کد خبر: ۲۲۹۳۹۳
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۹
منچسترسیتی هیچ علاقه ای به فروش رحیم استرلینگ، ستاره انگلیسی خود به رئال مادرید ندارد.
منچسترسیتی هیچ علاقه ای به فروش رحیم استرلینگ، ستاره انگلیسی خود به رئال مادرید ندارد.

به گزارش اعتدال به نقل از ورزش سه، شبکه اسکای اسپورتس در گزارشی مدعی شد رحیم استرلینگ، وینگر تکنیکی و آماده سیتیزن ها در فصول اخیر تبدیل به گزینه اول رئال مادرید برای تابستان سال بعد شده و فلورنتینو پرز قصد دارد زمینه انتقال این ستاره انگلیسی به برنابئو را فراهم کند.

اما منچستر ایوینینگ نیوز این اخبار را تکذیب کرده و اذعان داشت سیتی تمایلی به فروش رحیم استرلینگ ندارد. رئال مادرید قصد داشت گرت بیل را به علاوه رقم 70 میلیون پوند به سیتی پیشنهاد بدهد، اما پپ گواردیولا نمی خواهد یکی از ارزشمندترین مهره های خود را از دست بدهد.

طبق ادعای این نشریه، رئال مادرید برای خرید رحیم استرلینگ در تابستان سال بعد کار دشواری دارد و این پیشنهاد فعلی به هیچ وجه مورد قبول مدیران این تیم نخواهد بود. رحیم استرلینگ در سال های اخیر و از زمان حضور پپ گواردیولا روی نیمکت سیتی، تبدیل به یکی از تاثیرگذار ترین ستاره های این تیم در دو قهرمانی متوالی در لیگ برتر شده و شرایط مالی باشگاه سیتی نیز به شکلی است که می تواند حتی در برابر پیشنهاد مالی احتمالا هنگفت رئال مادرید نیز ایستادگی کرده و رحیم استرلینگ را در تیم خود حفظ کند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری