کد خبر: ۲۳۰۲۵۵
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۴
سردار رمضان شریف درباره پرونده زم گفت: در این پرونده تلاش ویژه ای شده است و هم دستان وی در داخل و خارج کشور چه آگاهانه، یا از سر رقابت های سیاسی و یا عنصر ضد انقلابی که در سیستم ارتباطی با وی بودند، بخش عمده ای شناسایی شدند و به مرور دستگیر و برای آنها پرونده تشکیل می شود.
سردار رمضان شریف مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه برگزاری یادواره ۱۶۶ شهید شهرستان مرزی بندر آستارا در جمع خبرنگاران، در خصوص آخرین وضعیت روح اله زم و هم دستان کانال «آمد نیوز»، توضیح داد: در این پرونده تلاش ویژه ای شده است و هم دستان وی در داخل و خارج کشور چه آگاهانه، یا از سر رقابت های سیاسی و یا عنصر ضد انقلابی که در سیستم ارتباطی با وی بودند، بخش عمده ای شناسایی شدند و به مرور دستگیر و برای آنها پرونده تشکیل می شود.

وی از ورود همه جانبه سیستم قضایی کشور در این پرونده سخن گفت و افزود: این لطف خداوند است که پیش از این جریانات این شبکه منهدم شد، زیرا یک ظرفیت ایجاد کرده بود که بیش از این می توانستند از آن بهره مند شوند.

منبع: ایسنا

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ایمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
شما که اینقدر خوب شناسایی می کنید چرا به قول خودتان چند تا نفوذی را نتوانستید پیدا کنید تا موقع گرانی بنزین چنین بلوایی نشود؟!
قبلش پیش کش حالا یک هفته گذشته چرا تکلیف اینها را مشخص نمی کنید مردم بروند سرکار و زندگی شان
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری