کد خبر: ۲۲۹۴۱۲
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶
پیشکسوت استقلال امیدوار است استراماچونی از موضع خود برای دریافت مطالبات کادرفنی و بازیکنان تا دو هفته آینده کوتاه نیاید تا مدیران فکری به حال این تیم بکنند.
پیشکسوت استقلال امیدوار است استراماچونی از موضع خود برای دریافت مطالبات کادرفنی و بازیکنان تا دو هفته آینده کوتاه نیاید تا مدیران فکری به حال این تیم بکنند.

بهتاش فریبا در گفت‌وگو با ایسنا، درباره پیروزی ۵ بر صفر استقلال مقابل صنعت نفت آبادان و رضایت هواداران و پیشکسوتان از روند تیم اظهار کرد: تیم خوب بازی می‌کند و خوب به پیروزی می‌رسد. اکنون استقلال از راه‌های مختلفی به برد می‌رسد و آن‌ها توانستند با شوت‌زنی به گل برسند. وقتی تیمی می‌تواند از راه‌های مختلف گل بزند، نشان از آمادگی او دارد.

وی خاطرنشان کرد: شناخت استراماچونی نسبت به فوتبال ما بیشتر می‌شود. نکته دوم و مهمتر بحث بدنسازی است. دوندگی تیم خیلی خوب است چون بعد از لو دادن توپ، چند نفری بازیکنان حریف را تحت فشار می‌گذارند. امروز بازیکنان صنعت نفت را تحت فشار قرار دادند و اجازه بازی‌سازی ندادند.

پیشکسوت استقلال افزود: مدافعان ما کنترل خوبی روی بازی داشتند و علی کریمی و مسعود ریگی به عنوان دو هافبک دفاعی تیم، توپ را به خوبی تقسیم کردند. خط مهاجم هم خوب بازی می‌کنند. تنها کسی که حرکت اضافه می‌کند، فرشید اسماعیلی است که پستش هم این موضوع را ایجاب می‌کند.

فریبا درباره اظهارات استراماچونی مبنی بر ترک استقلال در صورت پرداخت نشدن مطالبات خودش و بازیکنان تا دو هفته آینده، گفت: او یک قرارداد با باشگاه دارد و باید پولش را دریافت کند. بازیکنان هم باید پول بگیرند. شرایط سخت است. بازیکنان باغیرت بازی می‌کنند. الان که شرایط خوب شده، مدیران حتی اگر شده، پول قرض کنند و مطالبات را بدهند چون این موارد باعث می‌شود مقداری تیم از نظر روانی بهم بریزد. حیف است الان که تیم بعد از چند هفته اول لیگ خوب شده، بهم بریزد.

وی یادآور شد: ما هیچ وقت تیم کاملی نداشتیم و همیشه تیم محروم و مصدوم داشته است. الان مهدی قائدی سرحال است و می‌بینیم که او را تعویض می کند. این موضوع دلیل بر بد بازی کردن قائدی نیست بلکه تاکتیک تیم عوض می‌شود و رضاوند وارد زمین می‌شود و توپ گیری می کند و می‌تواند گل بزند. حیف است که این تیم بهم بریزد.

پیشکسوت استقلال در واکنش به اینکه فکر می‌کند استراماچونی تهدیداتش را در صورت عملی نشدن درخواست‌هایش اجرایی کند، تاکید کرد: امیدوارم تهدید استراماچونی جدی باشد. فکر می‌کنم استراماچونی از روز اول هیچ حرفی را نزده که مهم نباشد. سخت گیری او در جذب بازیکنان را شاهد بودیم و هر کسی بی‌انضباطی کرد، از تیم کنار گذاشته شد. امیدوارم او جدی باشد تا مدیران به فکر باشند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری