کد خبر: ۲۲۷۹۲۳
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۴
بیانیه وزارت خارجه درباره ناآرامی‌های عراق؛
وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در خصوص برخی ناآرامی های پراکنده در عراق طی بیانیه ای توصیه هایی را به زائران اربعین کرد.
بیانیه وزارت خارجه درباره ناآرامی‌های عراق و توصیه به زائران اربعینوزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در خصوص برخی ناآرامی های پراکنده در عراق طی بیانیه ای توصیه هایی را به زائران اربعین کرد.

به گزارش اعتدال، در این بیانیه آمده است:

 وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با اظهار تاسف از بروز برخی ناآرامی های پراکنده در چند شهر عراق اطمینان دارد دولت و ملت عراق با همکاری همه گروهها، احزاب و شخصیت ها بویژه مراجع عظام تقلید و دیگر رهبران دینی، مذهبی و سیاسی برای آرام کردن فضای ملتهب کنونی وارد عمل شده و اجازه تداوم برخی تحرکات را که به ضرر ملت عراق بوده و باعث سوء استفاده بیگانگان خواهد شد نخواهند داد.

وزارت امور خارجه با تاکید بر اهمیت راهپیمایی عظیم اربعین سید و سالار شهیدان و ضرورت برگزاری شکوهمند این کنگره عظیم، از عموم مردم متدین ایران و عاشقان اهل بیت علیهم السلام درخواست می نماید سفر خود به عراق را تا آرام شدن شرایط در آن کشور به تاخیر انداخته و به هشدارهای مسئولین سیاسی و امنیتی اربعین توجه کامل داشته باشند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری