کد خبر: ۲۲۹۷۴۴
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵
تیاگو سیلوا کاپیتان برزیل، در آستانه دیدار روز جمعه برزیل- آرژانتین در عربستان می‌گوید برزیلی‌ها از اینکه بدون نیمار به مصاف آرژانتین و لیونل مسی بروند ترسی ندارند.
تیاگو سیلوا کاپیتان برزیل، در آستانه دیدار روز جمعه برزیل- آرژانتین در عربستان می‌گوید برزیلی‌ها از اینکه بدون نیمار به مصاف آرژانتین و لیونل مسی بروند ترسی ندارند.

به گزارش اعتدال به نقل از ورزش سه، دو تیم ملی برزیل و آرژانتین روز جمعه در پایتخت عربستان، ریاض، در یک بازی دوستانه به مصاف هم خواهند رفت. تیاگو سیلوا، کاپیتان تیم ملی برزیل می‌گوید او و تیمش از اینکه بدون حضور نیمار به مصاف آرژانتین و ستاره بزرگش لیونل مسی بروند ترسی ندارند و بازی مقابل مسی برای او و هم‌تیمی‌هایش لذت‌بخش خواهد بود.

مسی در دیدار روز جمعه بعد از مدتی غیبت برای اولین بار دوباره پیراهن آرژانتین را به تن خواهد کرد. آخرین بازی مسی با پیراهن آلبی‌سلسته در ماه جولای و در جریان شکست 2-0 آرژانتین مقابل برزیل در کوپا آمه‌ریکا بود. بعد از آن دیدار جنجالی، مسی کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی را به فساد متهم کرد و علاوه بر جریمه نقدی به مدت چهار ماه از بازی‌های ملی محروم شد.

انتظار می‌رود مسی در دیدار دوستانه روز جمعه در عربستان با پیراهن آرژانتین بازی کند. سیلوا کاپیتان برزیل در گفتگو با خبرنگاران درباره این بازی و حضور لیونل مسی در آن گفت:" ما نگران نیستیم بلکه از اینکه فرصت بازی مقابل او را پیدا می‌کنیم خوشحالیم. آرژانتین ستاره‌اش را در اختیار دارد ولی ما ستاره‌مان نیمار را در اختیار نداریم. ولی برزیل، برزیل است و ما این را با پیروزی مقابل آرژانتین در کوپا آمه‌ریکا نشان دادیم".

کاپیتان برزیل در ادامه گفت:" بازی برزیل و آرژانتین همیشه بازی بزرگی است و همه می‌دانند که باید منتظر یک فوتبالی عالی و فرصت های گلزنی زیاد باشند. شانس پیروزی هر دو تیم پنجاه پنجاه است. بهتر است امیدوار باشیم ما با انگیزه بیشتر بازی کنیم و پیروز شویم".
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری