کد خبر: ۲۲۹۳۴۱
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۹
ارنستو والورده سرمربی بارسلونا که بعد از شکست تیمش در بازی قبلی، صندلی لرزانی پیدا کرده، در آستانه دیدار امشب با اسلاویا پراگ سعی کرد تصویری خونسرد و مبارزه‌جو از خود به نمایش بگذارد.
ارنستو والورده سرمربی بارسلونا که بعد از شکست تیمش در بازی قبلی، صندلی لرزانی پیدا کرده، در آستانه دیدار امشب با اسلاویا پراگ سعی کرد تصویری خونسرد و مبارزه‌جو از خود به نمایش بگذارد.

به گزارش اعتدال به نقل از ورزش سه، ارنستو والورده سرمربی بارسلونا پس از شکست غیرمنتظره تیمش مقابل لوانته در بازی روز شنبه خوب می‌داند که فشارها بر او بیش از هر زمان دیگری افزایش یافته و جایگاهش به عنوان سرمربی بارسا به شدت متزلزل شده است. او اما در آستانه دیدار امشب تیمش مقابل اسلاویا پراگ در لیگ قهرمانان اروپا سعی کرد تصویری خونسرد و مبارزه‌جو از خود به نمایش بگذارد و این طور القا کند که قصد ندارد میدان را بدون مبارزه خالی کند.

بارسلونا روز شنبه در خانه لوانته در حالی که با پیروزی بر این تیم می‌توانست در لالیگا از حریف سنتی‌اش رئال مادرید دو امتیاز پیشی گرفته و جایگاهش را در صدر جدول مطمئن کند، در کمال شگفتی با نتیجه 3-1 شکست خورد. ولی این اولین باری نبود که بارسا در دوران والورده با شکست های غیرمنتظره روبرو می‌شد.

والورده در پایان بازی با لوانته هم گفته بود که هیچ قصدی برای استعفا ندارد. او دیروز هم در آستانه بازی امشب بارسا مقابل اسلاویا پراگ گفت با وجود همه حرف و حدیث ها او قصد دارد با آرامش برای حفظ تعادل در تیمش تلاش کند.

والورده در پاسخ به خبرنگاران گفت:" مشخص است که وقتی تیم می‌بازد تنش در تیم بیشتر می‌شود. ما می‌دانیم باختن یعنی چه. بعد از باخت بدون استثنا فشار بر تیم وارد می‌شود. ولی این به نظر من هیچ اشکالی ندارد چون ما را مجبور به نشان دادن واکنش می‌کند".

سرمربی بارسا در ادامه گفت:" من بعد از هر باخت سعی می‌کنم دلایل فوتبالی شکست‌مان را پیدا کنم. ما در اوایل فصل وضعیت خوبی نداشتیم و به خصوص در بازی‌های خارج از خانه بد نتیجه می‌گرفتیم. ولی بعد در سه بازی پیاپی پیروز شدیم و تیم به روال عادی برگشت".
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری