کد خبر: ۲۲۸۲۰۴
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۶
بعد از آنکه خبرهای درباره توافق استقلال با یک مهاجم خارجی به گوش رسید حالا نوبت پرسپولیس است که به دنبال تقویت خط حمله خود باشد.
بعد از آنکه خبرهای درباره توافق استقلال با یک مهاجم خارجی به گوش رسید حالا نوبت پرسپولیس است که به دنبال تقویت خط حمله خود باشد.

به گزارش اعتدال به نقل از شفقنا، پرسپولیس در جذب مهاجم خارجی با وجود  آنکه فرصت زیادی داشت اما نتوانست انتظارات را برآورده کند.

جونیور براندائو مهاجم برزیلی که راهی پرسپولیس شده است ناامید کننده ظاهر شده و به همین خاطر سرخ پوشان به دنبال تقویت خط حمله خود هستند.

از باشگاه پرسپولیس خبر می رسد که این تیم به دنبال جذب یک مهاجم آفریقایی است و قرار است که او به زودی در تمرین این تیم شرکت کند.

فهرست پرسپولیس تکمیل است و در صورت جذب این بازیکن باید نام یک بازیکن خط زده شود که به احتمال خیلی زیاد براندائو خواهد بود.

مهاجم سرخ پوشان پایتخت افت خود در فصل جاری را توجیه کرد و درباره جونیور هم نظر داد.

علی علیپور فصل ناامید کننده ای را با پرسپولیس تجربه می کند.

بهترین گلزن دو فصل اخیر سرخ پوشان در فصل جاری هنوز بعد از ۶ بازی در لیگ و یک بازی در جام حذفی موفق به گلزنی نشده است.

او درباره افتش گفت:من در مقطعی می‌خواستم لژیونر شوم و کتمان نمی‌کنم، اما بعد از مذاکره با مدیران باشگاه ماندم و کارم را دنبال کردم.شما دیدید هری کین ستاره تیم ملی انگلیس در یورو ۲۰۱۶ یکی از ضعیف‌ترین بازیکنان تیم کشورش بود. او بعد از یورو نیز نتوانست در تاتنهام گل بزند، اما خیلی زود برگشت و گل زد.

علیپور ادامه داد:به توانمندی‌های خودم ایمان دارم.نمی‌دانم از این بازی یا یک بازی بعد ولی گلزنی‌های من هم شروع خواهد شد. این تنها کاری است که بلدم و می‌توانم انجام بدهم. اعتماد به نفس کافی دارم و گل نزدن‌های هفته‌های ابتدایی را در ادامه جبران می‌کنم.آقای کالدرون به من می‌گوید نگرانی بابت گل نزدن‌هایت نداشته باش و کار خودت را انجام بده.

او درباره جونیور هم گفت: جونیور همبازی من است و اینجا غریب است. خودتان هم یک کشور غریب می‌روید مدتی زمان می‌برد که به شرایط عادت کنید. جونیور هم بازیکن خوبی است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری