کد خبر: ۲۲۹۴۵۰
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰
کارلو آنچلوتی در دومین فصل حضورش در ناپولی حالا خطر اخراج را به وضوح حس می کند.
کارلو آنچلوتی در دومین فصل حضورش در ناپولی حالا خطر اخراج را به وضوح حس می کند.

به گزارش اعتدال به نقل از ورزش سه، تیم فوتبال ناپولی نه تنها در داخل زمین بازی بلکه در خارج از آن هم وارد بحران شده است. مالک باشگاه اورلیو دی لائورنتیس پس از باخت شنبه شب این تیم در خانه رم، دستور داد که تمامی اعضای تیم و کادر فنی به یک اردوی تنبیهی یک هفته‌ای بروند تا برای بازی شب گذشته مقابل سالزبورگ در لیگ قهرمانان اروپا آماده شوند. این اردوی تنبیهی قرار بود تا روز یکشنبه هفته آینده و بازی مقابل جنوا در سری آ ادامه داشته باشد و هیچ یک از اعضای تیم حق نداشتند تا آن زمان پس از تمرینات به خانه‌هایشان برگردند.

طبق دستور دی لائورنتیس، بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم باید شب گذشته هم پس از تساوی‌ خانگی‌شان مقابل سالزبورگ مستقیماً به زمین تمرینی می‌رفتند اما تنها آنچلوتی و دستیارانش این کار را انجام دادند و همه بازیکنان با خودروهای شخصی خود یا دوستان و اعضای خانواده‌شان به منازل خود برگشتند.

آنچلوتی هم که در نشست خبری قبل از بازی تصمیم دی لائورنتیس را نادرست توصیف کرده بود، مانع بازگشت بازیکنانش به منازل خود نشد اما خودش به همراه دستیارانش با اتوبوس تیم به زمین تمرینی برگشتند. او اما بعد از بازی حاضر نشد به تعهدات مندرج در قرارداد خود عمل کند و بدون ارائه هیچ توضیحی به یوفا از حضور در کنفرانس خبری پس از مسابقه با سالزبورگ خودداری کرد که این اقدام او احتمالاً با مجازات‌هایی برای ناپولی همراه خواهد شد. ظاهراً این ماجرا باعث بروز اختلافاتی جدی میان دی لائورنتیس و آنچلوتی شده است و امکان دارد منجر به استعفا یا حتی برکناری کارلتو شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری