کد خبر: ۲۲۹۵۹۲
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰
بارسلونا در شب درخشان لیونل مسی، موفق شد با نتیجه 4-1 سلتاویگو را شکست بدهد.
بارسلونا در شب درخشان لیونل مسی، موفق شد با نتیجه 4-1 سلتاویگو را شکست بدهد.

به گزارش اعتدال به نقل از ورزش سه، آبی و اناری ها که در دیدارهای اخیر نتایج ناامید کننده ای داشتند، در دیدار دیشب با درخشش لیونل مسی و هت تریک او، توانستند به یک پیروزی پرگل برسند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد.  در ادامه این بازیکنان بارسا بودند که ابتکار عمل را در دست گرفتند اما در ایجاد موقعیت گلزنی توفیق خاصی نداشتند تا اینکه در دقیقه 21، صاحب یک ضربه پنالتی شدند.

در حالی که فیرپو به دنبال عبور از آیدو بود، توپ به دست مدافع سلتا برخورد کرد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. مسی پشت ضربه قرار گرفت و برخلاف جهت حرکت دروازه بان، حساب کار را 1-0 کرد.

پس از این گل باز هم این بازیکنان بارسا بودند که توپ و میدان را در اختیار داشتند و چیزی نمانده بود که در دقیقه 37، روی همکاری آرتور و مسی، بارسا به گل دوم برسد اما دفاع فشرده بازیکنان سلتا این فرصت را از آنها گرفت.

در حالی که بازیکنان بارسا به دنبال گل دوم بودند، این تیم میهمان بود که در دقیقه 42 به گل تساوی رسید. روی یک ضربه آزاد پشت محوطه جریمه بارسلونا بود که اولاسا با ضربه ای تماشایی، توپ را به گوشه دروازه فرستاد.

اما در حالی که به نظر می رسید نیمه اول با تساوی به پایان خواهد رسید، در وقت های تلف شده، این مسی بود که گل دوم خود و تیمش را به ثمر رساند. باز هم روی یک ضربه آزاد بود که ستاره آرژانتینی پشت توپ قرار گرفت و ضربه بی نقصش به جایی رفت که کاری از دست دروازه بان حریف ساخته نبود و به این ترتیب، نیمه اول با برتری 2-1 بارسلونا به پایان رسید.

نیمه دوم را هم بارسا بهتر آغاز کرد و در دقیقه 48، بار دیگر مسی توانست دروازه سلتا را باز کند. بار دیگر روی یک ضربه آزاد از پشت محوطه جریمه بود که ضربه ستاره آرژانتینی با عبور از دیوار دفاعی، وارد دروازه شد.

در ادامه بازی متعادل تر دنبال شد؛ هرچند باز هم این بازیکنان بارسا بودند که ابتکار عمل را در دست داشتند و تلاش بیشتری برای زدن گل های بعدی انجام می دادند؛ هرچند بازیکنان این تیم نمی توانستند موقعیت های ویژه ای روی دروازه حریف ایجاد کنند.

اما سرانجام در دقیقه 85، بارسا به گل چهارم رسید. روی ارسال دمبله بود که توپ با دخالت مدافع حریف به بوسکتس رسید و او هم با یک ضربه محکم، گل چهارم بارسلونا را به نام خود ثبت کرد.

در دقایق پایانی اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و در نهایت بازی با نتیجه 4-1 به سود بارسلونا به پایان رسید. با این پیروزی بارسا 25 امتیازی شد و به لطف تفاضل گل بهتر نسبت به رئال، در صدر جدول قرار گرفت.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری