه نه این قط کرده .میترسید انگار.هرکی قط کرده وصلش کنه
Sahand
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
۵۳ نظر در حال بررسی؟ تنها جایی که حرف میزدیم و تبدیل به یه شبکه اجتماعی شده بود نظرات همین صفحه بود که اونم مثل اینکه دیگه تعطیل شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
من بازنشسته هستم امثال من عمری تو این مملکت زحمت کشیدن به جای اختلاس و دزدی چندر غاز حقوقی جمع کردیم که اخر عمری زندگی راحتی داشته باشیم
جوانان عزیز من اگر برگردم عقب از این کشور مهاجرت می کردم اینو نه حرف که یک زندگی برام ثابت کرد پس عمرتون رو تو این مملکت بی صاحب که تلف نکنید که هیچ ارزشی برای اینا نداره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
اینترنت در عصر امروز مثل برق و آب است.
قطعی اینترنت باید در شرایط بسیار بحرانی باشد و زمانی بسیار کوتاه. یعنی حداکثر سه روز. نه اینکه به این شکلی که مسئولان چند روزه بعد از آرام شدن اوضاع باز دارن با روان یک ملت بازی می کنند، انگار از کل مردم می خواهند انتقام بگیرند. این کار باعث دشمنی بین حکومت و مردم میشه در آینده همه ضدنظام میشن. یعنی واقعا بقای نظام وابسته به قطع و وصلی اینترنت هست؟
ابوالفضل محمودی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
به خدا هر چی سرمون بیاد حقمونه وقتی ساعت ۵ صبح همه مردم میرن واسه رای دادن یا رفتن بسیج شدن واسه جلوگیری از اعتراض (روزی ۸۰ هزار تومن) مردم بخدا حقمونه یا یارو مسئول فیلم کثافت بازیش میاد بیرون از طرفی ادعای مسلمان بودن در میارن حقمونه
مانا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
اصلا جایی هست اینترنت برقرار باشه ؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
اینستا و تلگرام برای همیسه قطع بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
ساعت شش و. نیم عصر کرمان قطع.
پشیمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
ملت تنبیه شدن .فهمیدن که ازاین به بعد نباید زر زیادی بزنند .وصل کنید .حساب کار آمد دستم .نفهمید کردن .شما به بزرگواری ببخشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
کی جواب بسته های اینترنتی که ما گرفتیم رو میده.جز اینه که تو این وضعیت اپراتور ها دارن با دمشون گردو می شکند. همیشه و همیشه وا اقشار بدبخت ضرر می کنیم.خودشون الان سرور و اینترنت دارن و حال ما رو درک نمی کنن.جریان همون مقاومت کردنه .فقط ما باید مقاومت کنیم.گوشی شده ارزو لوازم درست و درمون خونه شده ارزو .پراید شده ماشین لوکس امکانات عادی یه جوون تو خارج شده برا ما ارزو .گوشت هم کردین برامون آرزو.بنزین رو چنان گرون کردین که سفر و یه گشت شبانه هم داره میشه ارزو و اینترنت هم برا ملت می کنید ارزو. خدایا به جوونی ما رحم کن و ما رو از ایت شرایط دربیار که خودت می دونی با این همه ثروت داریم عینه سگ زندگی می کنیم‌.یا بکشمون یا نجاتمون بده به حق چیز هایی که ازت دیدم ومی دونم هستی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
چرا همش دروووغ ؟ هنوز که وصل نیست
Kiki
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
من حدود نیم ساعت چهل دقیقه نت داشتم
مبین نت
ولی قطع شد
غرب تهران
سلام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
استان بوشهر نت همراه و ثابت همچنان قطعه!
فقط مراکز دولتی اونم خط ثابت اونم شنیدم مطمئن نیستم.

ضمنا از خبرگزاری اعتدال صمیمانه تشکر میکنم که این چند روز زبان حال ما شدید، اغلب پایگاههای خبری یا نظرات رو نمیذاشتن، یا ممیزی میزدن رو درد دل مردم
حق الناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
اینترنت رو وصل کنید خسته شدیم به خدا
خدارو خوش نمیاد این همه ظلم
معتضدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
باباااااااااا وصل کنید دیگه آخه ما دردمونو به کی بگیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه هفته س از کار وزندگی افتادیم همشم وعده دروغ میشنویم...
اگه میگید آرامش برقراره پس وصل کنید دیگه
حق الناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
اینترنت رو وصل کنید خسته شدیم به خدا
خدارو خوش نمیاد این همه ظلم
Yusef
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
خدایا، یعنی میشه پذیرش بگیرم از این کشور برم دیگه پشت سرم رو هم نگاه نکنم.
ما نخواستیم، در به دری بلاد کفر هزاران بار بهتر از جایی است که اگه بخوان حق نفس کشیدن رو هم ازت می گیرند.
خوشا آنان که رفتند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
از اخبار حالم بهم میخوره خستم کردید این چه وضعیه واقعاااا؟ هی ببین کی وصل شده و کی قطعه ؟ یه مشت گروگان شدیم دست شما . نه پول میخوام نه بنزین نه هیچی فقط اینترنت رو راه بندازید مثل اولش
یه دربه در
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
ساعت19:25سی ام ابانماه اینترنت قده،اخه چرا ماباید جواب بدیم؟چرا کسی پیدا نمیشه از مسولیین بگه دقیقا چموقع اینترنت وصل میشه؟اخه دراینده نزدیک شد جواب, اصفهان نت نداریم
مردم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
مردم به اسارت گرفتند تو ایران !
نون به نرخ خورها چیه این وسط مثل سگی جلوش یه تیکه نون انداختند واق واق میکنند !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
تو این چند روز تمام کارم رو هواست کلی ضرر کردم بدبخت شدم .. اینترنت مثله ابو برق تو این زمونه جزو چیزهایه ضروریه
نه تنها شیش روزه نت قطعه .الانم به دروغ میگین وصل کردین ولی کو؟
اصلا ذره ای مردم و معشیت مردم و کار و روان مردم براتون مهمه؟
من تمام زندگیم رو هواست به خاطر بی نتی
یعنی با این کارتون فقط میزان نارضایتی رو هزار برابر کردین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
دیگه همون داخلی ها مثل filimo که همش با فیلم سر مردم رو گرم میکردید که یادشون بره نت ندارن هم نمیاره شادباش میگم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
یزد قطع
فقط و فقط مهاجرت
بهرام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
به قول یکی که میگفت من امشب دوستت داشتم
فرشادفیاض روحی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
لاهیجان هنوز هم قطع هست.وقطع کردن اینترنت راه حل مناسبی برای کشوری که ادعای گفتگو تعامل باجهان رو داره مناسب نیست وبسیار کار ناپسندیه.متاسفم برای عملی که درکشور عزیزمون اتفاق افتاد(قطع اینتزنت)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
وصل شد ...خمین - استان مرکزی اینترنت ثابت adsl وصل شد هوراااا ولی همراه نه هنوز
فرشادفیاض روحی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
لاهیجان هنوز هم قطع هست.وقطع کردن اینترنت راه حل مناسبی برای کشوری که ادعای گفتگو تعامل باجهان رو داره مناسب نیست وبسیار کار ناپسندیه.متاسفم برای عملی که درکشور عزیزمون اتفاق افتاد(قطع اینتزنت)
ولی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
هیچ جا وصل نیست الکی می گن
از گیلان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
گیلان چرا قطعه.اینجا که خیلی آروم بود.نهایتش چن تا بوق زدن اونم توی رشت .ما رودسریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
اینترنت در گیلان ساعت 20:24 شب هنوز که هنوزه قطع است .مسئولین کجایین ؟ دقیقا کجایین؟ چه کار می کنین؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
با اين كار نارضايتي مردم رو ١٠ برابر كردين
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
هیچ اتفاقی نیفتاد همش وعده های دروغ و پوشالی .شب شد و اینترنت همچنان قطع میباشد. پناه بر خداا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
زنجان قطعه 20:56
Tabrizi
|
United States
|
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
خوابگاه دانشگاه تبریز وصل شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
ای خدااااااا کجایی به دادم برس کارام مونده هیچی وصل نشد
من فلسطینی نیستم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
دروغ خیلی بد است
دولت ما دروغ میگوید
ما از دروغگو بدمان می آید
مش قاسم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
راستی تکلیف بسته های اینترنتی چی میشه
راههای دزدی از مردم فک کنم زیاده
مادانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
قظعه 312 بهشت زهرا اینترنت وصل شده خدایا منم ببر اونجا
گمنام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
مثل اینکه باید در مورد قطعی اینترنت هم اغتشاش بپا کنیم تا وصلش کنن اینا زبان خوش حالیشون نیست...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
عزیز جون نرنجون ؛ شیرفلکه نت تبریز رو یه دور بپیجونی ممنون میشم ... نه نت خانگی ؛ نه همراه اول ؛ نه ایرانسل !
میرزا غلوط
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
گوگی
اونار
اسمال آباد
پارو
این آ هنو قهطه
مهسولین ی کاری بکنند..تلف شدیم خووو
بدنیا امده در جهنم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
شهرستان خمین وصل کردند برای 40 دقیه ولی دوباره قطعش کردند. عجب ضد حالی
احمد ذوقی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
اینم از شانس مایه
مبتکر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
دکمه اینترنت دست منه دست به سینه بشینین تا وصل کنم آفرین آفرین بچه های خوب
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
جان هرکی که دوست دارین اینترنت و فعال کنید از روز شنبه گوشیم ریست فکتوری کردم به اینترنت نیاز دارم تا گوشیم کارکنه اگه ملت و مردم براتون اهمیت داره اینترنت و فعال کنید نوه های من
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
دوستان اینجا اعلام کنید کدام شهر و تا چه سطحی اینترنت دارید تا واقعا نتوانند به دروغ مردم را سر کار بگذارند که مثلا به اهوازی ها بگویند اصفهانی ها نت دارند و به اصفهانی ها هم بگویند تبریزی ها اینترنت دارند
Hassn
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
Adsl تبریز کلا قطع شد دیگه داخلی ها رو هم نمیاره
الانه که دیگه برقارو هم قطع کنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
ساعت 23:20 دقیقه روز پنجشنبه ، مرکز شهر تهران منطقه 6 ، مبین نت و همراه اول و ایرانسل ، همه قطع.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
اصفهان هیچ گونه اینترنتی وصل نشده نه همراه نه ثابت. همه اینترنت خطوط رایتل ایرانسل همراه اول قطعه.هم چنین شاتل و... قطعه
Ali
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
اهواز ساعت ١١:٣٠ شب اينترنت موبايل(ايرانسل) هنوز وصل نشده.
sara
|
Russian Federation
|
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
با قطع اینترنت بین الملل و وصل نکردن ان دیگر مطمئن شدم شورشها کلر خودشان است اول به خاطر اینکه مردم به خاطر حفظ امنیت به گرانی بنزین اعتراض نکنند دوم اینکه با نشان دادن عدم لیاقت اصلاح طلبان سکوهای اصول گرایان در مجلس پر شود مردم هیچ وقت جرات اتش زدن اموال عمومی و خصوصی را نداشتند در فیلمی در اپارات دیدم که به مسئول پمپ بنزین اتش زدن در ساعت ۴ را اطلاع داده بودند و مسئول پمپ بنزین از نیروهای اتش نشانی و انتظامی درخواست کمک کرده بود که نیامدند و گفت نیروهایی اموزش دیده بودند حدود ۱۰۰ نفر ریختند داخل در ۳۰ ثانیه اتش زدند و ۲۰۰۰ نفر هم معترض بیرون بودند جای دیگری اقایی گفت هنگام اتش زدن بانک تجارت به نیروی انتظامی اطلاع داده بودند ولی نیامدند مطمئنم مردم جزو معترضین بودند جزو اختلالگران نبودند.
حسین کرد شبستری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
0
یه نوع بازی قطع و وصل راه انداختن اینم یه جور سرگرمیه دقیقا ملت و گوسفند فرض کردن
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
توریست های بدبخت چ گناهی کردن امدن ایران میخان ارتباط داشته باشن با وطن و خانواده
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
وزیر جوان، پاتو از رو سیم ور دار!
ahmad zoghi
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
من امشب دوسش داشتم
کمال
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
زنجان وصل نیست ساعت00.34 وصل نیست
حسام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
امیدوارم روزی برسه که هیچکس از حقیقت رو فریاد زدن نترسه هرچند که از اون فریاد متضرر بشه
حقیقت جو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
شهر ما اصلاً ‌‌آشوب و تخریبی نبود
آشوبهای جاهای دیگر هم که چند روز پیش تموم شد
رئیس شورای عالی امنیت ملی، شخص رئیس جمهور است یعنی حسن روحانی

دبیر شورای عالی امنیت ملی هم شمعخانی هست

لعنت خدا بر این دو نفر و همفکرانشان که اینقدر ظلم میکنند

احمدی نژاد یکبار هم اینترنت را قطع نکرد

قطعی اینترنت حق الناس بسیار بزرگی است
یه بدبخت که بیکار شده از قطع اینترنت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
چرا وصل نمیکنن؟
اینا از خدا هم نمیترسن؟؟؟
بابا نونی که از نت درمیاوردیم و باهاش کار میکردیمو
الان رفتیم تو هفتمین روز که بدبختمون کردید .. کارمو نابود کردید
نمیدونم چه جوری باید بگیم التماس کنیم اینترنتد وصل کنین
گیلان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
برا چی هنوز اینترنت گیلان قطعه،خوبه از همه استان ها اروم تر گیلان بود و هست،عجبا
محمد
|
Romania
|
۰۲:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
عوامل آمریکایی با انحراف اعتراضات آرام در واقع مطالبات اصلی مردم را می دزدند تا به اهداف خود برسند.

این سناریوی آمریکای ملعون علیه جمهوری اسلامی ایران است. با ادامه پیدا کردن قطعی اینترنت به این سناریو لطفا دامن نزنید.میلیون ها نفر در همین ایران دارند از طریق اینترنت امرار معاش می کنند.افزایش مشاغل اینترنتی باعث میشه نوعی تعادل شغلی در جامعه ایجاد بشود و مقدار قابل توجهی از نرخ بیکاری را خصوصا در بین جوانان(علی الخصوص متاهلین جوان) کم کند..
سامان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
قابل توجه عزیزانی که شناسنامه بدست تا ساعت 10 شب تو صف واستادن تا به روحانی 1400 رای بدن، مقصر اصلی شماهایید، بازم برید خودتونو جررر بدید و سینه چاک امثال این خاءنین باشید.
جالب اینجاست که آقایان و مراجع عظام و طلاب حوزه های علمیه که نگران وضع مردم یمن و رویندیا و کشمیر و... هستند و تا آمریکا میگه ف همشون اعلامیه میدن و محکوم میکنن و زمان شاه تا تقی به توقی میشد تحصن میکردن و اعصاب غذا و... کلهم اجمعین صداشون در نمیاد، انگار که از ماها نیستن، انگار نه انگار که جماعت ملیونی هموطن نونش بریده شده

فتقبل ا.. احسن الخالقین دوستان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
شدیم مثل کره جنوبی
دیکتاتوری تا کی روزی میرسه که این مردم به پا خیزند و مثل غزافی لختتون کنن مرگ بر دیکتاتور
ناشناس
|
Romania
|
۰۳:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
آگاه ساز:

❌ این استدلال که قطع اینترنت به دلایل امنیتی است اگر صحیح باشد، نشانگر ضعف و نقص در مراکز امنیتی است که باید هر چه سریعتر برطرف شود❗️
fereydun
|
Romania
|
۰۴:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
با قطع اینتر نت بین الملل ایران را به عصر حجر برمی گردانید. فکر می کنید دلیل اینکه همه دنیا بمب اتم دارند و ما الان این همه از دنیای علم عقب هستیم چیست؟ بله درست حدس زدید افراد نا اگا هی مانند شما ایران را ویرانه می کنند.شرم کنید و از خدا بترسید
Mehran
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
با سلام و خسته نباشید همه شهر ها اینترنتشون درست شده فقط خراسان رضوی که آروم بود قعطی اینترنت باید داشته باشه؟ دستتون درد نکنه از اینکه به فکر ما هستین.واقعا که چی بگم ما اضافی بودیم این وسط بین شهر های دیگه
سمند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
8 صبح جمعه اصفهان هم جنان قطعه من نمی دونم چرا الکی می گین وصل شده مردم هیچ جای ایران وصل نشده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
ساعت 8:35روز یکم آذر نت شهرستان جم.بوشهر هنوز قطعه الان رفتیم تو هفتمین روز از قطعی نت.خب مثل این که اینترنت هم دیگه آصل نمیشه.ما که بدبختیم برای ما فرقی نمی کنه اب که از سر گذاشت چه یک وجب چه صد وجب .
سمیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
اخلالگران و کسانی که شلیک می کردند و آتش می زدند برادران ..... بودند نه مردم که اسم اراذل هم رویشان گذاشتند.
مردم از نظر اینها کسانی هستند که هر بلایی سرشان آمد مثل گوسفند باشند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
ترس ...
از انچه برملا خواهد شد
نسترن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
نت خواج ربیع مشهد هنو قطعه
Khaled
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
خرمشهر تاريخ 1398.9.1 همچنان اینترنت قطع میباشد. یاد ان روزها بخیر گوگل. کروم. وای واتساب. بازی پوبجی