کد خبر: ۲۲۸۹۳۶
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۱
لوکا مودریچ و گرت بیل، دو ستاره باتجربه رئال مادرید در تمرینات این تیم حضور یافتند.
لوکا مودریچ و گرت بیل، دو ستاره باتجربه رئال مادرید در تمرینات این تیم حضور یافتند.

به گزارش اعتدال به نقل از ورزش سه، بعد از شکست مقابل مایورکا در هفته گذشته، شرایط برای زین الدین زیدان دشوار شده و حتی دوباره اخباری در مورد احتمال برکناری این سرمربی فرانسوی منتشر شده بود. البته کهکشانی ها با ارائه نمایشی خوب در اواسط هفته موفق به غلبه بر گالاتاسرای در ترکیه شدند و حالا خبر خوب برای زیزو، بازگشت دو مهره ارزشمند تیمش بعد از طی کردن روند مصدومیت به تمرینات است.

لوکا مودریچ روز چهارشنبه به تمرین اصلی در کنار هم تیمی هایش در رئال مادرید، بازگشت. همچنین گرت بیل نیز در کمپ تمرینی باشگاه حضور پیدا کرد، اما به صورت انفرادی کار کرد. این دو بازیکن به دلیل مصدومیت در دیدار تیم های ملی بین ولز و کرواسی، آخرین بازی تیمشان مقابل رئال مایورکا در لالیگا و گالاتاسارای در لیگ قهرمانان اروپا را از دست داده بودند.

پس بدین ترتیب در حال حاضر و به جز مارکو آسنسیو و ناچو فرناندز، زین الدین زیدان همه بازیکنان خود را در تمرین در اختیار دارد و این دو بازیکن نیز با مصدومیت طولانی مدتی مواجه هستند. رئال مادرید سه بازی پیاپی برابر لگانس، رئال بتیس و گالاتاسارای در استادیوم سانتیاگو برنابئو پیش رو خواهد داشت و زیزو به دنبال بهبود روند نتایجه گیری تیمش در این بازی های خانگی است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری