کد خبر: ۲۲۷۵۲۸
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۴
لیونل مسی و یورگن کلوپ به عنوان بهترین بازیکن و بهترین سرمربی فوتبال جهان در سال ۲۰۱۹ انتخاب شدند.
لیونل مسی و یورگن کلوپ به عنوان بهترین بازیکن و بهترین سرمربی فوتبال جهان در سال ۲۰۱۹ انتخاب شدند.

به گزارش ایسنا، مراسم انتخاب بهترین های فوتبال جهان در میلان ایتالیا برگزار شد و بهترین های فوتبال جهان در بخش های مختلف معرفی شدند. در حالیکه چند ماه تا پایان سال ۲۰۱۹ میلادی زمان باقی است، فیفا مراسم بهترین های فوتبال جهان را در میلان ایتالیا با حضور چهره های فوتبالی جهان برگزار کرد تا بهترین های فوتبال جهان در بخش های مختلف در سال جاری میلادی معرفی شوند.

** جوایز برنامه

بهترین فوتبالیست مرد سال


لیونل مسی (بارسلونا - تیم ملی آرژانتین)

بهترین فوتبالیست زن سال

مگان رپینو (تیم ملی آمریکا)

بهترین مربی مرد سال

یورگن کلوپ (لیورپول)

بهترین مربی فوتبال زنان

جیل الیس (تیم ملی آمریکا)

بهترین دروازه بان جهان

آلیسون (لیورپول)

جایزه بهترین گل سال (پوشکاش)

دانیل ژوری

جایزه بازی جوانمردانه

لیدزیونایتد

بهترین هوادار سال

سیلویا گرسکو که فرزندش تولد زودرس داشت و به همین دلیل نابینا است و با مشکلات زیادی روبرو است ولی علاقه به فوتبال و تیم پالمیراس باعث شد تا مادرش تمام بازیهای پالمیراس را برای او گزارش کند.

تیم منتخب سال فیفا

آلیسون بکر، ماتیس دی‌لیخت، سرخیو راموس، ویرجیل فان دایک، مارسلو، لوکا مودریچ، ادن هازارد، فرنکی دی یونگ، کیلیان ام باپه، کریستیانو رونالدو و لیونل مسی

در حالی که همه منتظر بودند فان دایک بهترین بازیکن سال فیفا شود ولی این عنوان به لیونل مسی فوق ستاره بارسلونا و تیم ملی فوتبال آرژانتین رسید تا او جایزه THE BEST را به دست بیاورد و بهترین بازیکن سال جهان شود.

یورگن کلوپ به عنوان بهترین مربی سال فوتبال جهان انتخاب شد. او توانست در سال ۲۰۱۹ قهرمانی در لیگ قهرمانان را به دست بیاورد و تیمش با یک امتیاز کمتر از سیتی نایب قهرمان لیگ برتر شد.

دانیل ژوری با رای کاربران به عنوان برنده جایزه پوشکاش یا همان زیباترین گل سال انتخاب شد. در این بخش لیونل مسی نیز حضور داشت.

ادن هازارد عنوان کرد حضور در بین بهترین ها حس خوبی است و می خواهد در کنار هم تیمی هایش از اینشب لذت ببرد. همچنین لوکا مودریچ نیز با خوشحالی از حضور در این مراسم عنوان کرد هر کدام از ۳ نامزد نهایی که برنده جایزه بهترین بازیکن سال شوند با شایستگی به این مهم رسیدند.

آلیسون دروازه بان لیورپول بخت نخست کسب عنوان بهترین دروازه بان سال فوتبال جهان است. او علاوه بر لیگ قهرمانان توانست کوپا را نیز با برزیل به دست بیاورد.

ویرجیل فان دایک مدافع هلندی لیورپول توانست با این تیم قهرمانی در لیگ قهرمانان را به دست بیاورد. معمولا این جایزه در بیشتر سالها به بازیکنی رسیده است که قهرمانی در لیگ قهرمانان را برده و باید دید این بار یک مدافع می تواند جایزه بهترین بازیکن سال جهان را به دست بیاورد یا خیر.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری