کد خبر: ۲۲۹۳۱۷
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۸
آیین اختتامیه یازدهمین جشنواره مطبوعات و رسانه‌های الکترونیکی اصفهان روز یکشنبه 12 آبان 98، در چهار بخش موضوعی، حرفه‌ای، ویژه و جنبی با ارسال ٨٠٠ اثر برگزار و با حضور محمد خدادی معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، استاندار اصفهان و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان از نفرات برتر تقدیر شد.
نویسنده اعتدال، رتبه برتر جشنواره مطبوعات اصفهان شدآیین اختتامیه یازدهمین جشنواره مطبوعات و رسانه‌های الکترونیکی اصفهان روز یکشنبه 12 آبان 98، در چهار بخش موضوعی، حرفه‌ای، ویژه و جنبی با ارسال ٨٠٠ اثر برگزار و با حضور محمد خدادی معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، استاندار اصفهان و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان از نفرات برتر تقدیر شد.

در این مراسم اثر شهرام شیرکوند ، روزنامه نگار و پژوهشگر حوزه های اقتصـادی ، فرهنگی و اجتماعی  برای  بیست و سومین بار حائـز رتبـه برتر شد و لوح تقدیر یازدهمین جشنواره مطبوعات و رسانه‌های الکترونیک استان اصفهان را دریافت کرد. شایان ذکراست اثر وی در بخش شهر خوب، شهردار موفق این جشنواره برگزیده شد.

« شهرام شیرکوند»، نویسنده با سابقه پایگاه خبری و تحلیل اعتدال، تاکنون بیش از 320 عنوان سرمقاله ، یادداشت و مقاله در حوزه‌های پیش گفته به رشته تحریر درآورده و در چند سال متوالی از برگزیدگان جشنواره های بین المللی و ملی مطبوعات و رسانه ها بوده و مورد تقدیر قرار گرفته است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری