کد خبر: ۲۲۸۵۲۱
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۸
اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با دستگیری سرشبکه سایت ضد انقلاب آمد نیوز، اقتدار و اشراف اطلاعاتی ایران را به رخ جهانیان کشید.
اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با دستگیری سرشبکه سایت ضد انقلاب آمد نیوز، اقتدار و اشراف اطلاعاتی ایران را به رخ جهانیان کشید.

به گزارش اعتدال به نقل از خانه ملت، روز گذشته سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی بیانیه ای از عملیات دستگیری «روح الله زم» سرشبکه سایت ضد انقلاب موسوم به «آمد نیوز» خبر داد. به دنبال این اتفاق نمایندگان مجلس در صحن علنی  طی بیانیه از اشراف اطلاعاتی سپاه و دستگیری «زم» تقدیر و تشکر کردند.

ساعاتی پس از انتشار خبر دستگیری روح الله زم، در نشست علنی نوبت عصر روز گذشته  (دوشنبه 22 مهرماه) مجلس شورای اسلامی، احمد امیرآبادی فراهانی بیانیه نمانیدگان مجلس شورای اسلامی در حمایت و تقدیر و تشکر از سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دستگیری سرشبکه ضدانقلابی آمدنیوز را قرائت کرد. این بیانیه به امضای تمامی نمایندگان مجلس شورای اسلامی حاضر در صحن مجلس رسیده بود.

در بیانیه نمایندگان مجلس آمده بود: «خدای قادر متعال را شاکریم که در آستانه وقوع بزرگترین حماسه جهان اسلام و جلوه گری پرشکوهترین مراسم عاشورایی و اربعین ماندگار حسینی(ع)، بار دیگر حماسه محیر العقول دیگری توسط فرزندان سبزپوش ملت و سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با انجام اقدامات پیچیده اطلاعاتی و امنیتی رقم خورد و یکی از مهمترین شبکه های نفوذ و براندازی که با حمایت های مادی و معنوی سلطه، پشتیبانی های پیچیده سرویس اطلاعاتی و امنیتی قدرت بزرگ شیطانی راه اندازی و اداره می گردید و به تشویش اذهان عمومی، شبهه افکنی، دروغ پردازی و هجوم نرم علیه ارزش ها، اصول، آرمان ها، باورها و اعتقادات دینی و انقلابی مردم و جوانان، فعالیت گسترده چند ساله داشت با دستگیری سرشبکه اصلی آن که با وطن فروشی مجری اهداف شوم بیگانگان شده بود، متلاشی و نابود گردید.»

نمایندگان مجلس تاکید کردند: «ما نمایندگان ملت بزرگ ایران اسلامی مراتب تقدیر و تشکر و قدردانی عمیق و صمیمانه خود را از این پاسداران حریم ولایت و ملت اعلام و یقین داریم ملت ما شاهد استمرار این پیروزی ها در پرتو مجاهدت های این عزیزان در سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خواهند بود.»

همچنین احمد امیرآبادی فراهانی در حاشیه جلسه علنی نوبت عصر روزگذشته (یکشنبه 22 مهرماه) مجلس شورای اسلامی با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به دستگیری «روح الله زم» سرشبکه کانال معاند آمدنیوز، گفت: اقدامات این سرشبکه کانال معاند آمدنیوز در راستای کمک به دشمنان ملت ایران، در طول چندسال اخیر بود.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: با توجه به اقداماتی که این کانال تلگرامی علیه امنیت روانی کشور و امنیت ملی انجام داده، لازم بود سازمان‌های اطلاعاتی و امنیتی اقدامی در این مورد انجام دهند که سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در عملیاتی بسیار پیچیده و پیشرفته توانست فرد وطن فروش که در برخی اغتشاشات کشور دست داشت، را دستگیر کند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: به دلیل این اقدام بسیار بزرگ سازمان اطلاعات سپاه پاسداران، نمایندگان مجلس بالافاصله بعد از شنیدن خبر بیانیه‌‎ای تهیه و امضا کردند.

وی ادامه داد: بیانیه تقدیر از سپاه پاسداران در رابطه با دستگیری روح الله زم، یکی از بیانیه‌هایی است که بسیار سریع نوشته و امضا شد، زیرا معمولاً درباره برخی بیانیه‌ها میان سه فراکسیون سیاسی مجلس اختلاف نظرهایی وجود دارد اما در این زمینه همه اتفاق نظر داشته و هیچکدام با پیش نویس بیانیه مخالفتی نداشتند.

نایب رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: فراکسیون نمایندگان ولایی بدین وسیله از اقدام اطلاعات سپاه تقدیر و تشکر کردند.

از سوی دیگر علاءالدین بروجردی، با اشاره به دستگیری «روح الله زم» توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: سرنوشت همه کسانی که به آرمان های انقلاب اسلامی و الهی پشت می کنند، با توجه به هزاران شهیدی که ملت تقدیم کردند، ثمره آن اقتدار و امنیتی است و همه از آن سود می برند  اما به بیگانگان پناه می برند، چنین خواهد بود.

نماینده مردم بروجرد در مجلس دهم شورای اسلامی تاکید کرد: تصور می کنم که هر زمان جلوی ضرر گرفته شود، منفعت است همین که در این مقطع این فرد در اختیار نیروهای سپاه قرار دارد به نفع این شخص و نظام است.

عضو فراکسیون مستقلین ولایی در مجلس اظهار داشت: از تلاش ارزشمند  سپاه پاسدران انقلاب اسلامی تقدیر و تشکر می شود، امروز نمایندگان طی نامه ای از اقدام انقلابی سپاه قدردانی کردند.

همچنین محمدرضا پورابراهیمی، با اشاره به دستگیری «روح الله زم» سرشبکه سایت معاند و ضدانقلاب آمدنیوز توسط سپاه پاسداران گفت: از چند وقت قبل دستگیری این فرد برنامه ریزی شده بود که نتیجه آن  دیروز و امروز مشخص شد، این دستگیری نشان از اقتدار اطلاعاتی کشور به ویژه اطلاعات سپاه دارد، نمونه از این اقدامات را در حوزه های مختلف دیگر برای صیانت از  امنیت کشور شاهد بوده ایم.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ادامه داد: دستگیری «روح الله زم» در حوزه امنیت فضای مجازی رخ داده چرا که مجموعه آمدنیوز تخریب هایی علیه نظام جمهوری اسلامی صورت داده بود.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس دهم شورای اسلامی تاکید کرد: اقدام سپاه پاسداران نشان از قدرت و نفوذ جمهوری اسلامی از نظر اشراف اطلاعاتی در عمق اروپا است.

وی با اشاره به اقدامات دیگر سپاه در جهت صیانت از کشور، گفت: سپاه پاسداران در ارتباط با رصد تروریست ها، برخورد با جیش العدل، دستگیری ریگی و اخیرا خنثی سازی ترور سردار حاج قاسم سلیمانی، اقدامات هوشمندانه اطلاعاتی داشته است.

این نماینده مجلس اظهار داشت: خداوند را سپاسگزاریم که چنین اشراف اطلاعاتی را به فرزندان این کشور داده است.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس بیان داشت: از سازمان اطلاعات سپاه به صورت ویژه قدرانی و تشکر می کنیم امیدواریم این مسیر حرکت را با همین اقتدار جلو برود، آماده هستیم در راستای امنیت مرزها، امنیت جانی و امنیت فضای مجازی و آبروی انسان ها از اقدامات مقتدرانه سازمان اطلاعات سپاه حمایت کنیم.

سید حسینی نقوی حسینی نیز، در واکنش به خبر دستگیری روح الله زم سرشبکه سایت معاند و ضدانقلاب "آمد نیوز" توسط پاسداران گمنام اطلاعات سپاه گفت: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از اقدام انقلابی و افتخار آمیز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مبنی بر دستگیری و بازگرداندن مدیر سایت معاند و ضد انقلاب آمد نیوز تشکر می کند.

وی ادامه داد: طی یک عملیات بسیار پیچیده ای این کار با موفقیت انجام شد زیرا این گونه افراد خود را در یک حاشیه امن نگه می دارند و گمان می کنند که به هر نحوی می توانند عمل کنند ولی با تلاش های شبانه روزی فرزندان انقلاب این عملیات با موفقیت به سرانجام رسید.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: انشاالله  محاکم تشکیل شود و  به جرایمی که در سایت و سایر اقداماتش رسیدگی شود.

واکنش نمایندگان مجلس به بازداشت یکی از عناصر ناامن کننده فضای مجازی، نشان می دهد که بهارستان با حمایت از تلاش های صورت گرفته برای مقابله با فعالیت های مخرب در شبکه های اجتماعی، از دستگاه های امنیتی کشور که با واکنش به موقع، تلاش های رسانه ای شبکه های معاند برای ضربه زدن به اعتماد و امید مردم را ناکام می گذارند، حمایت می کند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری