کد خبر: ۲۲۸۳۵۱
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۸
مدیرعامل بنیاد نیکوکاری یاس گفت: بزرگترین مرکز توانمندسازی آموزش های مهارتی و اشتغال آبان ماه افتتاح می شود.
مدیرعامل بنیاد نیکوکاری یاس گفت: بزرگترین مرکز توانمندسازی آموزش های مهارتی و اشتغال آبان ماه افتتاح می شود.

به گزارش اعتدال به نقل از روابط عمومی گروه مالی گردشگری، مدیرعامل بنیاد نیکوکاری یاس فاطمه النبی (س) اعلام کرد: این بنیاد با صرف 60 میلیارد ریال اعتبار، ساخت بزرگترین مرکز جامع توانمندسازی آموزش های مهارتی و اشتغال را در دستور کار قرار داده که با 90 درصد پیشرفت فیزیکی آبان ماه امسال در کرمان به بهره برداری می رسد.  

بنابراین گزارش، فائض فرخی افزود: احداث مرکز توانمندسازی آموزش های مهارتی و اشتغال به منظور آموزش حرفه ای زنان و مردان در معرض آسیبب های اجتماعی و بر اساس استانداردهای سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بوده است.

وی گفت: مرکز توانمندسازی آموزش های مهارتی و اشتغال به مساحت 5000 مترمربع با 20 کارگاه آموزشی و حرفه آموزی شامل ریخته گری، مکانیک خودرو، برق کشی، بنایی، صنایع چوب، صنایع دستی ، خیاطی و صنایع مربوط به دامداری و کشاورزی ، تولید قارچ، پرورش زنبور عسل و پرورش ماهی است.

فرخی با بیان اینکه یکی از اهداف بنیاد یاس توانمندسازی افراد در معرض آسیبب های اجتماعی است، اظهار امیدواری کرد ساخت مرکز آموزش های مهارتی و اشتغال تحولی در زندگی روستائیان ایجاد کند.

وی تصریح کرد: تمام فعالیت های انجام شده در بنیاد یاس طبق سیاست های هیات امنا گروه مالی گردشگری و حمایت و کمک بانک گردشگری صورت می گیرد.

بنیاد نیکوکاری یاس فاطمه النبی(س) در شهریور سال 1393 به ثبت رسیده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: