کد خبر: ۲۲۸۴۶۲
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱
جلسه علنی امروز مجلس با اعتراض نمایندگان سه استان شمالی کشور در مخالفت با انتقال آب دریای خزر، متشنج شد.
جلسه علنی امروز مجلس با اعتراض نمایندگان سه استان شمالی کشور در مخالفت با انتقال آب دریای خزر، متشنج شد.

به گزارش اعتدال به نقل از برنا، گروهی از نمایندگان استان‌های شمالی با تجمع در جایگاه هیات رییسه لحظاتی دستور جلسه مجلس شورای اسلامی را متوقف کرده و مخالفت خود را با انتقال آب دریای خزر اعلام کردند.

در جریان رای گیری طرح یک فوریتی الحاق یک تبصره به ماده ۲۰۶ آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی؛ نمایندگان استان‌های گیلان، مازندران و گلستان به جایگاه هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی رفتند، مهرداد لاهوتی، کاظم دلخوش، قاسم احمدی لاشکی، علی نجفی خوشرودی، کوچکی نژاد، شاعری و دیگر نمایندگان استانهای ساحلی در حرکتی اعتراضی در جایگاه هیات رئیسه تجمع کردند.

مسعود پزشکیان که اداره جلسه علنی را برعهده داشت، تکرار می‌کرد که این اقدام خلاف آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی است و از نمایندگان می‌خواست تا به جایگاه خود بازگردند.
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
سراج
|
-
|
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
0
0
سلام - آقای اعتدال: ایرانی ها به خصوص تهرانی ها در استان های شمالی به اندازه کافی خرابکاری کردند تا 100 سال دیگه هم قابل ترمیم نیست. حالا نشتن دارن برای آب دریا نقشه میکشن؟؟؟
یکی از شمالی های مقیم پایتخت
ساسان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
0
0
کارشناسان چندین بار گفته اند که ۵۰ سال دیگر با این شرایط اقلیمی اثری از دریای خزر نخواهد ماند ، با این تفاسیر باید دریا را ترمیم کرد و یا به مرگ نزدیک کرد ، بهترین راه گرفتن آب از دریای آزاد یعنی خلیج فارس است ، نه دریای خزر
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری