کد خبر: ۲۲۹۴۴۸
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۷
منچسترسیتی در دیداری خارج از خانه در مرحله گروهی لیگ قهرمانان، مقابل آتالانتا با تساوی 1-1 متوقف شدند.
منچسترسیتی در دیداری خارج از خانه در مرحله گروهی لیگ قهرمانان، مقابل آتالانتا با تساوی 1-1 متوقف شدند.

به گزارش اعتدال به نقل از ورزش سه، شاگردان پپ گواردیولا که هفته آینده باید در دیداری حساس به مصاف لیورپول بروند، مقابل آتالانتا نمایش چندان درخشانی نداشتند و به تساوی 1-1 رضایت دادند.

آتالانتا بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 4، چیزی نمانده بود با ضربه والی هوتبار به گل برسند اما توپ با اختلاف کمی به بیرون رفت.

در مقابل این سیتی بود که روی اولین موقعیت جدی اش در دقیقه 7 به گل رسید. روی یک حرکت تیمی خوب بود که همکاری برناردو سیلوا و ژسوس، یک موقعیت خوب برای استرلینگ ایجاد کرد و ضربه او حساب کار را 1-0 کرد.

در ادامه بازی متعادل شد و موقعیت چندانی روی دروازه ها ایجاد نشد تا اینکه در دقیقه 22، روی ارسال خطرناک دی بروین، سیتی صاحب موقعیت شد اما حضور به موقع دروازه بان آتالانتا، دروازه این تیم را نجات داد.

سه دقیقه بعد روی اشتباه بازیکنان آتالانتا، سیتی صاحب موقعیت شد اما استرلینگ نتوانست از موقعیتی که گوندوگان برایش ایجاد کرده بود، استفاده کند.

در ادامه باز هم این سیتی بود که صاحب موقعیت های خطرناک تری شد اما نتوانست از آنها استفاده کند. در دقیقه 40، داور برخورد مدافع آتالانتا با استرلینگ را پنالتی تشخیص داد اما بعد از استفاده از VAR، نظرش را برگرداند.

اما دو دقیقه بعد، سیتی صاحب یک ضربه پنالتی شد. توپ در محوطه جریمه به دست ایلیچیچ برخورد کرد و داور بعد از کمک گرفتن از VAR، این بار یک پنالتی به سود سیتی اعلام کرد. اما گابریل ژسوس که پشت ضربه ایستاد، توپ را به بیرون زد تا اختلاف همچنان در عدد یک باقی بماند. در نهایت نیمه اول با همین یک گل به پایان رسید.

سیتی نیمه دوم را با یک تعویض آغاز کرد و کلودیو براوو، جانشین ادرسون که دچار یک مصدومیت جزئی شده بود، شد.

اما این آتالانتا بود که بازی را بهتر آغاز کرد و خیلی زود به گل تساوی رسید. در دقیقه 49 بود که روی ارسال عالی گومز از سمت چپ، پاشالیچ با ضربه سر دروازه سیتی را باز کرد.

در ادامه بازی متعادل دنبال شد اما این آتالانتا بود که می توانست در دقیقه 62، به گل دوم برسد ولی ضربه سر جیمسیتی، از کنار دروازه به بیرون رفت.

پس از آن نوبت سیتی بود که توپ و میدان را در اختیار بگیرد اما بازیکنان این تیم نتوانستند موقعیت چندانی روی دروازه حریف ایجاد کنند.

در دقیقه 81، روی یک ضد حمله خطرناک از بازیکنان آتالانتا، براوو پشت محوطه جریمه ایلیچیچ را متوقف کرد و با کارت قرمز مستقیم داور مواجه شد. گواردیولا که دروازه بان دیگری روی نیمکت نداشت، کایل واکر را به جای محرز به زمین فرستاد و به این ترتیب، این بازیکن در دقایق پایانی به عنوان دروازه بان برای سیتی بازی کرد.

آتالانتا تلاش کرد تا از این فرصت استفاده کند و به گل برتری برسد اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با تساوی 1-1 به پایان رسید.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری