کد خبر: ۲۲۹۷۴۵
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲
پاری سن ژرمن در صورت از دست دادن کیلیان امباپه، برای خرید آنتوان گریزمان اقدام خواهد کرد.
پاری سن ژرمن در صورت از دست دادن کیلیان امباپه، برای خرید آنتوان گریزمان اقدام خواهد کرد.

به گزارش اعتدال به نقل از ورزش سه، بر کسی پوشیده نیست که رئال مادرید علاقه زیادی به خرید کیلیان امباپه دارد و در تابستان سال بعد برای جذب او اقدام خواهد کرد. هم مدیران و هم کادر فنی رئال مادرید دلیلی برای تکذیب این موضوع ندارند و اخبار حاکی از پیشنهاد 300 میلیون یورویی کهکشانیها برای خرید این ستاره ارزشمند فرانسوی است. اگرچه پاری سن ژرمن تمایلی به فروش امباپه ندارد و میخواهد او را سالها حفظ کند؛ اما لئوناردو از همین حالا، خود را برای جدایی این بازیکن آماده کرده است.

اما نشریه فورفورتو مدعی شد در صورت رخ دادن این اتفاق، پاری سن ژرمن برای خرید آنتوان گریزمان، ستاره 28 ساله بارسا اقدام خواهد کرد. مدیران این باشگاه معتقدند گریزمان میتواند خط حمله خوبی را در کنار مائورو ایکاردی و نیمار تشکیل دهد و در صورت رفتن امباپه خواهان جذب وی هستند.

آنتوان گریزمان که در تابستان امسال راهی بارسلونا شده، شرایط چندان خوبی در نوکمپ نداشته و معمولا عملکرد او مورد انتقاد قرار گرفته است. البته پاری سن ژرمن پیش از این و در دوران حضور گریزمان در اتلتیکو مادرید نیز علاقه‌مند به خرید وی بود؛ اما این بازیکن در نهایت به پیشنهاد بارسلونا پاسخ مثبت داد. اما در صورت ادامه این روند و انتقادات از گریزمان، ممکن است وی در تابستان آینده و بعد از یک سال، بارسلونا را ترک کرده و راهی کشور خود و باشگاه پاری سن ژرمن شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری