کد خبر: ۲۲۷۷۳۶
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۱
دو تیم اتلتیکو و رئال مادرید در هفته هفتم لالیگا به تساوی بدون گل دست یافتند.
دو تیم اتلتیکو و رئال مادرید در هفته هفتم لالیگا به تساوی بدون گل دست یافتند.

به گزارش اعتدال، اتلتیکو مادرید شنبه شب در هفته هفتم لالیگا در واندا متروپولیتانو برابر رئال مادرید قرار گرفت که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

نیمه اول دو تیم بازی برابری به نمایش گذاشتند. با این حال اتلتیکو خطرناک تر ظاهر می‌شد اما نتوانست ضربه ای در چارچوب بزند. روخی بلانکو از گوشه ها توسط تریپیه نفوذ می کرد اما تلاش های این تیم نتیجه نداد. بهترین فرصت ها به ژائو فلکیس رسید که هر دو ضربه‌اش به بیرون رفت.

رئال مادرید هم می توانست به گل برسد با این حال یان اوبلاک اجازه نداد دروازه اش باز شود. او ضربه تونی کروس را مهار کرد. موقعیت های دیگر رئال مادرید چندان خطرناک نبودند. در نهایت نیمه اول بدون گل تمام شد.

در شروع نیمه دوم آنخل کورئا به جای ویتولو وارد زمین شد. شرایط مانند نیمه اول بود. اتلتیکو شروع بهتری داشت اما نمی توانست ضربه پایانی را به سمت دروازه مهمان بزند. با گذشت زمان سفیدپوشان نمایش بهتری داشتند و گرت بیل یک فرصت خیلی خوب را از دست داد. سپس توماس لمار در دقیقه ۶۱ به جای لودی وارد زمین شد. دقایقی بعد اتلتیکو می توانست به گل برسد اما تیبو کورتوا اجازه کار به بازیکنان این تیم را نداد.

در ادامه لوکا مودریچ به جای والورده به میدان رفت. تعویض بعدی برای اتلتیکو بود که فلیکس جای خود را به  مارکوس یورنته داد. میزبان در دقیقه ۷۲ می توانست دروازه مادرید را باز کند اما ضربه سر کوکه با اختلاف نزدیکی به بیرون رفت. اتلتیکو در این لحظات بهتر از همشهری اش بود. اوبلاک در دقیقه ۷۵ ضربه سر کریم بنزما را به زیبایی دریافت کرد. سپس ادن هازارد زمین را ترک کرد تا خامس رودریگس جایگزینش شود. در دقیقه ۸۱ کوکه یک فرصت دیگر را برای میزبان از دست داد.

آخرین تعویض مادرید به یوویچ تعلق داشت و او به جای بنزما به میدان رفت. به نظر می رسید شاگردان زین الدین زیدان به تساوی قانع هستند. بازی تاخیری این تیم در شروع مجدد ها بیانگر این موضوع بود. بالاخره یکی از ضربه های اتلتیکو در چارچوب قرار گرفت اما کورتوا ضربه سر دیگو کاستا را به راحتی مهار کرد. داور سه دقیقه وقت اضافه در نظر گرفت. در این مدت هم توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و امتیاز ها تقسیم شد.

رئال مادرید با ۱۵ امتیاز در صدر جدول باقی ماند و اتلتیکو ۱۴ امتیازی در رتبه سوم قرار گرفت. رئال سوسیدا امشب (یکشنبه) با پیروزی برابر سویا می تواند در جایگاه نخست جدول قرار بگیرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری