کد خبر: ۲۲۸۰۰۷
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵
دانی فان دبیک ستاره خط میانی آژاکس که تابستان سخت مورد توجه رئال قرار داشت، تصمیم دارد تا پایان فصل در هلند به فوتبالش ادامه دهد.
 دانی فان دبیک ستاره خط میانی آژاکس که تابستان سخت مورد توجه رئال قرار داشت، تصمیم دارد تا پایان فصل در هلند به فوتبالش ادامه دهد.

به گزارش اعتدال به نقل از ورزش سه، دانی فان دبیک مثل فصل گذشته به درخشش در آژاکس ادامه می دهد و در برتری 3-0 برابر والنسیا زننده یکی از گل های تیمش بود. فان دبیک گزینه جدی نقل و انتقالاتی رئال بود ولی در نهایت تصمیم بر این شد که جذب او یک سال به تعویق بیفتد. در واقع زیدان تمایلی نداشت تا فن دبیک را امسال در اختیار داشته باشد.

نشریه مارکا خبری منتشر کرد مبنی بر اینکه رئال قصد دارد در زمستان یک هافبک جدید را به خدمت بگیرد و برای این مهم، کریستین اریکسن و فان دبیک بیشترین شانس را دارند.

فان دبیک در مورد احتمال جدایی از آژاکس در انتقالات زمستانی به "Voetbal International" گفت:« نمی خواهم در تعطیلات زمستانی تیمم را ترک کنم و تا پایان فصل برای آژاکس بازی خواهم کرد. این باعث می شود تا به دور از استرس به فوتبالم بپردازم اما در انتقالات تابستانی شرایط متفاوت خواهد بود. ببینیم چه می شود.»

فان دبیک ادامه داد:« رئال این را می داند؟ بله، همه این موضوع را می دانند که فصل را در آژاکس تمام خواهم کرد. شاید بعدها در انتقالات زمستانی باشگاهم را عوض کنم ولی نه امسال. فصل را با هدف قهرمانی با آژاکس شروع کردم و نمی خواهم در نیمه راه آنها را تنها بگذارم. اخبار و شایعات در مورد خودم را به ندرت می خوانم. هنوز جوانم و طبیعی است که شایعات موجود روی من تاثیر بگذارند ولی با گذشت زمان به بلوغی خواهم رسید که دیگر این شایعات تاثیر منفی روی من نگذارند. حرف های زیادی زده می شود اما هدفم چیزی جز رسیدن به موفقیت با آژاکس نیست.»
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری