کد خبر: ۲۲۷۷۹۴
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۰
نشریه میرر ادعا کرد که ستاره هلندی سابق بارسا با منچسترسیتی قرارداد رسمی امضا کرده است.
نشریه میرر ادعا کرد که ستاره هلندی سابق بارسا با منچسترسیتی قرارداد رسمی امضا کرده است.

به گزارش اعتدال به نقل از ورزش سه، جیوانی فن برونکهورست پس از اتمام دوران مربیگری اش در فاینورد که با یک قهرمانی لیگ و دو جام حذفی همراه بود، قصد داشت یک سال به استراحت بپردازد ولی از ماه گذشته کارش را در منچسترسیتی شروع کرد. آشنایی او با فران سوریانو و تیکی بگریستین مدیران اجرایی و ورزشی سیتی در این مهم نقش به سزایی داشت.

در حال حاضر او در کنار برایان ماروود، در حال آشنایی با بخش های مختلف باشگاه منچسترسیتی است. او در یکی از اتاق های آکادمی فوتبال منچسترسیتی اقامت دارد و شرایط مختلف باشگاه را در کنار گروهی از استعدادیابان زیر نظر گرفته است.

طبق ادعای میرر، به تازگی قرارداد رسمی و با دستمزد نیز با فن برونکهورست امضا شده و سیتی قصد دارد او را برای سال های بیشتری در اختیار داشته باشد چرا که پپ گواردیولا قراردادش سال 2021 به اتمام خواهد رسید و هنوز توافقی برای تمدید صورت نگرفته است.

شیخ منصور مالک باشگاه سیتی که به خوبی از شرایط فعلی یونایتد پس از جدایی سر الکس فرگوسن آگاه است، یک برنامه ویژه را در نظر گرفته تا در صورت جدایی گواردیولا، سیتی با شوک مواجه نشود. پیش از این و در سال 2011 با پاتریک ویه را چنین برنامه ای پیاده شد.

ستاره فرانسوی پس از بازنشستگی در سیتی در باشگاه مشغول به کار شد و کمی بعد هدایت نیویورک سیتی که تحت مالکیت شیخ منصور است را پذیرفت اما در نهایت تابستان امسال او با سیتی قطع همکاری کرد و مربی نیس شد. اکنون اما سیتی قصد دارد با فن برونکهورست به عنوان جانشین احتمالی پپ گواردیولا ادامه دهد.

گفته می شود میکل آرتتا دستیار فعلی گواردیولا و ونسان کمپانی دیگر گزینه های جانشینی گواردیولا هستند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری