کد خبر: ۲۲۹۷۴۹
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۲
فرانک لمپارد قوانین سفت و سختی برای بازیکنان چلسی در نظر گرفته است.
فرانک لمپارد قوانین سفت و سختی برای بازیکنان چلسی در نظر گرفته است.

به گزارش اعتدال به نقل از ورزش سه، چلسی در هفته‌های اخیر و زیر نظر فرانک لمپارد، عملکرد درخشانی داشته و علی‌رغم محرومیت از خرید بازیکن، در چند هفته گذشته پیروزی‌های متوالی کسب کرده است. حالا دیلی میل قوانین سفت و سخت فرانک لمپارد را برای بازیکنان چلسی در نظر گرفته است. بازیکنانی که در شروع تمرین حضور نداشته باشند 20 هزار پوند جریمه می‌شوند و هر دقیقه تاخیر برای حضور در جلسات فنی 500 پوند جریمه در پی خواهد داشت. همچنین غیبت یا عدم حضور سر وقت در برنامه‌های درمانی، قرارهای پزشکی و یا سوار شدن به اتوبوس برای سفر در روز مسابقه، 2500 پوند جریمه خواهد داشت.

زنگ خوردن تلفن همراه در حین جلسات فنی یا وعده‌های غذایی و همینطور پوشیدن لباس اشتباه در روزهای بازی، برای هر یک از بازیکنان تیم اول چلسی 1000 پوند جریمه به همراه خواهد داشت. اطلاع ندادن مصدومیت یا بیماری تا 90 دقیقه قبل از تمرین نیز 10000 پوند جریمه دارد.

جریمه‌ها توسط کادر مربیگری لمپارد کنترل و جمع‌آوری می‌شود و در صورت پرداخت نکردن آن در مدت 14 روز، جریمه‌ها دو برابر می‌شوند. بازیکنان باید در صورت سفر به خارج از کشور حتی در روزهای تعطیل رسمی به باشگاه اطلاع دهند. همچنین مدیر برنامه‌ها نیز حق حضور در تمرینات چلسی را ندارند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری