کد خبر: ۲۲۹۳۱۰
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۵
شایعه ای در رسانه ها مبنی بر احتمال پیوستن سردار آزمون به رئال مادرید شکل گرفته است.
شایعه ای در رسانه ها مبنی بر احتمال پیوستن سردار آزمون به رئال مادرید شکل گرفته است.
به گزارش اعتدال به نقل از شفقنا، در روزهای اخیر شایعه انتقالاتی بزرگ در رسانه های داخلی شکل گرفته است؛ شایعه ای مبنی بر پیوستن سردار آزمون به رئال مادرید. با این وجود، به نظر نمی رسد در این شایعه رد پایی از واقعیت وجود داشته باشد و رئال مادرید به هیچ وجه قصدی برای خرید مهاجم زنیت سن پترزبورگ ندارد.

پیگیری های خبرنگار شفقناورزشی نشان می دهد که خبر چنین انتقالی در رسانه های اسپانیایی و حتی روسی مطرح نشده و اصلا بحث پیوستن مهاجم ملی پوش کشورمان به کهکشانی ها مطرح نیست. این نکته را هم باید در نظر داشت که سردار آزمون علی رغم عملکرد بسیار خوبش در این فصل و فصول اخیر هنوز نتوانسته توجه باشگاه های بزرگ اروپایی را به خود جلب کند و این در حالی است که رئال مادرید معمولا بزرگترین ستاره ها به لحاظ تبلیغاتی را خریداری می کند و در خط حمله خود هم فعلا به دنبال گزینه هایی مانند نیمار یا امباپه است.

علی رغم اینکه شایعه پیوستن سردار آزمون به رئال مادرید کاملا غیرواقعی است اما این مهاجم با توجه به عملکرد خوبی که داشته احتمالا فصل آینده بتواند راهی یکی از چند لیگ معتبر فوتبال اروپا مانند لیگ برتر انگلیس، سری آ یا لالیگا شود. پیش از این شایعاتی در مورد احتمال پیوستن سردار به تیم هایی مانند لاتزیو و اورتون مطرح شده بود. شایعاتی که چندان دور از واقعیت نیست و می تواند دوران ورزشی این مهاجم ملی پوش را وارد یک مرحله تازه کند و مسیر سردار را برای پیوستن به یک باشگاه بزرگ و در حد مدعی قهرمانی چمپیونزلیگ هموار سازد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری