کد خبر: ۲۲۹۳۰۹
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۴
ارزش لائوتارو مارتینز به شکلی خیره کننده و نجومی افزایش یافته است.
ارزش لائوتارو مارتینز به شکلی خیره کننده و نجومی افزایش یافته است.

به گزارش اعتدال به نقل از مارکا، مهاجم آرژانتینی اینترمیلان که توجه بارسلونا را به خود جلب کرده در طول یک سال گذشته بیش از چهار برابر ارزشمندتر شده است. مارتینز که حدود یک سال پیش به اینتر میلان پیوست حدود ۲۵ میلیون یورو قیمت داشت اما حالا ارزش این بازیکن ۱۱۱ میلیون یورو برآورد می شود.

مارتینز این فصل از غیبت مائورو ایکاردی که به طور قرضی راهی پی اس جی شده، استفاده کرده و توانسته خود را به یکی از اصلی ترین مهره های خط حمله اینتر میلان تبدیل کند. در ۴۸ بازی برای اینتر، مارتینز توانسته ۱۶ گل به ثمر برساند و ۳ پاس گل هم به نام خود ثبت کند. او همچنین بخشی از ترکیب تیم لیونل اسکانولی در تیم ملی آرژانتین هم محسوب می شود و به تیم ملی دعوت شده است.

البته اوج درخشش مارتینز در این فصل و زیر نظر آنتونیو کونته رقم خورده است. جایی که او توانسته یک زوج خطرناک را در کنار لوکاکو تشکیل دهد. عملکرد خوب او باعث شده که قیمت این بازیکن ۲۲ ساله هم چندین برابر شود و وبسایت های مربوط به نقل و انتقالات ارزش او را بیش از ۱۱۰ میلیون یورو ارزیابی کنند.

این در حالی است که از هم اکنون چند باشگاه بزرگ از جمله بارسلونا و منچستریونایتد به فکر جذب مارتینز افتاده اند. با این اوصاف این دو باشگاه و دیگر مشتریانی که خواهان جذب این مهاجم آرژانتینی هستند باید چیزی حدود ۱۲۰ میلیون یورو برای راضی کردن اینتر به فروش مارتینز پرداخت کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری