کد خبر: ۲۲۷۸۲۵
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۱
دولت و مجلس یا می گویند انتخابات ریاست جمهوری است و یارانه افراد ثروتمند را حذف نمی کنیم و یا مجلس می گوید که انتخابات مجلس است، یارانه را حذف نکنید. بنابراین مجلس و دولت تابع عدالت نیستند، عزمی برای این کار ندارند و مرد این کار نیستند.
یک نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: طبق قانون باید یارانه افراد ثروتمند حذف شود اما دولت و مجلس عزمی برای این کار ندارند و مرد این کار نیستند.

حسن کامران نماینده اصفهان و عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در گفت و گو با خبرنگار اعتدال با انتقاد از عملکرد دولت در اجرای قانون هدفمندی یارانه ها، گفت: دولت و مجلس مرد حذف یارانه ثروتمندان نیستند.

او با اشاره به اعتراضات برخی نیازمندان به حذف یارانه شان، ادامه داد: از حذف یارانه نیازمندان بی اطلاع هستم. اما طبق قانون باید یارانه افراد ثروتمند حذف شود اما دولت و مجلس عزمی برای این کار ندارند و مرد این کار نیستند.

این نماینده مجلس در پاسخ به این پرسش که چرا مجلس و دولت عزمی برای حذف یارانه ثروتمندان ندارند؟، تاکید کرد: دولت و مجلس یا می گویند انتخابات ریاست جمهوری است و یارانه افراد ثروتمند را حذف نمی کنیم و یا مجلس می گوید که انتخابات مجلس است، یارانه را حذف نکنید. بنابراین مجلس و دولت تابع عدالت نیستند.

کامران، اظهار کرد: افراد ثروتمندان و کسانیکه نیاز ندارند نباید یارانه دریافت کنند. باید یارانه این افراد حذف و به افراد تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی داده شود.

او گفت: چنانچه یارانه نیازمندان حذف شده است آنها باید مشکلشان را به ما اطلاع بدهند و ما چرایی حذف یارانه آنها را دنبال می کنیم. مشکل در مدیریت است که شاهد چنین مشکلاتی هستیم. در مدیریت ها شایسته سالاری رعایت نمی شود و افراد به صورت باندی سرکار می آیند بنابراین در این شرایط شاهد چنین مشکلاتی هستیم.


نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری